#341Een grote gedreven koperen kandelaar.
A large ornate copper candle holder.No longer availableDim. h 59 cmEstimate: € 30 / 50 -
#393Een Kanton porseleinen kopje met schoteltje, meerkleurig versierd met diverse figuren, dieren en floraal decor. Begin 19e eeuws.
A Canton porcelain cup with saucer, multicolored decorated with various figures, animals, and floral motifs. Early 19th century.No longer availableDim. 8 x Ø16cmEstimate: € 50 / 75 -
#228Valenti‘Ribbon’, een Hollywood Regency tafellamp, Valenti-Spain, in groen geëmailleerd brons en een vergulde strik, gesigneerd.
'Ribbon', a Hollywood Regency table lamp, Valenti-Spain, in green enameled bronze with a gilded bow, signed.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 150 / 250 -
#144Henri Schouten‘Hooiwagen met trekpaarden’, olieverf op doek, met meerdere restauraties, gesigneerd Schouten.
'Haywagon with draught horses', oil on canvas, with several restorations, signed Schouten.No longer availableDim. 80 x 120Estimate: € 400 / 600 -
#193Val Saint-LambertEen vaas met voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt en met label en “M”.
#39‘La Terre Sainte’, door Victor Guérin, tweede editie, 1884.
#615Een gesculpteerde eikenhouten bureau met één lade.
#353Boeddhahoofd met duizend krullen in terracotta. Chinees werk.
Buddha head with a thousand curls in terracotta. Chinese work.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierrookbrander.
No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 600 / 800 -
#202H. Joosten“Boer met schapen in heidelandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Farmer with sheep in heathland.” Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 39 x 79 cmEstimate: € 200 / 300 -
#528Le Corbusier Cassina, ItaliaPeriod: 1887-1965“LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.
"LC10". A rectangular vintage design coffee table with a matte black frame, chrome metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret, and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the base.No longer availableDim. 32,5 x 120 x 80 cmEstimate: € 400 / 600