#687Cerabel Porcelaine de Baudour
Een paar dienblaadjes van meerkleurig porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of multicolored porcelain trays with a floral design. Marked at the bottom.No longer availableDim. 40 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#21
Een lot van drie Afrikaanse miniatuur maskers in aardewerk.
#67
Een bronzen gevleugeld jongenshoofdje op marmeren voetje, niet gesigneerd.
#659
‘Rokende man’, olieverf op doek, gesigneerd Leo.
#477
Een houten gesculpteerd masker door Manbila, Nigeria.
A wooden carved mask by Manbila, Nigeria.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 200/300 -
#249
“Landschap met rivier”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan onleesbaar gesigneerd.
#176
Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#380
Een 18 kt geelgouden dasspeld bezet met een toermalijn.
An 18 kt yellow gold tie pin set with a tourmaline.No longer availableDim. 4,77 gEstimate: € 250/300 -
#351
Een set van twee vergulde kemphanen, ca 1970.
#267
Een Vlaams aardewerken beeldje van een figuur in lang gewaad.
#44M. Baumans
“Zeezicht op krijtrotsen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#396Kuhi
Een handgeknoopt Iraans tapijt, gemerkt Kuhi. Gestileerde nomadentekening in aparte kleuren. Met certificaat.
A hand-knotted Iranian carpet, marked Kuhi. Stylized nomadic design in unique colors. Comes with a certificate.No longer availableDim. 214 x 149cmEstimate: € 200/300