#216Alberto Meda Alias, Italy“Highframe 40”. Een lot van 6 vintage gepolijst alumimium design armstoelen met zwart kunststoffen mesh zitting en rug. Ontwerp door Alberto Meda voor Alias, Italië.
#71Een polychroom verguld houten wandarmatuur met mythisch vogelachtig wezen gesculpteerd en twee lichtpunten.
A polychrome gilt wooden wall sconce sculpted with a mythical bird-like creature and two light points.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#558Een houten design tafel in massief lichte eik.
#118Een polychrome houten reliekschrijn van de heilige St. Germanus. Met etiket van ‘Beveren Korte Walle.’ onderaan. Vermoedelijk vroeg 19de eeuw. Met achteraan een (leeg) compartiment.
A polychrome wooden reliquary of St. Germanus. With label 'Beveren Korte Walle' at the bottom. Presumably early 19th century. Featuring an (empty) compartment at the back.No longer availableDim. 24 x 29,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#115Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
#410Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 1 ct.No longer availableDim. 5,43 gEstimate: € 600 / 650 -
#356Een vintage krantenhouder op wieltjes en messing en kunstleder.
A vintage newspaper holder on wheels in brass and faux leather.No longer availableDim. 578 x 43 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#554Een grote houten design tafel in massief lichte eik.
A large wooden designer table in solid light oak.No longer availableDim. 75 x 250 x 100 cmEstimate: € 150 / 250 -
#366Een Aziatische pied de stal in gesculpteerd hout en een marmeren blad.
#30Baume & Mercier GenèveEen vintage polshorloge, roestvrij staal met vergulde details. Binnen de wijzerplaat gemerkt.
A vintage wristwatch, stainless steel with gold-plated details. Marked inside the dial.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#617Een boomstronk in tropisch hout op een marmeren sokkel gemonteerd.
A tree stump in tropical wood mounted on a marble base.No longer availableDim. h 192 cmEstimate: € 80 / 120