#685Drieëndertig 45-toerenplaten. Pop en chanson, Franstalig, jaren vijftig, zestig en zeventig. Diverse sleeves ontbreken, soms eenvoudige fabriekshoesjes. Goede staat.
Thirty-three 45 RPM records. Pop and chanson, French-language, from the fifties, sixties, and seventies. Various sleeves missing, some in simple factory covers. In good condition.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#404Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Organisch abstract”. Een ets op papier, onder buiten de plaat gesigneerd en gedateerd ‘60. Verso atelierstempel.
#659Een gebeitste spiegel met een Régencestijl lijst, bovenaan versierd met een schelp.
A stained mirror with a Regency style frame, embellished with a shell at the top.No longer availableDim. 74 x44 cmEstimate: € 35 / 45 -
#699Twee vintage bureaulampen met messing kappen en houten voetstukken, mogelijk uit het midden van de 20e eeuw.
#476Een mahoniehouten canapé met groen velours bekleding. In Louis-Philippe stijl.
A mahogany couch with green velvet upholstery. In the Louis-Philippe style.No longer availableDim. 103 x 172 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#47DresdenEen Duits porseleinen beeldje van 2 dansende figuren. Onderaan gemerkt.
A German porcelain figurine of 2 dancing figures. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#10Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met een briljant van +- 0,30 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a brilliant-cut diamond of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 300 / 400 -
#125Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen“Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.
#71Een polychroom verguld houten wandarmatuur met mythisch vogelachtig wezen gesculpteerd en twee lichtpunten.
A polychrome gilt wooden wall sconce sculpted with a mythical bird-like creature and two light points.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 100 / 150