#39André Gailliaerde“Antwerpse skyline”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Antwerp skyline". A painting, oil on canvas, signed.No longer availableDim. 50 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#325Een theaterkijker van messing en parelmoer, inclusief een bijpassend fluwelen tasje, vermoedelijk uit de late 19e tot vroege 20e eeuw, onleesbaar gemerkt, 'Paris'.
A theatergoer of brass and mother of pearl, including a matching velvet pouch, presumably from the late 19th to early 20th century, illegible mark, 'Paris'.No longer availableDim. 8,5 x 3,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#252Een familieportret in een gebeeldhouwde en vergulde ovale lijst. Gesigneerd door de fotograaf Edm. Marchant te Leuven 1925.
A family portrait in a sculpted and gilded oval frame. Signed by the photographer Edm. Marchant in Leuven 1925.No longer availableDim. 75 x 58 cmEstimate: € 35 / 45 -
#276Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#179Leo EngelsPeriod: 1882-1952“Boekenoogst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso gesigneerd, getiteld en gedateerd 1952.
"Book Harvest." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Signed, titled, and dated 1952 on the reverse.No longer availableDim. 63,5 x 68 cmEstimate: € 300 / 400 -
#199Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Bos en plattelandsgezichten”. Een lot van 4 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. ”Capellen”, “Polder”, “Pondrôme”, “192”.
"Forest and countryside views". A lot of 4 small paintings, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse. "Capellen", "Polder", "Pondrôme", "192".No longer availableDim. 25 x 35,5 & 20 x 34,5 cmEstimate: € 350 / 500 -
#542Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
#229Nadine LundahlPeriod: °1958“Stilleven met kruik en lookbollen”. Een schilderij, olieverf op paneel, achteraan gesigneerd Nadine Lundahl en gedateerd 1982.
"Still Life with Jug and Garlic Bulbs". A painting, oil on panel, signed on the back by Nadine Lundahl and dated 1982.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#196Een buikcommode met marmeren blad en bronzen beslag in Louis XV-stijl in mahoniefineer. Fineerschade vooraan.
A Louis XV-style mahogany veneer commode with a marble top and bronze fittings. Veneer damage on the front.No longer availableDim. 92 x 138 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#690Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet.No longer availableDim. 290 x 193 cmEstimate: € 180 / 240