#441Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogels en floraal decor. 19e eeuw.
A Chinese porcelain lidded vase with bird and floral decoration. 19th century.No longer availableDim. H: 40cmEstimate: € 120 / 180 -
#486Een mahoniehouten causeuse met katoenen bekleding. Tijdperk Louis-Philippe.
A mahogany settee with cotton upholstery. Louis-Philippe era.No longer availableDim. 107 x 170 cmEstimate: € 200 / 300 -
#195Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#424Clement Van LysebettenPeriod: 1921 - 1996“Naakt aan den toog”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Clement Van Lysebetten.
"Nude at the bar". A painting, oil on panel, signed by Clement Van Lysebetten.No longer availableDim. 52.5 x 36.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#206Lammhults QuicklyEen set van 5 design gelamineerd berkenhouten vouwtafels met gechromeerde poten, op bijhorende trolley.
#264Rik VersonnenPeriod: 1919-1997Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Still Life Flower Bouquet". A painting, oil on canvas. Signed and dated '75 at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 48,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#342“Oostende”. Een lot van 3 fotoprints op papier. Getiteld “Digue Est”, “Vue Générale” & “Les Grands Hotels”. Begin 20e eeuw. 1 lijst met glasbreuk.
"Ostend." A lot of 3 photo prints on paper. Titled "Digue Est," "Vue Générale," & "Les Grands Hotels." Early 20th century. 1 frame with broken glass.No longer availableDim. 21,5 x 53,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#12“Compositie”. een aquatint op papier, genummerd 2/3, onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1966.
"Composition". An aquatint on paper, numbered 2/3, signed illegibly and dated 1966.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#349“Kind met knuffels”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Child with stuffed animals." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 20 / 40