#603Een paar antiek koperen kandelaars. Begin 20e eeuw.
#296Een massief houten, zwart gelakte pied de stalles.
#669Een set van 2 vintage vazen, ca. 1960, in meerkleurig aardewerk. Gemerkt W. Germany.
A set of 2 vintage vases, circa 1960, in multicolored earthenware. Marked W. Germany.No longer availableDim. h 24 en h 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#105Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
#577Da Vinci CrystalEen 52-delig kristallen glasservies, Da Vinci Crystal. Bestaande uit 11 waterglazen, 9 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen, 8 borrelglazen, 6 limonadeglazen en 6 cognacglazen. Grotendeels in originele verpakking.
A 52-piece crystal glass service by Da Vinci Crystal. Includes 11 water glasses, 9 red wine glasses, 12 white wine glasses, 8 shot glasses, 6 juice glasses, and 6 cognac glasses. Mostly in original packaging.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 120 / 180 -
#444Calvin W. Burnett“Gestileerd, zittende naakten”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Stylized, seated nudes." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#381Een vintage bureaulamp in zwart en verchroomd metaal, verstelbaar.
A vintage desk lamp in black and chrome metal, adjustable.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#687Een Balinees houten beeld van een vrouw met florale hoofdtooi.
#371MinoltaPeriod: 1976-1979Een lot van 4 vintage Minolta camera’s, bestaande uit een SR-1 in koffer met 5-tal lenzen en toebehoren, een SR-3 met lens, een X-300 met lens en een SRT-100X.
A lot of 4 vintage Minolta cameras, including an SR-1 in case with 5 lenses and accessories, an SR-3 with lens, an X-300 with lens, and an SRT-100X.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#132Een emaillen reclamebord van Tigra, uitgebracht na het overlijden van Angelina Saey (1933 - 1979), het Antwerpse fotomodel dat model stond voor het iconische logo. Email Belge TPB 4/3/89.
An enamel advertising sign from Tigra, released after the death of Angelina Saey (1933 - 1979), the Antwerp photo model who posed for the iconic logo. Email Belge TPB 4/3/89.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 250 / 300