#499Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerde zonsondergang”. Een schilderij, olievef op paneel.
"Stylized Sunset". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 6 x 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#681“Cartes Postales”. Een verzamel album met diverse postkaarten.
#21Een set van 2 bronzen tuinvazen op arduinen voetstuk.
A set of 2 bronze garden vases on a bluestone pedestal.No longer availableDim. h 28 x Ø 28.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#479Harry Guttman“Naakt met figuren”. Een chromolitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 204 /300.
"Nude with Figures." A chromolithograph on paper. Signed and numbered 204/300 outside the image.No longer availableDim. 52,5 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#173“De gevallen krijger”. Zamakken beeld op marmeren sokkel. Art deco.
"The fallen warrior." Zamak sculpture on a marble base. Art deco.No longer availableDim. H. 55 x 54 x 20 cmEstimate: € 220 / 240 -
#637“Poicephalus Senegalus”. Het Bont Boertje of Senegal-papegaai. Een opgezet vogeltje op zijn/haar rug liggend en spelend met een bal. Taxidermie.
"Poicephalus Senegalus". The Senegal Parrot or Senegal Parrot. A mounted bird lying on its back and playing with a ball. Taxidermy.No longer availableDim. h 11 x l 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#553Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
#265Een koperen luchter in de vorm van een graanbundel. Met acht lichtarmen. Naar de ontwerpen van Hans Kögel.
A copper chandelier in the shape of a sheaf of grain. With eight light arms. Based on designs by Hans Kögel.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#232“Weids zicht met sloep”. Een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening ‘Henry Dawson’. Het paneel is doormidden gebarsten. 19e eeuws.
"Expansive view with a boat". A painting, oil on panel, signed 'Henry Dawson'. The panel is cracked in half. 19th century.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 150 / 200