#84Claude WeisbuchPeriod: 1927-2014Een lot van 2 ingekaderde lithografien van Claude Weisbuch, genummerd 19/100 en 123/280.
#552Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
#164Staf StientjesPeriod: 1883-1974“Winterlandschap bij avondval”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
"Winter landscape at dusk". A painting, oil on board. Signed and dated 1931 at the bottom.No longer availableDim. 57,5 x 92 cmEstimate: € 150 / 250 -
#251Een koud gepolychromeerde kat met camera van brons.
A cold polychrome bronze cat with camera.No longer availableDim. 8 x 9 cmEstimate: € 120 / 140 -
#126Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen“Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.
#114“Hoevezicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
#624Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Zittende dame”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sitting lady". A drawing, charcoal on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 98 x 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#365Een lot van 2 kogelhulzen gemerkt Karlsruhe en gedateerd 1902 en Aug 1918.
A lot of 2 cartridge cases marked Karlsruhe and dated 1902 and Aug 1918.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 50 / 60