#161Salvatore MelaniPeriod: 1902 - 1934“Windhonden”. Een groep in brons met 2 lopende honden op een marmeren voet. Gesigneerd S. Melani.
"Greyhounds". A group in bronze with 2 running dogs on a marble base. Signed S. Melani.No longer availableDim. 23 x 65 x 14 cmEstimate: € 300 / 400 -
#284Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Paarden met trekschuit”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Horses with Barge". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#323Een lot van vier kijkers, bestaande uit een toneelkijker met ivorine in etui, een zwart metalen toneelkijker, een verrekijker van Sades in lederen etui en een verrekijker van Chinon in etui.
A lot of four viewers, including a theater viewer with ivorine in case, a black metal theater viewer, a Sades binoculars in leather case, and a Chinon binoculars in case.No longer availableDim. H: 7.5cm & 18cmEstimate: € 100 / 120 -
#621“Attacus Atlas”. Een stolp met hierin 2 Atlasmotten of Atlasvlinders. Toegevoegd 2 kleine vlinders in verlicht stolpje. Taxidermie.
"Attacus Atlas". A bell jar containing 2 Atlas moths or Atlas butterflies. Added 2 small butterflies in illuminated bell jar. Taxidermy.No longer availableDim. 18 x 22 cm (grootste)Estimate: € 80 / 120 -
#335Een verzilverde schaal met twee handgrepen, gekenmerkt door een barokke stijl met gedetailleerd ajourwerk, daterend uit de late 19e eeuw.
A silver-plated dish with two handles, characterized by a baroque style with intricate openwork, dating from the late 19th century.No longer availableDim. 21 x 37,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#578Een lot van 14 mineralen, waarvan woestijnrozen en kristallen.
#308Michel CaugantEen lot van 6 vintage aardewerken eenden als terrines.
A lot of 6 vintage earthenware duck terrines.No longer availableDim. 15,5 x 21 cm - 14 x 27 cmEstimate: € 160 / 220 -
#673Capo di MonteEen porseleinen bonbonnière met kindje en vogel, gemerkt met de gekroonde N van Capo Di Monte.
A porcelain bonbonnière with a child and bird, marked with the crowned N of Capo Di Monte.No longer availableDim. h 14 x l 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#75W.F. KirkpatrickEen set antieke botermessen met handvatten van parelmoer in een rood stoffen etui, met details in zilver en afkomstig uit de Victoriaanse periode. Toegevoegd een beschadigde zilveren suikertang (800.‰)
A set of antique butter knives with mother-of-pearl handles in a red fabric case, featuring silver details and originating from the Victorian period. Also included is a damaged silver sugar tong (800‰).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#196Een buikcommode met marmeren blad en bronzen beslag in Louis XV-stijl in mahoniefineer. Fineerschade vooraan.
A Louis XV-style mahogany veneer commode with a marble top and bronze fittings. Veneer damage on the front.No longer availableDim. 92 x 138 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#138Georges Mathias Designo MahoEen paar vintage design tafellampen, Hollywood Regency met 23kt verguld messing dolfijn decor. Ontwerp door Georges Mathias voor Designo Maho, 1970-1980. Gemerkt en genummerd 16/125.
A pair of vintage design table lamps, Hollywood Regency style with 23kt gold-plated brass dolphin decor. Designed by Georges Mathias for Designo Maho, 1970-1980. Marked and numbered 16/125.No longer availableDim. 81 cmEstimate: € 400 / 500