#341HerendEen polychroom porseleinen beeld van een huzaar. Onderaan gemerkt.
A polychrome porcelain figure of a hussar. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 35 / 45 -
#21Een set van 2 bronzen tuinvazen op arduinen voetstuk.
A set of 2 bronze garden vases on a bluestone pedestal.No longer availableDim. h 28 x Ø 28.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#175Spiegel. Victoriaanse stijl, mooi gebeeldhouwd en ajourgewerkt.
Mirror. Victorian style. Nicely carved and with ajour.No longer availableDim. 176x108 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#37Een lot van 3 aardewerken tabakspotten met messing deksel. Divers figuratieve beschildering en opschriften “Toeback, Violet, St- Domenic”. Onderaan gemerkt.
A lot of 3 earthenware tobacco jars with brass lids. Various figurative paintings and inscriptions "Toeback, Violet, St-Domenic". Marked at the bottom.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#302“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Verso gesigneerd G. Carlier.
"Howevue". A painting, oil on board. Signed verso G. Carlier.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#23Een aardewerken kinderhoofdje in terracotta kleur op rechthoekige sokkel. Gesigneerd.
#184Rotella MimmoMimmo Rotella. “Portiere Di Notte”. Een effaçage op papier. Fondazione Mimmo Rotella. id 20041103184050, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘73.
"Portiere Di Notte". An effacement on paper. ID 20041103184050, signed and dated '73 at the bottom.No longer availableDim. 28.3 x 20.7 cmEstimate: € 2500 / 2800 -
#285Een gepolychromeerd houten gesculpteerd paardenhoofd met teugels op sokkel.
A polychrome carved wooden horse head with reins on a base.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#345Een Art-Deco luchter in aluminium en opalineglas.
#578Een lot van 14 mineralen, waarvan woestijnrozen en kristallen.
#688“Tara”. Een Nepalees bronzen beeldje. Ring bovenaan afgebroken.
"Tara". A Nepalese bronze statue. Ring at the top broken off.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 40 / 60