#139Henry RulPeriod: 1862 - 1942“Lente”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd Henry Rul en gedateerd ‘37.
"Spring". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed Henry Rul and dated '37.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#299“Hoeve aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
"Farm by the Pond". A painting, oil on panel, signed illegibly.No longer availableDim. 36 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#180Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 1 ct in total.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#623Val St LambertEen kleurloos geslepen kristallen schaal & kom met vergulde rand; “Garanti Doré Or Fin”. Onderaan gemerkt en draagt label.
#529Een handgeknoopt oosters tapijt.
#147Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
#93Een 19e eeuwse sabel in zijn originele lederen schede met opschrift ‘Maske’. Vermoedelijk Frans.
A 19th-century saber in its original leather scabbard inscribed 'Maske'. Presumably French.No longer availableDim. l 94 cmEstimate: € 120 / 160 -
#466Een ronde bijzettafel in art deco-stijl.
A round side table in Art Deco style.No longer availableDim. H. 54 x Ø 59 cmEstimate: € 180 / 220 -
A crystal vase, Val Saint Lambert, green colored in the mass. Tessalie model.No longer availableDim. h 26 x Ø 17 cmEstimate: € 80 / 120