#384M.F. Questiaux“De slapende violist”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"The sleeping violinist." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#150Een 22 kt geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
A 22 kt yellow gold necklace with a pendant set with diamonds totaling approximately 2 ct, as well as sapphires, rubies, and emeralds totaling approximately 3.50 ct.No longer availableDim. 18,45 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#222Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Natuurlandschappen”. Een lot van 4 olieverf schilderijtjes, waarvan 2 op doek en 2 op paneel. 2 onderaan gesigneerd en 2 toegeschreven aan Leopold Muller.
#403Een lot van 2 vintage oscilloscopen, bestaande uit een Dynatek 8020 met gebruiksaanwijzing bijgevoegd, en een Tektronix 475.
A lot of 2 vintage oscilloscopes, consisting of a Dynatek 8020 with included user manual, and a Tektronix 475.No longer availableDim. 15 x 43 x 36 & 16 x 29 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#300Een halssnoer bezet met ruwe koraal en verzilverde tussenstukken en een bol van amber.
A necklace set with raw coral and silver-plated spacers and a ball of amber.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#404Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Organisch abstract”. Een ets op papier, onder buiten de plaat gesigneerd en gedateerd ‘60. Verso atelierstempel.
#123Delfts blauwEen lot van 4 grote en 2 kleine Delfts blauw-wit porseleinen sierborden met pauwstaart decor. 18-19e eeuws. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, waarvan 4 grote genummerd 300. 1 met barst en 1 met herstelling.
A lot of 4 large and 2 small Delft blue and white porcelain decorative plates with peacock tail design. 18-19th century. Marked on the back with "De Porceleyne Klaeuw", 4 large plates numbered 300. 1 plate with a crack and 1 with a repair.No longer availableDim. Ø 34,5 & Ø 23,5 cmEstimate: € 200 / 300 -