#303Paul HellerPeriod: 1935Een lot van Booms glaswerk bestaande uit een karaf met zes borrelglaasjes en een vaas. Ontworpen door Paul Heller.
A set of Booms glassware including a decanter with six shot glasses and a vase. Designed by Paul Heller.No longer availableDim. h 23.5 x Ø 18.5 cm vaasEstimate: € 60 / 80 -
#83Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met groen in de massa. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with green inclusions. Marked at the bottom.No longer availableDim. 15,5 x Ø 13,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#429Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“The George, London”. Een tekening, inkt en potlood op papier. Onderaan gesigneerd. Verso atelierstempel en label Museum Albert Van Dyck.
"The George, London". A drawing, ink and pencil on paper. Signed at the bottom. Verso studio stamp and label Museum Albert Van Dyck.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 100 / 200 -
#504Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Geometrisch geabstraheerde vogel”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel.
"Geometrically abstracted bird". A painting, mixed media on panel.No longer availableDim. 18 x 14,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#217Alberto Meda Alias, Italy“Highframe 40”. Een lot van 6 vintage gepolijst aluminium design armstoelen met zwart kunststoffen mesh zitting en rug. Ontwerp door Alberto Meda voor Alias, Italië.
#480Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,73 ct. FVS2 en diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct.
An 18k white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.73 ct. FVS2 and diamond baguettes and brilliants with a total weight of approximately 0.49 ct.No longer availableDim. 6,08 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#239Frans MasereelPeriod: 1889-1972“Maison Osterrieth, Anvers”. Een houtsnede op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1955. Monogram in de plaat. Sporen van vochtschade.
#405Een geslepen spiegel in een vergulde houten kader. Met bijhorende wandconsole.
A cut mirror in a gilded wooden frame. With matching wall bracket.No longer availableDim. h 80 x b 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#272Adolf Van Neste“Stilleven met krieken”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still life with cherries". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#439Tony Hufkens“Naakt in dor bos”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Nude in the forest". A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 50 cmEstimate: € 100 / 150