#226Een robuust houten, industriële design eettafel met zwart gelakt vierkant metalen poten.
A sturdy wooden industrial design dining table with black lacquered square metal legs.No longer availableDim. 80 x 220 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#410Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 1 ct.No longer availableDim. 5,43 gEstimate: € 600 / 650 -
#75W.F. KirkpatrickEen set antieke botermessen met handvatten van parelmoer in een rood stoffen etui, met details in zilver en afkomstig uit de Victoriaanse periode. Toegevoegd een beschadigde zilveren suikertang (800.‰)
A set of antique butter knives with mother-of-pearl handles in a red fabric case, featuring silver details and originating from the Victorian period. Also included is a damaged silver sugar tong (800‰).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#548Een paar blauw en witte Delftse aardewerken uitbundig gedecoreerde dekselvazen op vier poten. Met romantische taferelen. Draagt apocrief merkteken onderaan: LVD.
#153“L’accident”. Bronzen beeld met bruin patina.
"The accident". Bronze sculpture with brown patina.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 360 / 400 -
#684Een zwart gelakt design metalen frame, als wanddecoratie of kapstok.
A black lacquered design metal frame, suitable for wall decoration or coat rack.No longer availableDim. 72 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#502Alfons BlommePeriod: 1889-1979“Zeilschepen”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Sailboats". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 54 x 54 cmEstimate: € 300 / 400 -
#239Frans MasereelPeriod: 1889-1972“Maison Osterrieth, Anvers”. Een houtsnede op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1955. Monogram in de plaat. Sporen van vochtschade.
#406Een oud koperen luchtertje met een Putti en 2 melkglazen bloemvormige blakers.
#165Spiegel. Verguld hout met een mooie kuif in Régencestijl.
Mirror. Guilded wood with a nicely carved top in Régence style.No longer availableDim. 220x63 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
Kate Moss from age 14 to 41 in 216 frames. Consists of clippings from magazines, advertisements, perfume, and posters.No longer availableEstimate: € 250 / 350