#484“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#66Hee Welling HAY“Model AAC 11”. Een paar design draaistoelen met oranjebruin gestoffeerde zitting en gechromeerd aluminium X-onderstel. Ontwerp door Hee Welling voor HAY.
"Model AAC 11". A pair of contemporary swivel chairs with orange-brown upholstered seat and chromed aluminum X-base. Designed by Hee Welling for HAY.No longer availableDim. 77 x 52 x 51 cmEstimate: € 150 / 300 -
#417“Duafe”. Een Afrikaanse houten gesculpteerde kam met 3 figuren bovenop. Ghana.
"Duafe". An African wooden carved comb with 3 figures on top. From Ghana.No longer availableDim. 50 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#230Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,72 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.72 ct. and baguette diamonds with a total weight of +- 0.42 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#361Een vintage geglazuurd aardewerken vaas met waterspuwers en in Griekse gewaden getooide dames.
A vintage glazed ceramic vase with water spouts featuring ladies in Greek attire.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#5Acht verschillende Sterling zilveren peper en zoutvaatjes.
Eight different Sterling silver salt and pepper shakers.No longer availableDim. 46,0 g H: 3,4, en 5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#123Delfts blauwEen lot van 4 grote en 2 kleine Delfts blauw-wit porseleinen sierborden met pauwstaart decor. 18-19e eeuws. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, waarvan 4 grote genummerd 300. 1 met barst en 1 met herstelling.
A lot of 4 large and 2 small Delft blue and white porcelain decorative plates with peacock tail design. 18-19th century. Marked on the back with "De Porceleyne Klaeuw", 4 large plates numbered 300. 1 plate with a crack and 1 with a repair.No longer availableDim. Ø 34,5 & Ø 23,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#266Een houten secretaire met 1 lade in het midden.
#485Léo Ferré.Period: 1916-1993Veertien langspeelplaten. UItgaven uit de tijd.
#79Léon Delderenne“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne.Beschadigde kader.
"Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#135Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met rood gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80". A pair of design lounge swivel chairs with red upholstered seat and chromed X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800