#578Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with red in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 150 / 200 -
#304Een set van 9 groen gekleurde geslepen kristallen wittewijnglazen.
A set of 9 green cut crystal white wine glasses.No longer availableDim. H: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#193“Twee kinderen met krab”. Een beeld van wit gepatineerd albast en marmer. Naar het werk van Guglielmo Pugi.
"Two children with crab." A sculpture in white patinated alabaster and marble. Inspired by the work of Guglielmo Pugi.No longer availableDim. 58 cmEstimate: € 400 / 600 -
#327Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en roze in de massa gekleurd. Onderaan gemerkt Val Saint Lambert. Minieme schilfers onderaan.
#376Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.
#627Val Saint LambertEen set van twee geslepen kristallen karaffen, olijfgroen in de massa. De grotere met een kleine schilfer onderaan. Begin 20ste eeuw.
A set of two cut crystal decanters, olive green in color. The larger one has a small chip at the bottom. Early 20th century.No longer availableDim. h 35, h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#471Frederico CarassoPeriod: 1899-1969“Naakt in de golven”. Een Art Deco houten gesculpteerd beeld. Onderaan gesigneerd.
#37Een 7-delige mahoniehouten presse-papier met lade in waaiervorm. Randschade aan de rechter voorhoek.
#460Een 18 kt geelgouden hanger bezet één briljantje van +- 0,05 ct.
An 18 kt yellow gold pendant set with one brilliant-cut diamond of approximately 0.05 ct.No longer availableDim. 1,34 gEstimate: € 150 / 200 -
#467“Oude Wijze”. Een gepatineerd cloisonné beeldje op houten sokkel.
"Old Sage". A patinated cloisonné figurine on a wooden pedestal.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 200 / 300