#229“Landschap met paard en kar”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Landscape with horse and cart." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 64 x 75 cmEstimate: € 150 / 200 -
#156Val Saint-LambertRandschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
#129Paul Permeke”Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm Landscape." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 79 x 99 cmEstimate: € 300 / 400 -
#698BuragoVier antieke sportwagens. Drie Mercedes, één Bugatti. Schaal 1/18.
Four antique sports cars. Three Mercedes, one Bugatti. Scale 1/18.No longer availableDim. H: 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#123Een paar vergulde obelisken met Osmaans Iznik-keramiek en olifanten voet, naar Bernini’s “Pulcin della Minerva”.
A pair of ormolu obelisks with Ottoman Iznik ceramic and elephant foot, inspired by Bernini's "Pulcin della Minerva".No longer availableDim. 64 cmEstimate: € 180 / 220 -
#376Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.
#530Tien langspeelplaten. *Paco Ibañez, “chante Pa.blo Neruda” (Polydor 2473068, 2 LP’s), Frankrijk 1977. “Zonder titel” (Polydor 2393225), Duitsland 1979. *Victor Jara, “Canto Libre” (Pläne Dicap 88269), Duitsland 1981. *Flûte Indienne Los Rupay, “Sacré, Les Andes” (EMI, 4M034-23781), België. *Inti-Illimani, “de canto y baile” (Messidor 15934), Duitsland 1986. “”Vers la Liberté” (Canto libre CM338), Frankrijk 1976. *Calchakis (Arion CB271), Frankrijk 1980. Himno al Sol” (Cuarteto Cedron, “Chances”(..)
#97Raymond ChevalierEen zeldzame art-deco vaas, Boch Frères Keramis, D. 5080, genummerd 2/250 en gemonogrammeerd R.C. (Raymond Chevalier).
#241Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen vaas met geometrisch decor.
An Art Deco Czech crystal cut vase with geometric decoration.No longer availableDim. 27 x 9,5 x 5,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#504Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Herder met schapen bij boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#383Een lot van 3 Satsuma porseleinen vazen, waarvan 1 dekselvaas. Allen met figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A set of 3 Satsuma porcelain vases, including 1 covered vase. All adorned with figurative decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. H: 30-32 cmEstimate: € 60 / 90