#275Le Tigre, BruxellesEen houten pennenvitrine display. Met goudkleurig opschrift “Le Tigre”. Verso gemerkt met plaquette.
#228Val Saint LambertEen set van 6 meerkleurige kristallen glazen, alle gemerkt onderaan en met sticker Val Saint Lambert.
A set of 6 multicolored crystal glasses, all marked at the bottom and with Val Saint Lambert sticker.No longer availableDim. h 18,5 Ø 8 cmEstimate: € 180 / 240 -
#22Een porseleinen sierbord met romantisch figuratief decor en vermelding “R. Charlotte”, vergulde rand en ornament. Verso gemerkt.
A porcelain decorative plate with romantic figurative decor and inscription "R. Charlotte", gilt edge and ornament. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#203Een accordeon, Hohner Atlantic IV De Luxe in zijn originele draagkoffer in werkende staat.
An accordion, Hohner Atlantic IV De Luxe in its original carrying case in working condition.No longer availableDim. H: 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#495Een handgeknoopt tapijt, Tekke Turkoman Hatchlu/Ensi Yurt.
#125Een set van 3 grote vintage luchters, staal en koper, met 12 lichtpunten elks afgewisseld door groene bladeren. 1 sokketje dient vervangen te worden.
#501Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
#688Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
#253“Onze Lieve Vrouw van Lourdes”. Een Mariabeeld van meerkleurig biscuit onder glazen stolp. Omstreeks 1900.
"Our Lady of Lourdes." A multicolored biscuit Madonna under a glass dome. Circa 1900.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 100 / 200