#303Een 18e eeuws polychroom Delfts papbord met floraal decor. Kleine restauraties aan de rand.
#627Val Saint LambertEen set van twee geslepen kristallen karaffen, olijfgroen in de massa. De grotere met een kleine schilfer onderaan. Begin 20ste eeuw.
A set of two cut crystal decanters, olive green in color. The larger one has a small chip at the bottom. Early 20th century.No longer availableDim. h 35, h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#535Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten, saffieren, robijnen en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds, sapphires, rubies, and emeralds with a total weight of approximately 0.70 ct.No longer availableDim. 7,70 g m: 55.Estimate: € 750 / 850 -
#383Een lot van 3 Satsuma porseleinen vazen, waarvan 1 dekselvaas. Allen met figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A set of 3 Satsuma porcelain vases, including 1 covered vase. All adorned with figurative decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. H: 30-32 cmEstimate: € 60 / 90 -
#433“Sadasiva”. Een gepatineerd verguld bronzen beeldje. Vermoedelijk Thais/Cambodjaans. Op houten voet.
"Sadasiva". A patinated gilt bronze statue. Presumably Thai/Cambodian. On wooden base.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#59Een lot van twee Britse politiehoofddeksels, één Custodian helmet en een politiehoedje voor dames.
A lot of two British police headgear items, one Custodian helmet and one ladies' police hat.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#228Val Saint LambertEen set van 6 meerkleurige kristallen glazen, alle gemerkt onderaan en met sticker Val Saint Lambert.
A set of 6 multicolored crystal glasses, all marked at the bottom and with Val Saint Lambert sticker.No longer availableDim. h 18,5 Ø 8 cmEstimate: € 180 / 240 -
#287Elkington & CoEen Engelse koffieset van verzilverd metaal. Nr 2498.
#514Toru Kuranuki“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.
#581Een paar Chinees porseleinen vazen met floraal decor.
A pair of Chinese porcelain vases with floral decoration.No longer availableDim. 36,5 x Ø 17 cmEstimate: € 150 / 200