#295Lladro“Koning Caspar.” Gestileerd wit porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Mist één vinger.
"King Caspar." Stylish white porcelain figurine. Marked at the bottom. Is missing one finger.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#565Een tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. Bronzen details en leeuwenpoten.
#656Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
#102Jules De CortPeriod: 1918-1999‘Zonnebloemen’, olieverf op doek, gesigneerd Jules De Cort.
'Sunflowers', oil on canvas, signed Jules De Cort.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 150 / 250 -
#424Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
#734Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met meerkleurig en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Japanese porcelain Satsuma vases with polychrome and figurative decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 32 x Ø 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#217Christian Defays“Derrière met jarretels”. Een gebronzeerd keramisch beeld op stenen voet met plaquette gesigneerd. Verso gemonteerde lampfitting. Gedateerd ‘96.
#274“Boszicht”, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
“Wooded view”, oil on panel in gilded frame, unsigned.No longer availableDim. 61 x 88 cmEstimate: € 80 / 120