#135Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met rood gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80". A pair of design lounge swivel chairs with red upholstered seat and chromed X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800 -
#476Een mahoniehouten canapé met groen velours bekleding. In Louis-Philippe stijl.
A mahogany couch with green velvet upholstery. In the Louis-Philippe style.No longer availableDim. 103 x 172 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#19Een lot van drie daguerreotypes, 19e eeuws, bestaande uit twee damesportretten en een zicht op een kuuroord in de bergen.
A lot of three daguerreotypes, 19th century, consisting of two portraits of women and a view of a mountain spa.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#148Een lot van zeven stuks gevarieerd zilverwerk bestaande uit twee theepotten, een melkkannetje, een beker, twee kristallen schaaltjes met zilveren rand en voet en een serveertang. Behalve de beker en het melkkannetje alles voorzien van zilverkeuren.
#437Een Afrikaans houten masker, gesculpteerd in de vorm van een zwijn met slagtanden, Mali.
An African wooden mask, sculpted in the shape of a boar with tusks, Mali.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 100 / 200 -
#341HerendEen polychroom porseleinen beeld van een huzaar. Onderaan gemerkt.
A polychrome porcelain figure of a hussar. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 35 / 45 -
#422Pilar Gonzalez“Portret Ridån”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘82.
"Portrait with Curtain". A painting, oil on canvas. Signed and dated '82 at the bottom.No longer availableDim. 32x45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#53Endre Szasz Hollohaza HungaryEen vintage design vaas met zwart en vergulde details. Onderaan gemerkt. Ontwerp door Endre Szasz voor Hollohaza Hungary.
A vintage design vase with black and gilded details. Marked at the bottom. Designed by Endre Szasz for Hollohaza Hungary.No longer availableDim. 26 x Ø 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
"Nude in garters". A bronze sculpture in the spirit of the 1920s. Bearing the monogram "M".No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 300 / 400