#173“De gevallen krijger”. Zamakken beeld op marmeren sokkel. Art deco.
"The fallen warrior." Zamak sculpture on a marble base. Art deco.No longer availableDim. H. 55 x 54 x 20 cmEstimate: € 220 / 240 -
#310Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#416Een vintage professioneel statief in aluminium, Bolex Paillard Camera Tripod 59. Met originele draagtas.
A vintage professional aluminum tripod, Bolex Paillard Camera Tripod 59. With original carrying case.No longer availableDim. h 155cmEstimate: € 80 / 120 -
#651Een jachttrofee met een opgezette kop van een ree.
A hunting trophy with a mounted head of a roe deer.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#183Val Saint LambertEen 48-delig Val Saint Lambert kristallen glasservies bestaande uit 12 waterglazen, 12 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen en 12 coupes waarvan één glas met schilferschade aan de rand. Toegevoegd 7 borrelglaasjes.
A 48-piece Val Saint Lambert crystal glass set consisting of 12 water glasses, 12 red wine glasses, 12 white wine glasses, and 12 coupes, one with flakes on the edge. Also includes 7 shot glasses.No longer availableDim. h 11 x Ø 10 cm (water)Estimate: € 250 / 350 -
#153“L’accident”. Bronzen beeld met bruin patina.
"The accident". Bronze sculpture with brown patina.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 360 / 400 -
#89Gérard RoosenPeriod: 1869 - 1935“Hoeve in Vlaanderen”. Een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan Gérard Roosen. Achteraan een studie van varkens.
"Farmhouse in Flanders." A painting, oil on panel, attributed to Gérard Roosen. Back view of a study of pigs.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#675Bad Religion – Suffer - media Good+, sleeve Fair.Reissue, Unofficial Release, Epitaph – E-86404 - Vinyl, LP, Album.
Bad Religion – Suffer - media Good+, sleeve Fair.Reissue, Unofficial Release, Epitaph – E-86404 - Vinyl, LP, Album.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#548Een paar blauw en witte Delftse aardewerken uitbundig gedecoreerde dekselvazen op vier poten. Met romantische taferelen. Draagt apocrief merkteken onderaan: LVD.
#134Period: 19e eeuw“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.
#170Een geelgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
A yellow gold slave bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 8,85 gEstimate: € 1300 / 1500