#134Period: 19e eeuw“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.
#389Jan Kennis“Portret van een man”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan Kennis.
#133Een lot Delft porseleinen sierborden met divers decor, 1 groot en 4 middel formaat, waarvan 1 met barst. 18e en 19e eeuws.
A lot of Delft porcelain decorative plates with various designs, 1 large and 4 medium-sized, one with a crack. 18th and 19th century.No longer availableDim. Ø 34,5 & 23,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#623Val St LambertEen kleurloos geslepen kristallen schaal & kom met vergulde rand; “Garanti Doré Or Fin”. Onderaan gemerkt en draagt label.
#414Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Antverpia”. Een litho op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘51. Verso label.
"Antverpia". A lithograph on paper. Signed and dated '51 at the bottom. Label on the back.No longer availableDim. 62 x 83 cmEstimate: € 80 / 120 -
#151Een gefineerde cartel met console in Lodewijk XV-stijl, rijkelijk versierd met vuurvergulde bronzen en getooid door een alegorie op de tijd. Blauwe Romeinse cijfers, drie sleutelgaten. Achteraan gemerkt C. Personne à Amiens.
A veneered cartel clock with console in Louis XV style, richly decorated with fire-gilded bronzes and adorned with an allegory of time. Blue Roman numerals, three keyholes. Marked on the back C. Personne à Amiens.No longer availableDim. H. 95 + 35 x 60 cmEstimate: € 4200 / 4800 -
#326Een vintage staanlamp in koper met zijn originele kap in varkensblaas met franjes.
A vintage standing lamp in copper with its original lampshade in pig's bladder with tassels.No longer availableDim. h 167 x Ø 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#525Katastroof, Wannes Van De Velde en De KadullenEen lot van 10 L.P.’s, Nederlandstalige muziek, bestaande uit: Katastroof: Hete winters (860004), Stront aan de knikker (200338), Dan aanhouwer wint (860013), Stront aan de knikker II (860001), Wannes Van De Velde: M’n beste (846209VVY), Wannes Van De Velde (PL12832), Laat de mensen dansen (6320007), Wannes Van De Velde 2 (PL12839), De Kadullen: zonder titels: (KLE4000/101) en (SVAS1025).
A lot of 10 LPs, Dutch-language music, including: Katastroof: Hete winters (860004), Stront aan de knikker (200338), Dan aanhouwer wint (860013), Stront aan de knikker II (860001), Wannes Van De Velde: M’n beste (846209VVY), Wannes Van De Velde (PL12832), Laat de mensen dansen (6320007), Wannes Van De Velde 2 (PL12839), De Kadullen: without titles: (KLE4000/101) and (SVAS1025).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#318Een koperen kandelaar met engelenhoofdjes, omgebouwd tot lampenvoet op een sokkel bekleed met met velours. Schade aan de hals.
A copper candlestick with angel heads, converted into a lamp base on a pedestal covered with velvet. Damage to the neck.No longer availableDim. h 87 cmEstimate: € 50 / 70