#411R. Vandervorst“Innige omhelzing”. Een groen gepatineerd bronzen beeldje, getekend R. Vandervorst.
#338Lampje en dienblad in toll, beschilderd metaal.
Lamp and tray in brass, painted metal.No longer availableDim. h 25.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#384M.F. Questiaux“De slapende violist”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"The sleeping violinist." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#243Favaro CecchettoEen geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.
#469Felix De Boeck“Gestileerd figuratief”. Een lot van 3 prints op papier.
"Stylized figurative." A lot of 3 prints on paper.No longer availableDim. 10 x 14 & 22 x 15 & 23 x 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#313Wahl-Eversharp“Wahl-Eversharp Skyline”. Een vintage vulpen met 14kt gouden penpunt 585. In doosje.
"Wahl-Eversharp Skyline". A vintage fountain pen with 14kt gold nib 585. In box.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#403Een lot van 2 vintage oscilloscopen, bestaande uit een Dynatek 8020 met gebruiksaanwijzing bijgevoegd, en een Tektronix 475.
A lot of 2 vintage oscilloscopes, consisting of a Dynatek 8020 with included user manual, and a Tektronix 475.No longer availableDim. 15 x 43 x 36 & 16 x 29 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#304A. De Cock“Winters zicht met dieren”. Een schilderij, olieverf op doek met een hond, een lammetje en 3 vogels. Gesigneerd A. De Cock.
"Winter scene with animals". A painting, oil on canvas featuring a dog, a lamb, and 3 birds. Signed A. De Cock.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#686Een oud handgeknoopt oosters tapijt met meerdere slijtagevlekken.
An old hand-knotted Oriental carpet with multiple signs of wear.No longer availableDim. 225 x 115 cmEstimate: € 60 / 80 -
#154“Boeren landschap.” Olieverf op paneel. Hollandse school, 19de eeuw. Recente volledige restauratie.
“Peasant landscape.” Oil paint on panel. Dutch school, 19th century. Recent full restoration.No longer availableDim. 43 x 62 cmEstimate: € 600 / 800 -
#310Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
An Art Deco floor clock with leaded glass in an oak cabinet.No longer availableDim. h 202 x b 70 x d 32 cmEstimate: € 60 / 80