#115Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
#173“De gevallen krijger”. Zamakken beeld op marmeren sokkel. Art deco.
"The fallen warrior." Zamak sculpture on a marble base. Art deco.No longer availableDim. H. 55 x 54 x 20 cmEstimate: € 220 / 240 -
#182Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Lisseweghe”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
"Lisseweghe." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, titled on the reverse.No longer availableDim. 48,5 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#267Koos Van der KaaijPeriod: 1900-1976“Twee Kindjes”. Een aardewerken gesculpteerd dubbel borstbeeld. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1952 en genummerd 2/10.
"Two Children". A sculpted earthenware double bust. Signed, dated 1952, and numbered 2/10 at the bottom.No longer availableDim. 48,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#686Een oud handgeknoopt oosters tapijt met meerdere slijtagevlekken.
An old hand-knotted Oriental carpet with multiple signs of wear.No longer availableDim. 225 x 115 cmEstimate: € 60 / 80 -
#418Een koperen tafellamp met een rijkelijk versierde koperen voet in Louis XVI stijl met stoffen kap met franjes.
A copper table lamp with a richly decorated copper base in Louis XVI style with fabric shade and fringes.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#664Een grote vintage schotel in aardewerk, een bloemmotief in bruintinten. Onderaan gemerkt op sticker ‘CFK’ en draagt een initiaal.
A large vintage earthenware platter, featuring a floral motif in shades of brown. Marked with a sticker 'CFK' and an initial at the bottom.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 45 / 60 -
#699Twee vintage bureaulampen met messing kappen en houten voetstukken, mogelijk uit het midden van de 20e eeuw.
#671Een vintage glazen pique-fleurs met zilveren ring omheen gemerkt Wolfers Frères A835‰, onderaan gemerkt “Made in France”.
A vintage glass frog with a silver ring around it marked Wolfers Frères A835‰, bottom marked "Made in France".No longer availableDim. 12 x Ø 17 cm - 835‰Estimate: € 40 / 60 -
#465Een ronde bijzettafel in art deco-stijl.
A round side table in Art Deco style.No longer availableDim. H. 54 x Ø 59 cmEstimate: € 180 / 220 -
#700WiskemannEen lot verzilverd metaal, bestaande uit vier ovale serveerschotels, een sauskom, een broodmandje en een opengewerkt kommetje. Allen gemerkt.
A lot of silver-plated metal, consisting of four oval serving dishes, a sauce boat, a bread basket, and an openwork small bowl. All marked.No longer availableEstimate: € 40 / 50