#290Een 18 K geelgouden ring bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
#18HergéEen lot van 5 stuks Kuifje memorabilia bestaande uit een horloge met de afbeelding van Bobbie, achteraan gemerkt. Citime Editions, Hergé T.L., een blikken doos, een postzegelreeks, een schilderij en een ingekaderde print.
A lot of 5 pieces of Tintin memorabilia consisting of a watch depicting Snowy, marked Citime Editions, Hergé T.L., a tin box, a series of stamps, a painting, and a framed print.No longer availableDim. 35 x 27 (schilderij)Estimate: € 40 / 60 -
#464Désiré HainePeriod: 1900 - 1989“Le bougeoir de verre”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Haine en verso gedateerd 1964.
"The glass candlestick." A painting, oil on canvas, signed Haine and dated 1964 on the reverse.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 160 / 220 -
#671Een vintage glazen pique-fleurs met zilveren ring omheen gemerkt Wolfers Frères A835‰, onderaan gemerkt “Made in France”.
A vintage glass frog with a silver ring around it marked Wolfers Frères A835‰, bottom marked "Made in France".No longer availableDim. 12 x Ø 17 cm - 835‰Estimate: € 40 / 60 -
#11Een olie- en azijnstel, ca. 1800, Frankrijk, mangaankleurige beschildering met de voorstelling van landschappen. Schilferschade aan één dekseltje.
An oil and vinegar set, ca. 1800, France, manganese-colored painting depicting landscapes. Flake damage to one lid.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66Hee Welling HAY“Model AAC 11”. Een paar design draaistoelen met oranjebruin gestoffeerde zitting en gechromeerd aluminium X-onderstel. Ontwerp door Hee Welling voor HAY.
"Model AAC 11". A pair of contemporary swivel chairs with orange-brown upholstered seat and chromed aluminum X-base. Designed by Hee Welling for HAY.No longer availableDim. 77 x 52 x 51 cmEstimate: € 150 / 300 -
#10Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met een briljant van +- 0,30 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a brilliant-cut diamond of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 300 / 400 -
#333Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.
#232“Weids zicht met sloep”. Een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening ‘Henry Dawson’. Het paneel is doormidden gebarsten. 19e eeuws.
"Expansive view with a boat". A painting, oil on panel, signed 'Henry Dawson'. The panel is cracked in half. 19th century.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#113Een gevarieerd lot zilver bestaande uit een beker gemerkt Delheid 800 en de naam Jacqueline, een lot van 6 koffielepels gemerkt JS 800, een lot van 6 koffielepels gemerkt B, een lot van 4 koffielepels gemerkt 800 en opschrift Brugge gilde St Joris, een soeplepel gemerkt Delheid A 800 met opschrift Tir National de Belgique en een 2-delig dessertbestek met Franse keuren. Totaalgewicht 430 gram. Toegevoegd 2 serveervorken, 1 serveerlepel en een koffielepel met zilveren handvatten en ivorine.
A varied lot of silver including a cup marked Delheid 800 with the name Jacqueline, a set of 6 coffee spoons marked JS 800, a set of 6 coffee spoons marked B, a set of 4 coffee spoons marked 800 with inscription Brugge gilde St Joris, a soup ladle marked Delheid A 800 with inscription Tir National de Belgique, and a 2-piece dessert set with French hallmarks. Total weight 430 grams. Included are 2 serving forks, 1 serving spoon, and a coffee spoon with silver handles and ivorine.No longer availableDim. 800‰ 430 gramEstimate: € 200 / 300 -
#271"Fauno Danzante". Een gegoten, gepatineerd kunstbronzen beeld.
"Dancing Faun". A cast, patinated bronze art sculpture.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 100 / 150