#472Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Zelfportret”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1967.
"Self-portrait". A painting, oil on panel. Signed and dated 1967 at the bottom.No longer availableDim. 33 x 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
#49“Gestileerd Circus”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel.
"Stylized Circus". A painting, mixed media on panel.No longer availableDim. 82 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#603Een paar antiek koperen kandelaars. Begin 20e eeuw.
#94“Jachttafereel”. Een schilderij, olieverf op doek met vluchtend hert in vergulde kader. Gesigneerd J. Saunier?
"Hunting scene". A painting, oil on canvas depicting a fleeing deer in a gilded frame. Signed J. Saunier?No longer availableDim. 114 x 118 cmEstimate: € 120 / 180 -
#267Koos Van der KaaijPeriod: 1900-1976“Twee Kindjes”. Een aardewerken gesculpteerd dubbel borstbeeld. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1952 en genummerd 2/10.
"Two Children". A sculpted earthenware double bust. Signed, dated 1952, and numbered 2/10 at the bottom.No longer availableDim. 48,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#653Maria Innocentia HummelEen lot van 5 Hummeltjes, nrs. 662/0, 376, 13/2/0, 197 2/0 en 58 2/0. Laat 20ste eeuwse stukken.
A lot of 5 Hummel figurines, numbers 662/0, 376, 13/2/0, 197 2/0, and 58 2/0. Late 20th-century pieces.No longer availableDim. h 11.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#66Hee Welling HAY“Model AAC 11”. Een paar design draaistoelen met oranjebruin gestoffeerde zitting en gechromeerd aluminium X-onderstel. Ontwerp door Hee Welling voor HAY.
"Model AAC 11". A pair of contemporary swivel chairs with orange-brown upholstered seat and chromed aluminum X-base. Designed by Hee Welling for HAY.No longer availableDim. 77 x 52 x 51 cmEstimate: € 150 / 300 -
#433Een varia lot van 5 Toeareg artefacten, waaronder een lederen tas, 2 dolken met lederen schede, een mes met lederen schede en een pijpje in lederen zakje.
A mixed lot of 5 Tuareg artifacts, including a leather bag, 2 daggers with leather sheath, a knife with leather sheath, and a pipe in a leather pouch.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#130Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 500 / 600