#276Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#105Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
#449Karel Jan Van Den HeuvelPeriod: 1913 - 1991“Bloemenvaas in geeltinten”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd K. J. Van den Heuvel.
"Flower vase in shades of yellow." A painting, oil on panel, signed K. J. Van den Heuvel.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#94“Jachttafereel”. Een schilderij, olieverf op doek met vluchtend hert in vergulde kader. Gesigneerd J. Saunier?
"Hunting scene". A painting, oil on canvas depicting a fleeing deer in a gilded frame. Signed J. Saunier?No longer availableDim. 114 x 118 cmEstimate: € 120 / 180 -
#385Een lot van 3 boxen jazz lp’s bestaande uit: -Verve Jazz Book, 10 LP set 2615 005. De rug hersteld met kleefband.-Jack Teagarden, King of the blues trombone, Epic JSN 6044, 3 lp’s.-Jazz History vol. II, 10 LP set, SIAE, nrs SM 3289, 3865, 3609, 3054, 3717, 3785, 3804, 3868, 3870 en 3911.
A lot of 3 boxes of jazz LPs including: -Verve Jazz Book, 10 LP set 2615 005. Spine repaired with tape.-Jack Teagarden, King of the blues trombone, Epic JSN 6044, 3 LPs.-Jazz History vol. II, 10 LP set, SIAE, nos SM 3289, 3865, 3609, 3054, 3717, 3785, 3804, 3868, 3870, and 3911.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#107Een oude tafellamp in kunstbrons met ramskoppen en guirlandes. Onderaan gemerkt Louis XV.
An old table lamp in art bronze with ram's heads and garlands. Marked Louis XV at the bottom.No longer availableDim. h 94 cmEstimate: € 120 / 180 -
#241Een 19e eeuws sawback zwaard, onleesbare graveringen.
A 19th century sawback sword, illegible engravings.No longer availableDim. l 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#433Een varia lot van 5 Toeareg artefacten, waaronder een lederen tas, 2 dolken met lederen schede, een mes met lederen schede en een pijpje in lederen zakje.
A mixed lot of 5 Tuareg artifacts, including a leather bag, 2 daggers with leather sheath, a knife with leather sheath, and a pipe in a leather pouch.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#491“Aduno Koro”. Een hout gesculpteerde rituele koffer met reptielen en figuratief decor. Dogon, Mali.
"Aduno Koro". A wooden carved ritual trunk with reptiles and figurative decoration. Dogon, Mali.No longer availableDim. 27,5 x 87 x 20 cmEstimate: € 200 / 300