#607Arthru KruppEen metalen design schotel. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
#532Een tapijt, Senneh kelim uit Iran, in wol op wol met drievoudig medaillon met levensbomen en botehmotiefjes.
A rug, Senneh kilim from Iran, in wool on wool with triple medallion featuring trees of life and flower motifs.No longer availableDim. 294 x 131 cmEstimate: € 120 / 180 -
#32Frans Van Immerseel“Immerseeltjes”. Een lot van zes spreuken door Frans Van Immerseel, Allen buiten de plaat gesigneerd.Wie zijn kind bemint, spaar’ de roede niet. Optimist tot in de kist. E.a.
A lot of six proverbs by Frans Van Immerseel, all signed outside the plate. "He who loves his child, spares not the rod." Optimist even to the grave. And others.No longer availableDim. 23 x 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#250Een witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,23 ct. EVVS1.
A white gold bangle bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 3.23 ct. EVVS1.No longer availableDim. 20,33 gEstimate: € 3200 / 3400 -
#382Jules De CortPeriod: 1918-1999“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Juul De Cort.
#452Robert ArensPeriod: 1905-1998“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.
"Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist.No longer availableDim. 42.5 x 53.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#578Een lot van 14 mineralen, waarvan woestijnrozen en kristallen.
#337Een oude replica van een 16e eeuwse baardman olielamp in brons. Draagt opschrift Deus et Lumen, MDLXXV, 1575.
An old replica of a 16th century bearded man oil lamp in bronze. Inscribed with Deus et Lumen, MDLXXV, 1575.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#479Harry Guttman“Naakt met figuren”. Een chromolitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 204 /300.
"Nude with Figures." A chromolithograph on paper. Signed and numbered 204/300 outside the image.No longer availableDim. 52,5 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#634Een paar ingelijste Chinese kalligrafieën.
A pair of framed Chinese calligraphies.No longer availableDim. 35,5 x 35,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#42“Heidezicht met hooischoven”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Dumoulin A.
#240Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,50 ct. FVS, en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.50 ct, FVS, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.53 ct.No longer availableDim. 3,78 gEstimate: € 1500 / 1700