#3Drie veelkleurige porseleinen beeldjes, een bloemenverkoper (H. 17 cm), een keizerin (H. 18 cm) en een jonge vrouw met een windhond op een bankje (H. 17 cm). Saksische merken, omstreeks 1900.
Three multi-colored porcelain figurines, a flower seller (H. 17 cm), an empress (H. 18 cm), and a young woman with a greyhound on a bench (H. 17 cm). Saxon marks, circa 1900.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#147Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
#169Romain SteppePeriod: 1859-1927“Soir d’Août”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Evening in August". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 73,5 x 94 cmEstimate: € 500 / 700 -
#130Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 500 / 600 -
#463Twee antieke aardewerken kommen, naar de Song-dynastie.
#229Nadine LundahlPeriod: °1958“Stilleven met kruik en lookbollen”. Een schilderij, olieverf op paneel, achteraan gesigneerd Nadine Lundahl en gedateerd 1982.
"Still Life with Jug and Garlic Bulbs". A painting, oil on panel, signed on the back by Nadine Lundahl and dated 1982.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#389Jan Kennis“Portret van een man”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan Kennis.
#281Een retro tafellampje met kunststoffen beeldje van een olifant. Metalen arm met 1 lichtpunt en glaspasta bolvormige kap.
A retro table lamp with a plastic figurine of an elephant. Metal arm with 1 light point and a glass paste bulb-shaped shade.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#442Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerd figuratief”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en E/A.
"Stylized figurative". A lithograph on paper. Signed and marked E/A outside of the plate at the bottom.No longer availableDim. 38 x 54 cmEstimate: € 100 / 150 -
#310Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#174Willy JocquePeriod: 1900-1960“Onze-Lieve-Vrouwekerk te Dordrecht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Our Lady's Church in Dordrecht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 79 x 65 cmEstimate: € 200 / 300