#278Een lot van drie theaterdoekgewichten in barokke stijl.
A lot of three baroque-style theater curtain weights.No longer availableDim. H: 21cm & 18.5cmEstimate: € 100 / 120 -
#99Alphonse Mora“Zeilboten bij avondgloren”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd A. Mora.
#245Bergen Céramique MontoiseEen lot Art Deco polychroom plateelwerk, onderaan gemerkt CM Bergen. Bestaande uit zeshoekige vaas, genummerd 614/156, een asbak genummerd 763/156 en een vide poche genummerd 267/156.
A lot of Art Deco polychrome earthenware, marked CM Bergen at the bottom. Consisting of a hexagonal vase, numbered 614/156, an ashtray numbered 763/156, and a vide poche numbered 267/156.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#539Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted woolen carpet.No longer availableDim. 195 x 116 cmEstimate: € 60 / 80 -
#187Een groot vintage, gepatineerd emaille bord met opschrift “Bien etre”.
#620Een 14 kt geelgouden ring bezet met één klein briljantje.
#462Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Verso atelierstempel.
"Sitting nude". A painting, oil on board. Studio stamp on the back.No longer availableDim. 86,5 x 69 cmEstimate: € 150 / 200 -
#31Sandizell, DresdenEen lot van vijf porseleinen beeldjes gemerkt Sandizell. Het beeldje met de schakers heeft een kleine schade op twee plaatsen.
#460Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,67 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.67 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct.No longer availableDim. 7,38 gEstimate: € 1600 / 1800