#375The Beatles‘From Liverpool - The Beatles Box’. Een lp-box bestaande uit 8 langspeelplaten met het verzameld werk van the Fab 4. EMI, Parlophone 1980.
'From Liverpool - The Beatles Box'. An LP box set consisting of 8 vinyl records with the collected works of the Fab 4. EMI, Parlophone 1980.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#183Val Saint LambertEen 48-delig Val Saint Lambert kristallen glasservies bestaande uit 12 waterglazen, 12 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen en 12 coupes waarvan één glas met schilferschade aan de rand. Toegevoegd 7 borrelglaasjes.
A 48-piece Val Saint Lambert crystal glass set consisting of 12 water glasses, 12 red wine glasses, 12 white wine glasses, and 12 coupes, one with flakes on the edge. Also includes 7 shot glasses.No longer availableDim. h 11 x Ø 10 cm (water)Estimate: € 250 / 350 -
#252Een familieportret in een gebeeldhouwde en vergulde ovale lijst. Gesigneerd door de fotograaf Edm. Marchant te Leuven 1925.
A family portrait in a sculpted and gilded oval frame. Signed by the photographer Edm. Marchant in Leuven 1925.No longer availableDim. 75 x 58 cmEstimate: € 35 / 45 -
#611Robert LoiseleurEen vintage aardewerken vaas met gesculpteerd visfiguur in het decor. Onderaan gesigneerd.
A vintage earthenware vase with a sculpted fish figure in the decoration. Signed at the bottom.No longer availableDim. 31,5 x Ø 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#377“Studie van 3 hoofden”. Een beeld in terracotta, onduidelijk leesbaar gesigneerd.
"Study of 3 heads". A terracotta sculpture, with a signature that is difficult to read.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#559Een houten design tafel in massief lichte eik.
Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965Een lederen sofa-set bestaande uit een 3-zit en een 2-zit, waarbij enkele scheuren in de naad aanwezig.
No longer availableDim. 33 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#336Een bijzetmeubel met marquetterie en marmeren blad in Lodewijk-XV stijl.
A side table with marquetry and a marble top in Louis XV style.No longer availableDim. 72 x 40 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#628Een set van 2 retro vazen in meerkleurig aardewerk, afgewerkt met een goudkleurige rand.
A set of 2 retro vases in multicolored earthenware, finished with a gold rim.No longer availableDim. h 36 en h 41 cmEstimate: € 60 / 80