#51Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles.
A lot of three blue and white ceramic vases with floral decoration. Marked De Porceleyne Fles.No longer availableDim. 27,5 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#255Een vintage industriële plafondlamp uit gechromeerd metaal en glas. Met 2 TL lichtpunten.
#439Tony Hufkens“Naakt in dor bos”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Nude in the forest". A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#411R. Vandervorst“Innige omhelzing”. Een groen gepatineerd bronzen beeldje, getekend R. Vandervorst.
#408Een Afrikaans houten gesculpteerd figuratief beeld, Congo.
#305Een lot van 3 vintage messing schilderijlampen, waarvan 1 groter formaat.
#197Een grote Zuid Afrikaanse taxidermie Kafferbuffel, Syncerus caffer, ook wel Kaapse buffel genoemd. Geprepareerd voor wandbevestiging.
A large South African taxidermy Cape buffalo, Syncerus caffer, suitable for wall mounting.No longer availableDim. h 84 x b 84 x d 96 cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#94“Jachttafereel”. Een schilderij, olieverf op doek met vluchtend hert in vergulde kader. Gesigneerd J. Saunier?
"Hunting scene". A painting, oil on canvas depicting a fleeing deer in a gilded frame. Signed J. Saunier?No longer availableDim. 114 x 118 cmEstimate: € 120 / 180 -
#587Een keramische schaal in een rustieke stijl met een reliëfdecoratie in het centrum, mogelijk een bakvorm.
A ceramic bowl in a rustic style with a relief decoration in the center, possibly a baking form.No longer availableDim. Ø 13,5 cmEstimate: € 30 / 40