#123Cyriel De BrauwerPeriod: 1914-1989“Verlegen naakt”. Een bronzen beeld, onderaan monogram CDB. En “naakt”, een houten gesculpteerd beeldje, onderaan gesigneerd.
"Shy nude": A bronze statue, with monogram CDB at the bottom. And "nude": a wooden sculpted figurine, signed at the bottom.No longer availableDim. 54 & 21 cmEstimate: € 300 / 400 -
#4208 gesculpteerde precolumbiaanse hoofdjes.
8 small sculpted Precolumbian heads.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#204Een paar spiegels met gedreven koperen omlijsting van bewogen vorm in Lodewijk XV-stijl. XIXde eeuw.
#456Düsseldorf S. Simsun & CieEen donker houten bureautje in Engelse stijl, 8 laden met groen lederen blad. Topornamentje en sleutel manco. Gemerkt in lade.
A dark wooden desk in English style, 8 drawers with green leather top. Top ornament and missing key. Marked in drawer.No longer availableDim. 118 x 95 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#596Een meerkleurig Perzisch tapijt met geometrisch patroon.
#500Een 18 k witgouden armband bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 2,93 ct.
An 18k white gold bracelet set with round and baguette diamonds with a total weight of approximately 2.93 ct.No longer availableDim. 21,87 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#121Een neogotisch eikenhouten beeld van de Heilige Cecilia met orgel.
A neogothic oak sculpture of Saint Cecilia with an organ.No longer availableDim. 75 cmEstimate: € 150 / 250 -
#671Een lot van negen hoofdzakelijk Vlaams aardewerken bloempotten.
A lot of nine mainly Flemish earthenware flower pots.No longer availableDim. h 23 x Ø 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#361Een Chinese vaas in blauw-wit porselein met krijgers in het decor. Enkele haarlijnscheuren in de bodem.
A Chinese vase in blue and white porcelain with warriors in the decoration. Some hairline cracks in the base.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 30 / 50