#252Een familieportret in een gebeeldhouwde en vergulde ovale lijst. Gesigneerd door de fotograaf Edm. Marchant te Leuven 1925.
A family portrait in a sculpted and gilded oval frame. Signed by the photographer Edm. Marchant in Leuven 1925.No longer availableDim. 75 x 58 cmEstimate: € 35 / 45 -
#626Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#329“Stilleven met kastanjes en bloemenvaas”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Clottens.
#159Jacob Ruisdael“De Waterval”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
#519Een Balinese Tanka, begin 20ste eeuw. Met afbeelding van de viering van het bereiken van Nirvana.
A Balinese Tanka, early 20th century. Featuring an image of the celebration of attaining nirvana.No longer availableDim. 128 x 148 cmEstimate: € 100 / 150 -
#300Een halssnoer bezet met ruwe koraal en verzilverde tussenstukken en een bol van amber.
A necklace set with raw coral and silver-plated spacers and a ball of amber.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#35Vijf keramische borden, waaronder vier in Delftse stijl met blauwe decoraties en een Roemeense polychrome schotel met bloem- en vogelmotieven.
Five ceramic plates, including four in Delft style with blue decorations and one Romanian polychrome dish with floral and bird motifs.No longer availableDim. +Ø 23 cmEstimate: € 50 / 70