Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale cognackleurige diamant emerald cut SI2 van 0,72 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale cognackleurige diamant emerald cut SI2 van 0,72 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale cognackleurige diamant emerald cut SI2 van 0,72 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central cognac-colored emerald cut SI2 diamond of 0.72 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.26 ct.
Dim. 6,87 g
SKU: 2506240550.
Auction day: 26 June 2024 19:00
Catalogue #550
Estimate: € 3000 / 3200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #669

    Een set van 2 vintage vazen, ca. 1960, in meerkleurig aardewerk. Gemerkt W. Germany.

    A set of 2 vintage vases, circa 1960, in multicolored earthenware. Marked W. Germany.
    No longer available
    Dim. h 24 en h 26 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #631
    Val Saint Lambert

    Een slanke kristallen vaas, roze in de massa gekleurd, gemerkt Val St Lambert.

    A slender crystal vase, colored pink in the mass, marked Val St Lambert.
    No longer available
    Dim. h 25 x Ø 8 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #629
    Horace Narbeth Roye
    Period: 1906-2002

    Een lot van 5 ingekaderde vintage prints uit de bundel “Rhapsody in Colour by Roye”. Met verso gedicht. Uitgave door The Camera Studies Club, London, 1946.

    A lot of 5 framed vintage prints from the collection "Rhapsody in Colour by Roye". With poem on verso. Published by The Camera Studies Club, London, 1946.
    No longer available
    Dim. 33 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #38

    Gesculpteerd houten beeld van een leeuw met wapenschild.

    Carved wooden statue of a lion with coat of arms.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #128
    Charles Barrier

    Een paar kristalglazen karaffen met zilveren hals en stop. Gemerkt Minerve, 950-1000‰, en merk zilversmid Charles Barrier, Parijs 1905-1923.

    A pair of crystal decanters with silver necks and stoppers. Hallmarked Minerve, 950-1000‰, and silversmith mark of Charles Barrier, Paris 1905-1923.
    No longer available
    Dim. 950‰
    Estimate: € 200 / 300
  • #362

    “Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Achter de kader onleesbaar gesigneerd.

    "Heath View". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed illegibly behind the frame.
    No longer available
    Dim. 25 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #282
    Guy Cambier
    Period: 1923-2008

    “Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Village scene." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174
    Willy Jocque
    Period: 1900-1960

    “Onze-Lieve-Vrouwekerk te Dordrecht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Our Lady's Church in Dordrecht". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 79 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #270

    Twee 18 kt geelgouden spelden waarvan één bezet met diamanten markies slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1ct. (puntje afgebroken). En één bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.

    Two 18 kt yellow gold pins, one set with marquise cut diamonds with a total weight of approximately 1ct (tip broken off). And one set with two old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,45 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #295

    Een verzilverd theeservies bestaande uit een theepot, een koffiepot, een melkkan en een suikerpot, uitgevoerd in een art deco stijl, vervaardigd uit verzilverd metaal, daterend uit de vroege 20e eeuw, gemerkt met het nummer 5834.

    A silver-plated tea set consisting of a teapot, a coffee pot, a milk jug, and a sugar bowl, executed in an art deco style, made of silver-plated metal, dating from the early 20th century, marked with the number 5834.
    No longer available
    Dim. +h 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #569
    Frans Van Immerseel

    Een glas in loodraam met opschrift; “Een goede herder scheert zijn schapen, maar vilt ze niet”.

    A stained glass window with the inscription; "A good shepherd shears his sheep, but does not skin them".
    No longer available
    Dim. 42 x 35cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #488

    Een polychroom houten gesculptuurd Balinees Garuda masker met vergulde details.

    A polychrome wooden sculpted Balinese Garuda mask with gilded details.
    No longer available
    Dim. 29 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More