#169Romain SteppePeriod: 1859-1927“Soir d’Août”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Evening in August". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 73,5 x 94 cmEstimate: € 500 / 700 -
#542Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
#382Jules De CortPeriod: 1918-1999“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Juul De Cort.
#266Een houten secretaire met 1 lade in het midden.
#343Bandonika “Stahlstimmen”Een Duitse bandoneon. Op te frissen.
A German bandoneon. To be refreshed.No longer availableDim. 40 x 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#635Nirvana – Bleach - media Good+, sleeve Good.
Tupelo Recording Company – TUP LP6 - Vinyl, LP, Album.
Nirvana – Bleach - media Good+, sleeve Good.Tupelo Recording Company – TUP LP6 - Vinyl, LP, Album.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#194Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Gevelaanzichten Begijnhoven”. Een lot van 7 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Facade Views of Beguinages". A lot of 7 small paintings, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35,5 x 25,5 & ... & 26 x 18 cmEstimate: € 500 / 700 -
#179Leo EngelsPeriod: 1882-1952“Boekenoogst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso gesigneerd, getiteld en gedateerd 1952.
"Book Harvest." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Signed, titled, and dated 1952 on the reverse.No longer availableDim. 63,5 x 68 cmEstimate: € 300 / 400 -
#620Een 14 kt geelgouden ring bezet met één klein briljantje.
#148Een lot van zeven stuks gevarieerd zilverwerk bestaande uit twee theepotten, een melkkannetje, een beker, twee kristallen schaaltjes met zilveren rand en voet en een serveertang. Behalve de beker en het melkkannetje alles voorzien van zilverkeuren.
A lot of seven pieces of assorted silverware including two teapots, a cream jug, a cup, two crystal bowls with silver rims and bases, and a serving tong. Except for the cup and the cream jug, all items are marked with silver hallmarks.No longer availableDim. 895 gramEstimate: € 250 / 350