Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant van +-1 ct. en diamanten marquise cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant van +-1 ct. en diamanten marquise cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant van +-1 ct. en diamanten marquise cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central diamond of approximately 1 ct. and marquise cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
Dim. 4,60 g
SKU: 1911240100.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #100
Estimate: € 1500 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #193
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Een houten vintage Mid-Century design sideboard. 3-deurs en 4 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    A wooden vintage Mid-Century design sideboard. 3 doors and 4 drawers with chrome metal handles and legs. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 85 x 240 x 50 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #376

    Een retro staanlamp, chroom voet en kunststof bolkap.

    A retro floor lamp, chrome base with a plastic globe shade.
    No longer available
    Dim. h 165 x Ø 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #8
    Gabriels Biljarts

    Een paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.

    A pair of vintage carom cues, one marked Imperator - René Gabriels. In leather carrying case. Leather strip torn towards the clasp.
    No longer available
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #42
    Lydia De Groof

    “2 naakten”. Een lot van 2 schilderijen, 1 aquarel op papier en 1 olieverf op gemaroufleerd doek. Onderaan gesigneerd.

    "2 nudes". A lot of 2 paintings, 1 watercolor on paper and 1 oil on marouflaged canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26 x 22 & 34 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #393

    Een lot van 5 tafellampen, koper en verchroomd metaal.

    A lot of 5 table lamps, copper and chromed metal.
    No longer available
    Dim. h 110 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #281

    Een Hollywood regency tafellamp met een voet in messing voorstellend een luipaard met welp neerdalend vanop een boomstronk.

    A Hollywood Regency table lamp with a brass base depicting a leopard with a cub descending from a tree trunk.
    No longer available
    Dim. h 50 met kap
    Estimate: € 150 / 200
  • #23

    “Moeder en kind”, een beeld in composietsteen naar middeleeuws voorbeeld. Gemonogrammeerd RW.

    "Mother and Child," a sculpture in composite stone based on a medieval design. Monogrammed RW.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2
    DK

    “Jezus aan het kruis”, een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuws, gemonogrammeerd links onder DK en gedateerd 1839.

    "Jesus on the cross", a painting, oil on canvas, 19th century, monogrammed lower left DK and dated 1839.
    No longer available
    Dim. 41 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #63
    Astoria

    Een antieke accordeon, van het merk Astoria met toetsen in parelmoer, in zijn originele koffertje.

    An antique accordion, branded Astoria with mother-of-pearl keys, in its original case.
    No longer available
    Dim. 20 x 36 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #232
    Jean Oosterlynck
    Period: 1915 - 1996

    “Le restaurant”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat.

    "The restaurant", a color lithograph, signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 55 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #363
    M. Vierstraete

    “Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Vierstraete.

    "Winter Landscape," a painting, oil on canvas, signed M. Vierstraete.
    No longer available
    Dim. 121 x 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #383

    Een vogelkooi naar oud voorbeeld.

    A birdcage in the style of an antique model.
    No longer available
    Dim. 69 x 70 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More