Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant van +-1 ct. en diamanten marquise cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant van +-1 ct. en diamanten marquise cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant van +-1 ct. en diamanten marquise cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central diamond of approximately 1 ct. and marquise cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
Dim. 4,60 g
SKU: 1911240100.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #100
Estimate: € 1500 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #251

    Een grote Afrikaans aardewerken sierschaal. Restauratie aanwezig.

    A large African earthenware decorative bowl. Restoration present.
    No longer available
    Dim. 22 x Ø 71 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #227

    Een ovalen bijzettafeltje in verguld hout met glazen blad, Louis XVI stijl.

    An oval side table in gilt wood with glass top, Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. 65 x 72 x 52 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #237

    Een bronzen inktstel bestaande uit een Putto op schelp met glazen inktpotje.

    A bronze inkwell composed of a Putto on a shell with a glass ink pot.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #91
    éditions Moulinsart

    Een lot van 3 wagens uit de avonturen van stripheld Kuifje, schaal 1/24, bestaande uit L’amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs en La Coronet de Sbrodj. Met bijhorende boekjes.

    A lot of 3 cars from the adventures of comic hero Tintin, scale 1/24, consisting of L’amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs, and La Coronet de Sbrodj. With accompanying booklets.
    No longer available
    Dim. 12 x 27 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #155

    Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een weegschaal.

    An 18 kt yellow gold pendant, horoscope of a Libra.
    No longer available
    Dim. 6,25 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #6

    Een massief eikenhouten krukje in Gotische stijl. 18e eeuws.

    A solid oak stool in Gothic style. 18th century.
    No longer available
    Dim. 46 x 28 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #400

    Een zilveren beeldje van een clown, gemerkt 925. 80 gram.

    A silver statuette of a clown, marked 925. 80 grams.
    No longer available
    Dim. h 11.5 cm 925‰ 80 gr
    Estimate: € 40 / 60
  • #268

    Een paar grote vintage Chinees porseleinen vazen met figuratief decor en vergulde ornamenten. Op bijhorend houten sokkels.

    A pair of large vintage Chinese porcelain vases with figurative decorations and gilded ornaments. On matching wooden pedestals.
    No longer available
    Dim. 63 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #161
    Solex

    Een oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor, vooraan en met label gemerkt model “3800”, medio 1965.

    A vintage Solex moped with a petrol engine, front labeled as model "3800", from around 1965.
    No longer available
    Dim. 95 x 157 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #58
    Wolfers Fréres

    Een zilveren beker met florale decoratie, draagt een naamopschrift ‘Marthe’ en onderaan gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.

    A silver cup with floral decoration, engraved with the name 'Marthe' and marked at the bottom with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰.
    No longer available
    Dim. h 8.5 cm 115 gram
    Estimate: € 80 / 120
  • #159

    “Pratende personages met hond.” Olieverf op paneel. Vroeg 19de eeuws.

    "Talking figures with dog." Oil on panel. Early 19th century.
    No longer available
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #272
    Jozefien Van Looy

    “Papaver Weelde”. Een lot van 3 schilderijen, acryl op doek. Met certificaat gesigneerd en getiteld.

    "Papaver Abundance". A lot of 3 paintings, acrylic on canvas. Signed and titled with certificate.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More