#48Een vaas in Booms glas, ontwerp door Paul Heller.
A vase in Booms glass, designed by Paul Heller.No longer availableDim. 19 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 90 -
#28Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
#307Een paar hoekdakpannen in de vorm van paarden. Groengeglazuurd.
A pair of corner roof tiles in the shape of horses. Green glazed.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#143“Ballerina”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, onleesbaar gesigneerd.
#357ChristofleEen verzilverde schaal, onderaan gemerkt “Christofle France”.
A silver-plated dish, marked "Christofle France" on the bottom.No longer availableDim. 7 x 37 cmEstimate: € 60 / 90 -
#255Monvis Swiss MadeEen 18 kt geelgouden dameshorloge met 18 kt geelgouden polsband.
An 18 kt yellow gold ladies watch with an 18 kt yellow gold bracelet.No longer availableDim. Bruto: 16 gEstimate: € 400 / 500 -
#311Een paar messingen eendenhoofden als boekenstaanders. ‘Made in Spain’. Aangekocht bij Van Treeck te Antwerpen.
A pair of brass duck heads as bookends. 'Made in Spain'. Purchased at Van Treeck in Antwerp.No longer availableDim. h 25,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
#383Een vogelkooi naar oud voorbeeld.
#315K. ChigwambaEen Afrikaans beeldhouwwerk in graniet, gesigneerd K. Chigwamba.
An African granite sculpture, signed K. Chigwamba.No longer availableDim. 35 x 24 x 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#53Wolfers FréresEen set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
#97Een lot van 2 19e eeuwse Chinese munten dolken, enkele losse munten toegevoegd.
A lot of 2 19th century Chinese coin daggers, with some individual coins added.No longer availableDim. l 35 cmEstimate: € 120 / 180