#89Een oude spiegel in deels vergulde kader.
#277Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.
#11Alberani VecchiottiEen oude pop in papier-maché gemerkt Alberani, Milano, Italy. 3 vingers manco, een barst in het aangezicht en arm alsook afschilferende verf. Ca. 1930.
#80Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale zwarte diamand van +- 2,70 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central black diamond of approximately 2.70 ct. and brilliants with a total weight of approximately 0.76 ct.No longer availableDim. 16,94 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#344V. Van Mierlo“Landweg aan de tuinmuur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Country road by the garden wall." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 68 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#163“Soedanese man”. Een grote marmeren buste, naar het werk van Charles Cordier.
"Sudanese man." A large marble bust, inspired by the work of Charles Cordier.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#385Een bijzettafeltje, eikenhouten onderstel met getorste poten en een koperen blad met Egyptische taferelen.
A side table, oak base with twisted legs and a copper top decorated with Egyptian scenes.No longer availableDim. h 55 x Ø 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#290Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.38 ct.No longer availableDim. 5,72 gEstimate: € 600 / 650 -
#208Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.
#321Val Saint LambertEen vaas in kristal, gemerkt Val Saint Lambert, M, en genummerd 229/250.
A crystal vase, marked Val Saint Lambert, M, and numbered 229/250.No longer availableDim. h 25.5 x Ø 14 cmEstimate: € 80 / 120