#393Een lot van 5 tafellampen, koper en verchroomd metaal.
#160ChopardEen 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
#120Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct. D/E VVS1.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.92 ct. D/E VVS1.No longer availableDim. 10,54 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#29“Bezoekt Kortrijk, eeuwenoud centrum der Vlas-en Leiestreek” (100 x 60 cm). Toeristische affiche. Steendruk. Ed. Léon Beyaert-Sioen, Kortrijk 1958 . Een portret in fotolitho van Walraf te Antwerpen en een ontwerp voor een altaar m.b.t. de Bloedprocessie te Brugge d.d. 1938fd
"Visit Kortrijk, centuries-old center of the Flax and Leie region" (100 x 60 cm). Tourist poster. Lithograph. Publ. Léon Beyaert-Sioen, Kortrijk 1958. A portrait in photolitho by Walraf in Antwerp and a design for an altar related to the Blood Procession in Bruges dated 1938fd.No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#238Een aardewerken potje in de vorm van een stier in precolombiaanse stijl.
#399Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
#167Een buikcommode met 2 laden en marmeren blad, fronten in marquetterie. In Louis XV stijl.
#64J De Belder“Bloemstilleven met citroenen”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Flower still life with lemons." A painting, oil on panel, signed at the bottom.No longer availableDim. 67 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
"Interior with a romantic couple", a painting, oil on canvas, restored, signed H. Houben.No longer availableDim. 58 x 76 cmEstimate: € 500 / 700