#34Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960“Provensaals zicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
"Provencal view", a drawing, pastel on paper, signed J. Van Den Seylbergh.No longer availableDim. 37 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#267Wim FlandersPeriod: °1943Een aluminium koersfiets, Flanders Stelvio, grijs, maat 46, 24 versnellingen.
An aluminum racing bike, Flanders Stelvio, gray, size 46, 24 speeds.No longer availableDim. maat 46Estimate: € 100 / 120 -
#117Lino SabattiniEen theeset in verzilverd metaal bestaande uit een theekan, een vaas, een melk- en suikerpot en een schaal, gemerkt Christofle France, Collection Gallia door Lino Sabattini ontworpen. Ca. 1950. Toegevoegd een cassette met een vork, 2 lepels en een servetring.
A tea set in silver-plated metal consisting of a teapot, a vase, a milk jug, a sugar bowl, and a tray, marked Christofle France, Collection Gallia designed by Lino Sabattini. Circa 1950. Included is a case with a fork, 2 spoons, and a napkin ring.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 300 / 400 -
#396Een octagonaal massief houtgesculpteerd kastje met een decor van bloemen.
#245Een 18 kt witgouden ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with sapphires with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 7,85 gEstimate: € 600 / 700 -
#149Alfred OstPeriod: 1884-1945“De doornenkroon”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd.
"The Crown of Thorns". A painting, mixed media on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 28,5 x 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#381Een butlertray met afneembaar dienblad.
#50Een halssnoer met witte Barok parels.
A necklace with white Baroque pearls.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#366Een vintage messingen staande lamp met kleurloos glas en gestoffeerde kap.
#108DisneyEen vintage serie Disney boekjes in originele standaard. Bestaande uit; Donald Duck “Heeft Pech, Als Piloot, Moeilijkheden” & Mickey Mouse “In de wereld der toekomst, En de wonderdoos, En het geheim van v/d Lazy Daisy Ranch”. Enkele plaatsen herstelling met tape.
A vintage set of Disney booklets in original stand. Consisting of; Donald Duck "Has Bad Luck, As a Pilot, Difficulties" & Mickey Mouse "In the World of the Future, And the Magic Box, And the Secret of Lazy Daisy Ranch". Some repairs with tape in a few places.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#313Een amberkleurige glazen mandje met gietijzeren handvat met bloemen. Gemerkt ‘Belgique’.
An amber glass basket with a cast iron handle decorated with flowers. Marked "Belgique".No longer availableDim. h 26, Ø 22 cmEstimate: € 60 / 90 -
#224Jean CarzouPeriod: 1907 - 2000“La Fontaine Médieval”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 22/50.
"The Medieval Fountain," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 22/50.No longer availableDim. 41 x 56 cmEstimate: € 50 / 80