#363M. Vierstraete“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Vierstraete.
"Winter Landscape," a painting, oil on canvas, signed M. Vierstraete.No longer availableDim. 121 x 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#270Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en tanzanite met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.
#289“Gelegen naakt op de zetel”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘63.
"Seated nude on the couch." A drawing on paper, signed and dated '63 at the bottom.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#291DelheidEen zilveren schaaltje, aan de rand gemerkt 800‰, Delheid, 155g.
A silver dish, marked 800‰ on the edge, Delheid, 155g.No longer availableDim. 5 x 17,5 cm - 800‰ - 155gEstimate: € 80 / 120 -
#354Willem Van DortPeriod: 1905 - 1995“Heidezicht met hoeve”, een pasteltekening op papier, gesigneerd W. V. Dort.
"Heath view with farm", a pastel drawing on paper, signed W. V. Dort.No longer availableDim. 28 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#60Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.74 ct in total.No longer availableDim. 6,30 gEstimate: € 800 / 900 -
#378Een kunststof mannequinpop op glazen voet, demonteerbaar.
A plastic mannequin on a glass base, detachable.No longer availableDim. h 164 cmEstimate: € 40 / 60 -
#46Een fauteuil bekleed met patroon van leeuwenhoofden.
An armchair upholstered with a pattern of lion heads.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#190Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 750 / 850 -
#255Monvis Swiss MadeEen 18 kt geelgouden dameshorloge met 18 kt geelgouden polsband.
An 18 kt yellow gold ladies watch with an 18 kt yellow gold bracelet.No longer availableDim. Bruto: 16 gEstimate: € 400 / 500 -
#343Een Japanse bronzen vaas. Vroeg 20ste eeuw.
A Japanese bronze vase. Early 20th century.No longer availableDim. h 32,5 cmEstimate: € 60 / 80