#188Een massief houten antiek schoolbankje.
#347Een Chinese roodgelakte lunchbox met decor met vleermuis en vissen.
A Chinese red lacquer lunchbox decorated with bats and fish.No longer availableDim. Ø 43,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#315K. ChigwambaEen Afrikaans beeldhouwwerk in graniet, gesigneerd K. Chigwamba.
An African granite sculpture, signed K. Chigwamba.No longer availableDim. 35 x 24 x 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#39lot 18 gravures, diverse afmetingen tussen 40x60cm, waaronder 6-tal 18e eeuwse.
lot 18 engravings, various sizes between 40x60cm, including 6 from the 18th century.No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#398Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.
#386Een gevlochten opbergmand met uitneemvare verdeling.
A woven storage basket with removable partition.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#343Een Japanse bronzen vaas. Vroeg 20ste eeuw.
A Japanese bronze vase. Early 20th century.No longer availableDim. h 32,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#278Een messingen Thaise Boeddha.
A brass Thai Buddha.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 140 / 260 -
#141Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.
A lot of silver cutlery, including various knives, forks, spoons, and serving spoons. Marked DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ and DB A. Also included a spoon and fork marked A835 W.No longer availableDim. 3215g - 800‰Estimate: € 1400 / 1600 -
#321Val Saint LambertEen vaas in kristal, gemerkt Val Saint Lambert, M, en genummerd 229/250.
A crystal vase, marked Val Saint Lambert, M, and numbered 229/250.No longer availableDim. h 25.5 x Ø 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#260Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 1,20 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a sapphire of approximately 1.20 ct. and diamond baguettes with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 750 / 850