#86Een massief houtgesculpteerde Dagobert stoel met centraal een mannenportret.
A solid wood-carved Dagobert chair with a central portrait of a man.No longer availableDim. 108 x 66 x 50 cmEstimate: € 150 / 250 -
#217Een houten schrijftafeltje met 2 laden.
A wooden writing desk with 2 drawers.No longer availableDim. 79 x 107 x 55,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#126Een gefineerde biedermeyer sécrétaire, periode 1820-1830. Met drie laden en klapblad, met galerij en laden binnenin.
A veneered Biedermeier secretaire, from the period 1820-1830. With three drawers and drop-down flap, featuring a gallery and drawers inside.No longer availableDim. 125 x 110 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#275Een octagonaal bijzettafeltje in albast met floraal inlegwerk in malachiet.
#277Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.
#308Bayko Plimpton Engineering Ltd.“Bayko building set”. Een lot van 2 vintage modelbouwspeelgoed sets, pre-meccano, in originele doos.
"Bayko building set". A lot of 2 vintage pre-Meccano model building toy sets, in original box.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#328AhuraEen Chinees koppel in wit porselein met gouden accenten, gemerkt Ahura. Made in Italy.
A Chinese couple in white porcelain with gold accents, marked Ahura. Made in Italy.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#25Een medaillon van zilver 800‰ Jerusalem. Amor.
A silver 800‰ medallion Jerusalem. Love.No longer availableDim. 4 x 4 cmEstimate: € 80 / 120