#160ChopardEen 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
#88Een lot antiek messing en verzilverde items, bestaande uit een drinkfles, een lunch box en een waterkan, afkomstig uit Sarajevo. Bijgvoegd een Marrokaans suikerdoosje met verguld deksel.
A lot of antique brass and silver-plated items, consisting of a flask, a lunch box, and a water pitcher, originating from Sarajevo. Accompanied by a Moroccan sugar box with a gilded lid.No longer availableDim. 47 & 20 & 21 & 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#366Een vintage messingen staande lamp met kleurloos glas en gestoffeerde kap.
#310Een lot 18 kt geelgoud waaronder twee verschillende oorbellen, een kruisje en een ring met fantasiestenen.
A lot of 18 kt yellow gold including two different earrings, a cross, and a ring with fantasy stones.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 400 / 500 -
#349“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
"Girl portrait", a painting, oil on panel in a gilded frame, unsigned.No longer availableDim. 51 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#201Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.
#92“Don Quichote de la Mancha”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 23/200.
"Don Quixote de la Mancha". An etching on paper, signed and numbered 23/200 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 62 x 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#368Royal Typewriter Co.Een ‘Royal Portable’ AZERTY schrijfmachine, in originele etui.
A 'Royal Portable' AZERTY typewriter, in original case.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#204Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.
A mirror with a gilded frame in a Baroque style.No longer availableDim. 144 x 97 cmEstimate: € 150 / 200