Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1,16 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1,16 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1,16 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central emerald of approximately 1.16 ct. and diamonds weighing around 1.18 ct.
Dim. 7,87 g
SKU: 1911240200.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #200
Estimate: € 1300 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #188

    Een massief houten antiek schoolbankje.

    A solid wooden antique school bench.
    No longer available
    Dim. 82 x 100 x 74 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #347

    Een Chinese roodgelakte lunchbox met decor met vleermuis en vissen.

    A Chinese red lacquer lunchbox decorated with bats and fish.
    No longer available
    Dim. Ø 43,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #315
    K. Chigwamba

    Een Afrikaans beeldhouwwerk in graniet, gesigneerd K. Chigwamba.

    An African granite sculpture, signed K. Chigwamba.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 x 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #39

    lot 18 gravures, diverse afmetingen tussen 40x60cm, waaronder 6-tal 18e eeuwse.

    lot 18 engravings, various sizes between 40x60cm, including 6 from the 18th century.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 90
  • #249
    Knoc-art

    “Muzieknoten”, een modernistisch werk in geëmailleerd staal gemerkt Knoc-art.

    "Musical notes," a modernist work in enameled steel marked Knoc-art.
    No longer available
    Dim. 34 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #398

    Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.

    A set of 4 oak chairs with old yellow velvet upholstery.
    No longer available
    Dim. 94 x 40 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #386

    Een gevlochten opbergmand met uitneemvare verdeling.

    A woven storage basket with removable partition.
    No longer available
    Dim. 60 x 68 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #343

    Een Japanse bronzen vaas. Vroeg 20ste eeuw.

    A Japanese bronze vase. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. h 32,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #278

    Een messingen Thaise Boeddha.

    A brass Thai Buddha.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 140 / 260
  • #141

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.

    A lot of silver cutlery, including various knives, forks, spoons, and serving spoons. Marked DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ and DB A. Also included a spoon and fork marked A835 W.
    No longer available
    Dim. 3215g - 800‰
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #321
    Val Saint Lambert

    Een vaas in kristal, gemerkt Val Saint Lambert, M, en genummerd 229/250.

    A crystal vase, marked Val Saint Lambert, M, and numbered 229/250.
    No longer available
    Dim. h 25.5 x Ø 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #260

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 1,20 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a sapphire of approximately 1.20 ct. and diamond baguettes with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 4,45 g
    Estimate: € 750 / 850
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More