#62Armand Apol“Hoeve met winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd “Valerius De Saedeleer” en “Grave par Apol, 1930” in de plaat. Getiteld en genummerd buiten de plaat 137/250.
"Farm with Winter Landscape." A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed "Valerius De Saedeleer" and "Grave par Apol, 1930" in the plate. Titled and numbered outside the plate 137/250.No longer availableDim. 64 x 67 cmEstimate: € 100 / 200 -
#357ChristofleEen verzilverde schaal, onderaan gemerkt “Christofle France”.
A silver-plated dish, marked "Christofle France" on the bottom.No longer availableDim. 7 x 37 cmEstimate: € 60 / 90 -
#13H. Bequet, QuaregnonEen lot meerkleurig Belgisch porselein, bestaande uit een schaal en karaf met vegulde lijnen en florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt.
A lot of multi-colored Belgian porcelain, consisting of a bowl and carafe with gilded lines and floral details in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. 13,5 x Ø 33 & 34 cmEstimate: € 60 / 90 -
#322Een spiegel in vergulde kader.
A mirror in a gilt frame.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#242Irène BataillePeriod: 1913-2012“Dame op stoel” & “Dame met kind”. Een lot van 2 schilderijen, gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Lady on chair" & "Lady with child". A lot of 2 paintings, gouache on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35 x 25,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#270Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en tanzanite met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.
#158Een 4-laden commode Louis Phillipe, in notelaar.
#48Een vaas in Booms glas, ontwerp door Paul Heller.
A vase in Booms glass, designed by Paul Heller.No longer availableDim. 19 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 90