#102Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960“Provensaalse poort”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
"Provençal Gate", a painting, oil on panel, signed J. Van Den Seylbergh.No longer availableDim. 80 x 68 cmEstimate: € 120 / 180 -
#383Een vogelkooi naar oud voorbeeld.
#378Een kunststof mannequinpop op glazen voet, demonteerbaar.
A plastic mannequin on a glass base, detachable.No longer availableDim. h 164 cmEstimate: € 40 / 60 -
#240Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds weighing approximately 0.72 ct in total.No longer availableDim. 5,28 gEstimate: € 800 / 900 -
#271Een Chinees aardewerken bord, in de geest van Wan-Li.
A Chinese earthenware plate, in the style of Wan-Li.No longer availableDim. Ø 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#381Een butlertray met afneembaar dienblad.
#249Knoc-art“Muzieknoten”, een modernistisch werk in geëmailleerd staal gemerkt Knoc-art.
#139Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#55Een vintage Marokkaanse Koran doos. Uitgevoerd in koper met verzilverde details en been in het reliëf.
#36Een massief houtgesculpteerd salontafeltje met glazen blad. Indonesisch tafereel met boogschutster.
A solid wood sculpted coffee table with glass top. Indonesian scene with a female archer.No longer availableDim. 43 x 51 x 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#304Een set van 9 gemarmerd blauwe porseleinen borden, Christofle Paris.
A set of 9 marbled blue porcelain plates, Christofle Paris.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#168Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.No longer availableDim. 208 x 190 x 70 cmEstimate: € 150 / 250