Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1,16 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1,16 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1,16 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central emerald of approximately 1.16 ct. and diamonds weighing around 1.18 ct.
Dim. 7,87 g
SKU: 1911240200.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #200
Estimate: € 1300 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #41
    Miek Van Orshoven

    “Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.

    "Nido". A wall decorative sculpture in cherry wood, treated with Teintecire. Signed on the back, with certificate.
    No longer available
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #132
    José De Guimaras
    Period: 1939*

    “Tres”. Een seriegrafie op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 20/150.

    "Tres". A series of screenprints on paper, signed and numbered 20/150 at the bottom outside the plate.
    No longer available
    Dim. 37,5 x 28,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #263
    Dresden

    Een groep in porselein voorstellend een jonkvrouw en heer met kapper aan de kaptafel. Onderaan gemerkt Dresden.

    A group in porcelain depicting a noblewoman and gentleman with a hairdresser at the dressing table. Marked Dresden at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 35 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #346

    Een eikenhouten armstoel met gesculpteerde delen op leeuwenpoten.

    An oak armchair with sculpted elements on lion's feet.
    No longer available
    Dim. 113 x 67 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #8
    Gabriels Biljarts

    Een paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.

    A pair of vintage carom cues, one marked Imperator - René Gabriels. In leather carrying case. Leather strip torn towards the clasp.
    No longer available
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #86

    Een massief houtgesculpteerde Dagobert stoel met centraal een mannenportret.

    A solid wood-carved Dagobert chair with a central portrait of a man.
    No longer available
    Dim. 108 x 66 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #365

    Een vintage Chinees porseleinen dekselvaas met fo-hond bovenaan, verguld floraal en figuratief decor.

    A vintage Chinese porcelain lidded vase with a foo dog on top, gilt floral and figurative decoration.
    No longer available
    Dim. 62 x Ø 33 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #62
    Armand Apol

    “Hoeve met winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd “Valerius De Saedeleer” en “Grave par Apol, 1930” in de plaat. Getiteld en genummerd buiten de plaat 137/250.

    "Farm with Winter Landscape." A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed "Valerius De Saedeleer" and "Grave par Apol, 1930" in the plate. Titled and numbered outside the plate 137/250.
    No longer available
    Dim. 64 x 67 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #145

    Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een stier.

    An 18 kt yellow gold pendant, zodiac sign of a Taurus.
    No longer available
    Dim. 4,45 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #71
    William Hutton & Sons

    Een set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.

    A set of silver candlesticks with Sheffield hallmarks, William Hutton & Sons Ltd., 1911. With weighted base.
    No longer available
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #232
    Jean Oosterlynck
    Period: 1915 - 1996

    “Le restaurant”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat.

    "The restaurant", a color lithograph, signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 55 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #207

    Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.

    A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More