#216Een massief eikenhouten hoekkast met 4 deuren en besteklades binnenin. 19e eeuws.
#365Een vintage Chinees porseleinen dekselvaas met fo-hond bovenaan, verguld floraal en figuratief decor.
#145Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een stier.
An 18 kt yellow gold pendant, zodiac sign of a Taurus.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#278Een messingen Thaise Boeddha.
A brass Thai Buddha.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 140 / 260 -
#157Een marmeren beeld van een roofvogel, medio 1920.
#381Een butlertray met afneembaar dienblad.
#107Een lot van 7 diverse Tibetaans en Nepalees etnische artefacten.
#379Leonor FiniPeriod: 1907 - 1996“Mad cat”, een gravure op papier,, gesigneerd buiten de plaat Leonor Fini.
#272Jozefien Van Looy“Papaver Weelde”. Een lot van 3 schilderijen, acryl op doek. Met certificaat gesigneerd en getiteld.
#325Robert Boudry“Twee appels”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Boudry.
#12“Bloemstilleven”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
"Flower still life". A watercolor on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#116KaimuriEen Kashmir handgeknoopt tapijt.
A Kashmir hand-knotted carpet.No longer availableDim. 337 x 247 cmEstimate: € 200 / 300