Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1,16 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1,16 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1,16 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central emerald of approximately 1.16 ct. and diamonds weighing around 1.18 ct.
Dim. 7,87 g
SKU: 1911240200.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #200
Estimate: € 1300 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #15

    Een armstoel in Louis XV stijl, verguld hout en gobelin bekleding.

    An armchair in Louis XV style, gilded wood with Gobelin upholstery.
    No longer available
    Dim. 90 x 64 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #131
    Edoardo Tasca Capodimonte

    “Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.

    "Romantic couple in carriage with pair of horses." A multicolored porcelain group featuring various characters. Signed at the bottom "Edoardo Tasca", marked with Capodimonte logo and numbered 575/1000.
    No longer available
    Dim. 17 x 62 x 14 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #64
    J De Belder

    “Bloemstilleven met citroenen”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.

    "Flower still life with lemons." A painting, oil on panel, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 67 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #84

    “Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Heidezicht." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x 74 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #227

    Een ovalen bijzettafeltje in verguld hout met glazen blad, Louis XVI stijl.

    An oval side table in gilt wood with glass top, Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. 65 x 72 x 52 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #164
    Hirokage Utagawa
    Period: 1855-1865

    “Soba noodles fall on Samurai’s head”, uit de reeks “Edo Meisho Doke Zukushi (Komische zichten uit de befaamde oorden van Edo)”. Een Japanse houtsnede op papier. Gesigneerd “Utagawa Hirokage” 1859, zegel “jaar van de geit 5, aratame”.

    “Soba noodles fall on Samurai’s head”, from the series “Edo Meisho Doke Zukushi (Comic views from the famous places of Edo)”. A Japanese woodblock print on paper. Signed “Utagawa Hirokage” 1859, seal “year of the goat 5, aratame”.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #125
    Gaetano Sciolari

    Een vintage luster in verchroomd metaal, 18 lichtpunten, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Medio jaren 60.

    A vintage chandelier in chromed metal, 18 light points, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. Mid-1960s.
    No longer available
    Dim. h 65 x Ø 38 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #372

    Een lot affiches voor de Olympische Spelen van Montreal in 1976. 10 stuks.

    Lot d’affiches des Jeux Olympiques de Montréal en 1976. 10 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #128
    Karlsbader

    Een 22-delig porseleinen theeserviesje voor 6 personen met decoraties in goudverf, gemerkt Karlsbader.

    A 22-piece porcelain tea set for 6 people with decorations in gold paint, marked Karlsbader.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #124
    Irène Bataille
    Period: 1913-2012

    “Havenzicht met sleepboten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Harbor view with tugboats." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #69
    Deknudt

    Een geslepen spiegel met rechthoekig polychroom verguld kader. Verso label.

    A cut mirror with a rectangular polychrome gilt frame. Label on the back.
    No longer available
    Dim. 89 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #40

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 1,95 g
    Estimate: € 350 / 400
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More