#91éditions MoulinsartEen lot van 3 wagens uit de avonturen van stripheld Kuifje, schaal 1/24, bestaande uit L’amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs en La Coronet de Sbrodj. Met bijhorende boekjes.
A lot of 3 cars from the adventures of comic hero Tintin, scale 1/24, consisting of L’amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs, and La Coronet de Sbrodj. With accompanying booklets.No longer availableDim. 12 x 27 x 16 cmEstimate: € 120 / 180 -
#22“Boslandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Ch.Bernard”.
#40Een 18 kt witgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,95 gEstimate: € 350 / 400 -
#337“Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.
#90Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 3,03 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#373Een paar vintage Chinees porseleinen vazen met familiaal decor en vergulde details.
A pair of vintage Chinese porcelain vases with familial decoration and gilded details.No longer availableDim. 46 x Ø 22 cmEstimate: € 60 / 90 -
#53Wolfers FréresEen set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
#225Een zilveren broche bezet met camee met Bachus figuur op onyx, email en fantasiestenen. (1 klein bloemetje ontbreekt).
A silver brooch set with a cameo featuring a figure of Bacchus on onyx, enamel, and fantasy stones. (1 small flower missing).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
An 18 kt rose gold ring set with a central smoky quartz of approximately 12 ct. and diamonds weighing approximately 0.26 ct.No longer availableDim. 9,95 gEstimate: € 1200 / 1400