Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1,16 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1,16 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1,16 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

An 18 kt white gold ring set with a central emerald of approximately 1.16 ct. and diamonds weighing around 1.18 ct.
Dim. 7,87 g
SKU: 1911240200.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #200
Estimate: € 1300 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #172

    “De afkoping”, gemaroufleerd werk naar de 19e eeuw in weelderige vergulde kader.

    "The redemption", marouflaged work from the 19th century in luxurious gilded frame.
    No longer available
    Dim. 81 x 102 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #292

    “Zicht op de jungle met houtdraagster”. Een schilderij, olieverf op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘85.

    "View of the jungle with wood carrier." A painting, oil on paper, signed and dated '85 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 29 x 42 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #86

    Een massief houtgesculpteerde Dagobert stoel met centraal een mannenportret.

    A solid wood-carved Dagobert chair with a central portrait of a man.
    No longer available
    Dim. 108 x 66 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #217

    Een houten schrijftafeltje met 2 laden.

    A wooden writing desk with 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 79 x 107 x 55,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #252

    “Molenzicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, 19e eeuws, niet gesigneerd.

    "Molenzicht" is a painting, oil on canvas in a gilded frame, from the 19th century, unsigned.
    No longer available
    Dim. 40 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #126

    Een gefineerde biedermeyer sécrétaire, periode 1820-1830. Met drie laden en klapblad, met galerij en laden binnenin.

    A veneered Biedermeier secretaire, from the period 1820-1830. With three drawers and drop-down flap, featuring a gallery and drawers inside.
    No longer available
    Dim. 125 x 110 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #275

    Een octagonaal bijzettafeltje in albast met floraal inlegwerk in malachiet.

    An octagonal side table in alabaster with floral inlay in malachite.
    No longer available
    Dim. 48 x 53 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #284

    “Hollands kadetafereel.” Olieverf op paneel. Draagt handtekening H.W.G. Winter. Naar het werk “Gezicht op de haven van Rotterdam, 1856” door Johan Jongkind.

    "Dutch military scene." Oil on panel. Signed by H.W.G. Winter.
    No longer available
    Dim. 16 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #277

    Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.

    An earthenware pedestal with a large bowl, decorated with lion's heads. 2 pieces.
    No longer available
    Dim. 96 x Ø 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #308
    Bayko Plimpton Engineering Ltd.

    “Bayko building set”. Een lot van 2 vintage modelbouwspeelgoed sets, pre-meccano, in originele doos.

    "Bayko building set". A lot of 2 vintage pre-Meccano model building toy sets, in original box.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #328
    Ahura

    Een Chinees koppel in wit porselein met gouden accenten, gemerkt Ahura. Made in Italy.

    A Chinese couple in white porcelain with gold accents, marked Ahura. Made in Italy.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #25

    Een medaillon van zilver 800‰ Jerusalem. Amor.

    A silver 800‰ medallion Jerusalem. Love.
    No longer available
    Dim. 4 x 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More