#109Leon Engelen“Heidezicht met everzwijnen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view with wild boars". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 68 cmEstimate: € 150 / 250 -
#106SarouckEen Iraans handgeknoopt tapijt.
An Iranian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 248 x 198 cmEstimate: € 150 / 250 -
#351Een lot van 3 wijndecanters in hout en metaal.
A lot of 3 wine decanters in wood and metal.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#370Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.
#16Een Chinese geglazuurd keramieken plantenstaander in de vorm van een olifant.
A Chinese glazed ceramic plant stand in the shape of an elephant.No longer availableDim. 43 x 50 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#363M. Vierstraete“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Vierstraete.
"Winter Landscape," a painting, oil on canvas, signed M. Vierstraete.No longer availableDim. 121 x 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#71William Hutton & SonsEen set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.
A set of silver candlesticks with Sheffield hallmarks, William Hutton & Sons Ltd., 1911. With weighted base.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 100 / 200 -
#328AhuraEen Chinees koppel in wit porselein met gouden accenten, gemerkt Ahura. Made in Italy.
A Chinese couple in white porcelain with gold accents, marked Ahura. Made in Italy.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#34Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960“Provensaals zicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
"Provencal view", a drawing, pastel on paper, signed J. Van Den Seylbergh.No longer availableDim. 37 x 34 cmEstimate: € 60 / 80