#609Rik VersonnenPeriod: 1919-1997“Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘76.
"Still Life Flower Bouquet" - A painting, oil on canvas. Signed and dated '76 at the bottom.No longer availableDim. 78,5 x 38,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#558Een houten design tafel in massief lichte eik.
#489Paul LengellePeriod: 1908-1993“Zeiljachten op zee”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sailing yachts at sea". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 400 / 600 -
#196Een buikcommode met marmeren blad en bronzen beslag in Louis XV-stijl in mahoniefineer. Fineerschade vooraan.
A Louis XV-style mahogany veneer commode with a marble top and bronze fittings. Veneer damage on the front.No longer availableDim. 92 x 138 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#238Een lot van 15 stuks art-nouveau glas, deels gemetaliseerd, bestaande uit flesjes, vaasjes en glaasjes. In de stijl van Loetz.
A lot of 15 pieces of art-nouveau glass, partly metallized, consisting of bottles, vases, and glasses. In the style of Loetz.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#434Albert AllemanPeriod: 1892-1933“Een man met een pet”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"A man with a cap". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 44,5 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#240Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,50 ct. FVS, en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.50 ct, FVS, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.53 ct.No longer availableDim. 3,78 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#82Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Marokko 1970”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. Verso atelierstempel.
"Morocco 1970". A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom, titled on the back. Studio stamp on the back.No longer availableDim. 25 x 34,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#11Een olie- en azijnstel, ca. 1800, Frankrijk, mangaankleurige beschildering met de voorstelling van landschappen. Schilferschade aan één dekseltje.
An oil and vinegar set, ca. 1800, France, manganese-colored painting depicting landscapes. Flake damage to one lid.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#243Favaro CecchettoEen geglazuurd polychroom aardewerken beeld van een gezeten jongedame met bloemenkleed en een boek. Onderaan gemerkt Favaro Cecchetto, made in Italy en nummer 1915.
#419Jacques De ChastelluxPeriod: 1894-1957“Espagne, Ondarroa”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en getiteld.
"Spain, Ondarroa". A painting, mixed media on paper. Signed and titled at the bottom.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80 / 120