#447Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
#27L. Minard-Van Hoorebeke“Description de Mereaux et autres objets anciens gildes et corps de metiers”, Gand 1877.
"Description of medals and other ancient gilded objects and guild members", Ghent 1877.No longer availableDim. 3.5 x 35 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#251Een koud gepolychromeerde kat met camera van brons.
A cold polychrome bronze cat with camera.No longer availableDim. 8 x 9 cmEstimate: € 120 / 140 -
#134Period: 19e eeuw“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.
#181ReynoldsEen Franse hoorn, Reynolds Contempura, Abilene Texas. FE 12. Recent onderhouden en in werkende staat. In originele draagtas.
#505Elf langspeelplaten. Vlaamse en Nederlandse vertolkers. Flairck, Er was eens... Vol. I (o.m. Kris de Bruyne), Thijs Van Leer, Focus, Liesbeth List, Liever nog dan ik heb je lief (o.m. Wannes Van de Velde), Patricia Kaas (2x), Della Bosiers, Dimitri Van Toren, Zjef Vanuytsel.
#390Een paar witgouden oorbellen bezet met twee centrale saffieren van 0,64 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of white gold earrings set with two central sapphires of 0.64 ct. each and diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 2,87 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#353Een wandlamp met drie lichtarmen van verguld plaatijzer, versierd met bloemen en bladeren.
A wall lamp with three light arms made of gilded sheet iron, adorned with flowers and leaves.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#486Een mahoniehouten causeuse met katoenen bekleding. Tijdperk Louis-Philippe.
A mahogany settee with cotton upholstery. Louis-Philippe era.No longer availableDim. 107 x 170 cmEstimate: € 200 / 300 -
#19Een lot van drie daguerreotypes, 19e eeuws, bestaande uit twee damesportretten en een zicht op een kuuroord in de bergen.
A lot of three daguerreotypes, 19th century, consisting of two portraits of women and a view of a mountain spa.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#147Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
"AEOL" An American Harp Zither. A wooden string instrument, marked inside with label; A.Eichler Company. Mid-1900s to 1925.No longer availableDim. 52 x 35,5cmEstimate: € 250 / 350