• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een 18 kt witgouden ring bezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,85 ct.

An 18 kt white gold ring set with a total weight of approximately 0.85 ct.
Dim. 3,27 g
SKU: 2506240590.
Auction day: 26 June 2024 19:00
Catalogue #590
Estimate: € 900 / 1000

  • #432
    Frans Croes
    Period: 1936 - 2011

    Een lot van 2 schilderijen van de Mechelse kunstenaar Frans Croes, gekend provo en voorman van de Mechelse Kabouterberbeweging. Gesigneerd en gedateerd ‘88.

    A lot of 2 paintings by the Mechelen artist Frans Croes, known as a provocateur and leader of the Mechelen Gnome Movement. Signed and dated '88.
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #145

    Spiegel. Grijs gebeitst en met gebeeldhouwde kroon.

    Mirror. Grey painted and with sculpted top.
    Dim. 110x84 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #513

    Een boudoir tapijt. Draagt een etiket met de vermelding "India Silk".

    A boudoir carpet. Bears a label stating "India Silk".
    Dim. 198 x 199 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #606
    Hager Wiesner

    Dim. 81 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #448

    “Chrysolophus Pictus”. Een opgezette goudfazant op een stuk berkenstronk. Taxidermie.

    "Chrysolophus Pictus". A mounted golden pheasant on a piece of birch log. Taxidermy.
    Dim. h 38 x l 88 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113

    Een gevarieerd lot zilver bestaande uit een beker gemerkt Delheid 800 en de naam Jacqueline, een lot van 6 koffielepels gemerkt JS 800, een lot van 6 koffielepels gemerkt B, een lot van 4 koffielepels gemerkt 800 en opschrift Brugge gilde St Joris, een soeplepel gemerkt Delheid A 800 met opschrift Tir National de Belgique en een 2-delig dessertbestek met Franse keuren. Totaalgewicht 430 gram. Toegevoegd 2 serveervorken, 1 serveerlepel en een koffielepel met zilveren handvatten en ivorine.

    A varied lot of silver including a cup marked Delheid 800 with the name Jacqueline, a set of 6 coffee spoons marked JS 800, a set of 6 coffee spoons marked B, a set of 4 coffee spoons marked 800 with inscription Brugge gilde St Joris, a soup ladle marked Delheid A 800 with inscription Tir National de Belgique, and a 2-piece dessert set with French hallmarks. Total weight 430 grams. Included are 2 serving forks, 1 serving spoon, and a coffee spoon with silver handles and ivorine.
    Dim. 800‰ 430 gram
    Estimate: € 200 / 300
  • #657
    Val Saint Lambert

    A set of dish and bowl, Val Saint Lambert, colorless crystal with gilded rim including a matching gilded spoon. Added is a green ashtray, also VSL.
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #514

    Een paar gebeitste spiegels met barokke lijst.

    A pair of stained mirrors with baroque frames.
    Dim. 77 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #34

    “Hoevezicht bij avondrood”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Verlinden.

    "How view at sunset". A painting, oil on canvas, signed K. Verlinden.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #98
    Koos Van der Kaay
    Period: 1900 - 1976

    Een buste in terracotta van een jongedame met lange lokken. Gesigneerd Koos Van Der Kaay en gedateerd 1950.

    A terracotta bust of a young lady with long hair. Signed by Koos Van Der Kaay and dated 1950.
    Dim. h 55 x b 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #142
    August Ters
    Period: 1870 - 1928

    “Jong koppel met geit aan de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek in zwarte kader. Gesigneerd A. Ters.

    "Young couple with goat by the river". A painting, oil on canvas in black frame. Signed A. Ters.
    Dim. 109 x 128 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #620

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met één klein briljantje.

    A 14 kt yellow gold ring set with one small brilliant-cut diamond.
    Dim. 1,90 g
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00