#96Een Lodewijk XV-stijl houten secretaire met mahonie- en wortelfineer. Groen lederen schrijfblad en bronzen ornamenten.
A Louis XV-style wooden secretary with mahogany and root veneer. Green leather writing surface and bronze ornaments.No longer availableDim. 102 x 92 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#383Een lot van vier antieke metalen voorwerpen, waaronder een kunstig bewerkte karaf, een sierlijke dekselpot, een verzilverde vaas en een gedetailleerd beeld van een haan.
A lot of four antique metal objects, including an intricately decorated decanter, an elegant lidded pot, a silver-plated vase, and a detailed rooster figurine.No longer availableDim. H: 11-26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#151Een gefineerde cartel met console in Lodewijk XV-stijl, rijkelijk versierd met vuurvergulde bronzen en getooid door een alegorie op de tijd. Blauwe Romeinse cijfers, drie sleutelgaten. Achteraan gemerkt C. Personne à Amiens.
A veneered cartel clock with console in Louis XV style, richly decorated with fire-gilded bronzes and adorned with an allegory of time. Blue Roman numerals, three keyholes. Marked on the back C. Personne à Amiens.No longer availableDim. H. 95 + 35 x 60 cmEstimate: € 4200 / 4800 -
#224Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Anna Moens, de schoone brouwersdochter”. Een lot van 2 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, opschrift bovenaan “d’apres Andrei-kowitz”.
#251Een koud gepolychromeerde kat met camera van brons.
A cold polychrome bronze cat with camera.No longer availableDim. 8 x 9 cmEstimate: € 120 / 140 -
Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965Een lederen sofa-set bestaande uit een 3-zit en een 2-zit, waarbij enkele scheuren in de naad aanwezig.
No longer availableDim. 33 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#545Een lot van 10 lp’s in het punk/hardcore genre bestaande uit: GBH - from here to reality (016583-301613), Compilatie - Burns from the valley of the sun (1866-34627-1), Headshot - sixteen tons (LP17212) (schade aan de hoes), Compilatie - Thank you Charles (DAMP99), Hypocritical Society - Failed & Loyal, Government Issue - Finale, Compilatie - The Savages Are Loose (LP33149), Extinction of Mankind - Baptised in Shit (SKULD025), Zygote - A Wind Of Knives (MCR U.K 003) en .89-91. (SKULD009).
A lot of 10 LPs in the punk/hardcore genre including: GBH - from here to reality (016583-301613), Compilation - Burns from the valley of the sun (1866-34627-1), Headshot - sixteen tons (LP17212) (damage to the cover), Compilation - Thank you Charles (DAMP99), Hypocritical Society - Failed & Loyal, Government Issue - Finale, Compilation - The Savages Are Loose (LP33149), Extinction of Mankind - Baptised in Shit (SKULD025), Zygote - A Wind Of Knives (MCR U.K 003), and .89-91. (SKULD009).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#637“Poicephalus Senegalus”. Het Bont Boertje of Senegal-papegaai. Een opgezet vogeltje op zijn/haar rug liggend en spelend met een bal. Taxidermie.
"Poicephalus Senegalus". The Senegal Parrot or Senegal Parrot. A mounted bird lying on its back and playing with a ball. Taxidermy.No longer availableDim. h 11 x l 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#447Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
#87Een gepatineerd eikenhouten klokomhulsel. Fijn houtsnijwerk met figuren, saters, adelaar bovenaan, zijdelings ramskoppen en bladeren. Enkele stukjes afgebroken.
A patinated oak clock case. Fine woodcarving with figures, satyrs, eagle on top, ram heads on the sides, and leaves. Some pieces broken off.No longer availableDim. 85 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#506Arne Jacobsen Fritz Hansen“Series 7 Model 3207”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design Butterfly armstoelen. Rood gelakt, geplooid houten zitting met gechromeerde poten. Ontwerp door Arne Jacobsen voor Fritz Hansen, uitvoering 2002. Verfslijtage op de zitting en armleuningen aanwezig.
"Series 7 Model 3207". A lot of 6 vintage Mid-Century design Butterfly armchairs. Red lacquered, molded wooden seat with chrome legs. Designed by Arne Jacobsen for Fritz Hansen, production 2002. Paint wear on the seat and armrests present.No longer availableDim. 76,5 x 59 x 49 cmEstimate: € 1200 / 1400