#404Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Organisch abstract”. Een ets op papier, onder buiten de plaat gesigneerd en gedateerd ‘60. Verso atelierstempel.
#58Een mahoniehouten bestekkist, George III stijl, met marqueterie schelp binnenin. Enkele barstjes in het houtwerk. Vroeg 19e eeuws.
A mahogany cutlery box, George III style, with shell marquetry inside. Some cracks in the woodwork. Early 19th century.No longer availableDim. 35 x 27 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#371MinoltaPeriod: 1976-1979Een lot van 4 vintage Minolta camera’s, bestaande uit een SR-1 in koffer met 5-tal lenzen en toebehoren, een SR-3 met lens, een X-300 met lens en een SRT-100X.
A lot of 4 vintage Minolta cameras, including an SR-1 in case with 5 lenses and accessories, an SR-3 with lens, an X-300 with lens, and an SRT-100X.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#688“Tara”. Een Nepalees bronzen beeldje. Ring bovenaan afgebroken.
#383Een lot van vier antieke metalen voorwerpen, waaronder een kunstig bewerkte karaf, een sierlijke dekselpot, een verzilverde vaas en een gedetailleerd beeld van een haan.
A lot of four antique metal objects, including an intricately decorated decanter, an elegant lidded pot, a silver-plated vase, and a detailed rooster figurine.No longer availableDim. H: 11-26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#612R. Hellemans“Bosdreef bij lentezon”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd R. Hellemans.
"Bosdreef in Spring Sun". A painting, oil on canvas in a gilt frame. Signed R. Hellemans.No longer availableDim. 78 x 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#394“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.
"Harbour view". A painting, oil on panel in a gilt frame. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#466Een ronde bijzettafel in art deco-stijl.
A round side table in Art Deco style.No longer availableDim. H. 54 x Ø 59 cmEstimate: € 180 / 220 -
#540Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van +-1,50 ct.
An 18 kt white gold chain with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct. and yellow sapphires with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 5,38Estimate: € 1500 / 1600 -
#388Een uit obsidiaan gesculpteerd Azteken masker. Afkomst, Teotihuacan.
An Aztec mask sculpted from obsidian. Origin, Teotihuacan.No longer availableDim. 16,5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#274Noel RekingerPeriod: 1934 - ....“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Rekinger.
"Sitting Nude." A painting, oil on canvas, signed N. Rekinger.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 80 / 120