#432Frans CroesPeriod: 1936 - 2011Een lot van 2 schilderijen van de Mechelse kunstenaar Frans Croes, gekend provo en voorman van de Mechelse Kabouterberbeweging. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
A lot of 2 paintings by the Mechelen artist Frans Croes, known as a provocateur and leader of the Mechelen Gnome Movement. Signed and dated '88.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#145Spiegel. Grijs gebeitst en met gebeeldhouwde kroon.
Mirror. Grey painted and with sculpted top.No longer availableDim. 110x84 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#513Een boudoir tapijt. Draagt een etiket met de vermelding "India Silk".
#448“Chrysolophus Pictus”. Een opgezette goudfazant op een stuk berkenstronk. Taxidermie.
"Chrysolophus Pictus". A mounted golden pheasant on a piece of birch log. Taxidermy.No longer availableDim. h 38 x l 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#113Een gevarieerd lot zilver bestaande uit een beker gemerkt Delheid 800 en de naam Jacqueline, een lot van 6 koffielepels gemerkt JS 800, een lot van 6 koffielepels gemerkt B, een lot van 4 koffielepels gemerkt 800 en opschrift Brugge gilde St Joris, een soeplepel gemerkt Delheid A 800 met opschrift Tir National de Belgique en een 2-delig dessertbestek met Franse keuren. Totaalgewicht 430 gram. Toegevoegd 2 serveervorken, 1 serveerlepel en een koffielepel met zilveren handvatten en ivorine.
A varied lot of silver including a cup marked Delheid 800 with the name Jacqueline, a set of 6 coffee spoons marked JS 800, a set of 6 coffee spoons marked B, a set of 4 coffee spoons marked 800 with inscription Brugge gilde St Joris, a soup ladle marked Delheid A 800 with inscription Tir National de Belgique, and a 2-piece dessert set with French hallmarks. Total weight 430 grams. Included are 2 serving forks, 1 serving spoon, and a coffee spoon with silver handles and ivorine.No longer availableDim. 800‰ 430 gramEstimate: € 200 / 300 -
#514Een paar gebeitste spiegels met barokke lijst.
#34“Hoevezicht bij avondrood”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Verlinden.
"How view at sunset". A painting, oil on canvas, signed K. Verlinden.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#98Koos Van der KaayPeriod: 1900 - 1976Een buste in terracotta van een jongedame met lange lokken. Gesigneerd Koos Van Der Kaay en gedateerd 1950.
A terracotta bust of a young lady with long hair. Signed by Koos Van Der Kaay and dated 1950.No longer availableDim. h 55 x b 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#142August TersPeriod: 1870 - 1928“Jong koppel met geit aan de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek in zwarte kader. Gesigneerd A. Ters.
"Young couple with goat by the river". A painting, oil on canvas in black frame. Signed A. Ters.No longer availableDim. 109 x 128 cmEstimate: € 250 / 350 -
#620Een 14 kt geelgouden ring bezet met één klein briljantje.
A 14 kt yellow gold ring set with one small brilliant-cut diamond.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 80 / 120