#654Hubert WilmPeriod: 1887 - 1953“Femmes au bain”. Een ets op papier getekend binnen de plaat ‘Wilm’ en gedateerd 1912.
"Women Bathing". An etching on paper signed within the plate 'Wilm' and dated 1912.No longer availableDim. 22x13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#417“Duafe”. Een Afrikaanse houten gesculpteerde kam met 3 figuren bovenop. Ghana.
"Duafe". An African wooden carved comb with 3 figures on top. From Ghana.No longer availableDim. 50 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#664Een grote vintage schotel in aardewerk, een bloemmotief in bruintinten. Onderaan gemerkt op sticker ‘CFK’ en draagt een initiaal.
A large vintage earthenware platter, featuring a floral motif in shades of brown. Marked with a sticker 'CFK' and an initial at the bottom.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 45 / 60 -
#166DurletEen design salon in grijs leder met metalen poten, bestaande uit een 3-zit en een 2-zit. Gemerkt; Durlet.
A design living room set in grey leather with metal legs, consisting of a 3-seater and a 2-seater. Marked; Durlet.No longer availableDim. 77 x 205 x 84 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#383Een lot van vier antieke metalen voorwerpen, waaronder een kunstig bewerkte karaf, een sierlijke dekselpot, een verzilverde vaas en een gedetailleerd beeld van een haan.
A lot of four antique metal objects, including an intricately decorated decanter, an elegant lidded pot, a silver-plated vase, and a detailed rooster figurine.No longer availableDim. H: 11-26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#355Een lot van 18 lp’s, The Rat Pack, bestaande uit: Sinatra: 5C052.80943, RV 1012, SPC-3458, W 20034 H, K 44002, HM 500. Sammy Davis JR: 2315 104, 64009, CDL 8009, B 2303 032, RV. 6017. Dean Martin: PTP-2051, SRS 5138, 2M046 81793, REP 54 066, MFP 5003 en C064-80878.
A lot of 18 vinyl records, The Rat Pack, consisting of: Sinatra: 5C052.80943, RV 1012, SPC-3458, W 20034 H, K 44002, HM 500. Sammy Davis JR: 2315 104, 64009, CDL 8009, B 2303 032, RV. 6017. Dean Martin: PTP-2051, SRS 5138, 2M046 81793, REP 54 066, MFP 5003, and C064-80878.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#611Robert LoiseleurEen vintage aardewerken vaas met gesculpteerd visfiguur in het decor. Onderaan gesigneerd.
A vintage earthenware vase with a sculpted fish figure in the decoration. Signed at the bottom.No longer availableDim. 31,5 x Ø 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#176DurletEen design salon in grijs leder met metalen poten, bestaande uit een 3-zit en 2 1-zit. Gemerkt; Durlet.
A design lounge suite in gray leather with metal legs, consisting of a 3-seater and 2 armchairs. Marked; Durlet.No longer availableDim. 77 x 205 x 84 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#114“Hoevezicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
#173“De gevallen krijger”. Zamakken beeld op marmeren sokkel. Art deco.
"The fallen warrior." Zamak sculpture on a marble base. Art deco.No longer availableDim. H. 55 x 54 x 20 cmEstimate: € 220 / 240 -
#181ReynoldsEen Franse hoorn, Reynolds Contempura, Abilene Texas. FE 12. Recent onderhouden en in werkende staat. In originele draagtas.
A French horn, Reynolds Contempura, Abilene Texas. Serial number 12. Recently serviced and in working condition. Comes in original carrying case.No longer availableDim. 58 cmEstimate: € 300 / 400