#370Lacoste
Een polshorloge, model Durban Sports Watch 2010700, in bijbehorende doos.
#211
"Res Astronomica and Ars Medica". Two solid wood carved panels depicting sciences and arts from the 'Café des Arts' on Frankrijklei in Antwerp.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#98
“L'Ancêtre”. Een gegoten bronzen beeldje op marmeren voet, naar Auguste Moreau.
#256
Een grote bronzen kandelaar, getorste stam op 3 klauwpoten in Renaissancestijl.
#175G. Claassen
#646
#413Val Saint Lambert
#314
“In de keuken”. Een miniatuurtje in een donkere uitbundige kader.
#322
#658
Een Chinees porseleinen jardinière, famille jaune, met een tweezijdig decor van jonge dames. Gele achtergrond met florale motieven. Onderaan gemerkt.
#412
Een lot van 3 stolpen met hieronder religieus polychroom biscuit beelden. Jezus mist een deel van zijn hand bij het beeld met Maria.
A lot of 3 glass domes containing polychrome religious biscuit figures. Jesus is missing part of his hand in the statue with Mary.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#375
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.24 ct. and a pearl.No longer availableDim. 4,62 g m: 55.Estimate: € 450 / 550