#440Omega Genève Swiss Made
#365
#284
“Meisje met bloemenmand”. Een schilderij, gemengde techniek op zijde. Verso opschrift, eind 19e eeuw.
#186
Een bronzen luchter met zes armen en kristallen bellen.
#682Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979
‘Oostende’, een ets op papier, getekend buiten de plaat Alfons Blomme.
#14
Een set van vier XVIIde eeuwse tegels, vermoedelijk Nederlands.
#693Adrian Sankey
Een gevarieerd lot van vier stuks kunstglas door Adrian Sankey.
#638Toy Nomura
“Pinkee” the Farmer. Een vintage tin-can speelgoed wagentje met varkentje. Made in Japan, gemerkt.
"Pinkee" the Farmer. A vintage tin-can toy cart with a pig. Made in Japan, marked.No longer availableDim. 17 x 23,5 cmEstimate: € 75/125 -
#658Victoria Czecho-Slovakia
#699
Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.
#66
Een uitbundig gesculpteerd eikenhouten bijzettafeltje. XIXde eeuws.
#123Val Saint-Lambert
Een vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. P.U.
A vase made of cut crystal, green colored throughout. Marked P.U.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60/80