#121Staatsiedegen met mooi gedamasseerd lemmet en bronzen heft met leeuwenkopje. Van een officier gediend in Congo onder Leopold II.
Ceremonial sword with beautifully damascened blade and bronze hilt with lion head. Owned by an officer who served in Congo under Leopold II.No longer availableDim. L: 107 cmEstimate: € 220 / 300 -
#498Een bronzen beeld van een drinkende poes naar een werk van François Pompon.
A bronze sculpted statue of a drinking cat after a work by F. Pompon.No longer availableDim. 20 x 34,5 cmEstimate: € 500 / 600 -
#673Een bakelieten radio, Philips model BX462A uit 1946.
#546Een eikenhouten bureau genre American desk.
#215Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
#484Sanja CamilovicPeriod: 1951 -“Café tafereel”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘91.
"Café scene". A painting, mixed media on paper. Signed and dated '91 at the bottom.No longer availableDim. 59 x 59 cmEstimate: € 200 / 400 -
#330Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
#446Een Chinees houten gesculpteerde piëdestal met floraal decor en marmer ingelegd blad.
#137Een paar bronzen liggende leeuwen.
#530Een 18 kt witgouden ring bezet met vijf briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. GVVS1.
An 18 kt white gold ring set with five brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct. GVVS1.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 450 / 550