Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

An 18 kt white gold ring set with black and white diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.
Dim. 4,92 g
SKU: 0503240220.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #13
    Val Saint-Lambert

    Een kleine art déco vaas van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Ongemerkt en met kleine schilfer onderaan.

    A small Art Deco vase made of cut crystal, colored in a blue hue. Unmarked with a small chip at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #399

    “Abstract stadsgezicht”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.

    "Abstract cityscape". A watercolor on paper, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #595

    Een modern, zwart gelakte bureautafel met houten blad, op mat zwart metalen frame en poten.

    A modern, black lacquered desk table with wooden top, on a matte black metal frame and legs.
    No longer available
    Dim. 73 x 158 x 79 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #428

    Twee Chinese vazen in porselein, de ene met een decor van een variatie aan flora, de andere met enkele dames. Beide achteraan voorzien van tekst.

    Two Chinese porcelain vases, one decorated with a variety of flora, the other with some ladies. Both vases have text on the back.
    No longer available
    Dim. h 44 x Ø 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #366

    Een eiken koffertje/kastje met onderverdeling en gesculpteerde klep/deur.

    An oak trunk/cabinet with compartments and a sculpted flap/door.
    No longer available
    Dim. 21 x 55 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #420

    Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    A 14 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,52 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #505
    Paulo Mendes da Rocha Objekto

    “Paulistano”. Een paar Mid-Century design armstoelen met gepatineerd Macassar gekleurd leder en eendelig stalen frame. Ontwerp door Paulo Mendes da Rocha voor Objekto, 1957.

    "Paulistano". A pair of Mid-Century design armchairs with patinated Macassar colored leather and single-piece steel frame. Designed by Paulo Mendes da Rocha for Objekto, 1957.
    No longer available
    Dim. 82 x 73 x 70 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #377

    Een Afrikaans houten krukje, het zitvlak wordt gedragen door twee mannelijke en twee vrouwelijke figuren.

    An African wooden stool, the seat is supported by two male and two female figures.
    No longer available
    Dim. h 22 cm x Ø 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #19

    Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.

    A bas-relief in composite in a gilt frame depicting a young lady with a winged child.
    No longer available
    Dim. 31 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122

    ‘Straatzicht in de lentezon’, olieverf op doek, draagt handtekening (onleesbaar).

    'Street view in the spring sun', oil on canvas, signed (illegible).
    No longer available
    Dim. 65 x 46 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #393

    Een Kanton porseleinen kopje met schoteltje, meerkleurig versierd met diverse figuren, dieren en floraal decor. Begin 19e eeuws.

    A Canton porcelain cup with saucer, multicolored decorated with various figures, animals, and floral motifs. Early 19th century.
    No longer available
    Dim. 8 x Ø16cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More