#228Valenti‘Ribbon’, een Hollywood Regency tafellamp, Valenti-Spain, in groen geëmailleerd brons en een vergulde strik, gesigneerd.
'Ribbon', a Hollywood Regency table lamp, Valenti-Spain, in green enameled bronze with a gilded bow, signed.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 150 / 250 -
#671Een lot van acht Afrikaanse houten beeldjes van mensen, dieren en goden.
#648Een lot van drie Afrikaanse maskers in hout waarvan één geel, één zwart en één rood met dreadlocks.
A lot of three African wooden masks including one yellow, one black, and one red with dreads.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#520Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van 0,15 ct. GVS1.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with a central brilliant cut diamond of 0.15 ct. GVS1.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 400 / 500 -
#54“Strandzicht”. Een aquarel op papier, onderaan onduidelijk gesigneerd, gedateerd 1997.
#222Frans Keelhoff“Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Expansive landscape with figures on a country road near a farmhouse." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#188Een bronzen stalamp op marmeren voet en melkglazen bol in Art Deco stijl.
#203Val Saint-LambertEen kratervaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Met vermelding P.U. en 63/57.
#277Elté - Léon Texeraud LimogesPeriod: 1923-1930“Pierrot”. Een Frans porseleinen poederdoosje. Bovenaan gesigneerd “Elté” en onderaan gemerkt.
"Pierrot". A French porcelain powder box. Signed "Elté" on top and marked on the bottom.No longer availableDim. 6 x Ø13 cmEstimate: € 80 / 120 -
A lot of 6 modern conference chairs with black lacquered metal frame and upholstered, plastic seat and armrests.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 300 / 400