#66Een uitbundig gesculpteerd eikenhouten bijzettafeltje. XIXde eeuws.
An elaborately carved oak side table. 19th century.No longer availableDim. h 74 x 79 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#604Een zuil van zwart geaderd marmer.
#395Een paar zuilen van gepolychromeerd hout in Egyptische stijl.
#134Een Oriëntalistisch schilderij met handelslui en paard, olieverf op paneel. Draagt een monogram en gedateerd 1902.
An Orientalist painting of merchants and a horse, oil on panel. Signed with a monogram and dated 1902.No longer availableDim. 50.5 x 40.5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#678Een lot van drie helmen waarvan één Nederlandse MP helm en twee Bulgaarse M72 legerhelmen.
A lot of three helmets including one Dutch MP helmet and two Bulgarian M72 military helmets.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#274Ph. S. Heiders‘Zicht vanop de binnenkoer’, olieverf op doek, gesigneerd.
'View from the courtyard', oil on canvas, signed.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 60 / 80