#139‘Trois figures près du mosquée’, olieverf op mahonie paneel, naar Jan Baptiste Huysmans.
'Three figures near the mosque', oil on mahogany panel, after Jan Baptiste Huysmans.No longer availableDim. 13 x 11.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#491Een paar dekselvazen van blauw-wit porselein. Chinees werk.
#201Daum FranceEen vintage kristallen sculptuur van een dolfijn op gechromeerde staander, gemerkt.
A vintage crystal sculpture of a dolphin on a chrome stand, marked.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 250 / 350 -
#338Meriden B. Company, U.S.A.Een 5-delig quadrupel pleet koffie en theestel, gemerkt Meriden B. Company, U.S.A., op een bijpassend maar niet oorspronkelijk dienblad.
#688Een dienblad met vergulde delen, plexiglas handvatten en een spiegelblad. Gemerkt Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.
A tray with gilded parts, plexiglass handles, and a mirrored tray. Marked Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#283Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#617Een Afrikaans terracotta vaasje en een ritueel flesje, Mumbila.
#124J. Step‘Stilleven met seringen en fruit in vergulde kader, gesigneerd J. Step en gedateerd 1903.
Still life with lilacs and fruit in a gilded frame, signed J. Step and dated 1903.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#457Een Chinese bronzen strijkpan. XVIIIe eeuw.
A Chinese bronze incense burner. 18th century.No longer availableDim. l 18 cmEstimate: € 160 / 200 -
#228Valenti‘Ribbon’, een Hollywood Regency tafellamp, Valenti-Spain, in groen geëmailleerd brons en een vergulde strik, gesigneerd.
'Ribbon', a Hollywood Regency table lamp, Valenti-Spain, in green enameled bronze with a gilded bow, signed.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 150 / 250