#567Een lot van 4 stukken koraal, diverse soorten en 1 grote schelp.
#427Een lot van drie Afrikaanse houten maskers, een man, een vrouw en een olifant.
A lot of three African wooden masks, depicting a man, a woman, and an elephant.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#372Staf Daems‘De kerk van Kessel’, gemengde techniek op papier, getekend Staf Daems en gedateerd 1973.
'The church of Kessel', mixed media on paper, signed by Staf Daems and dated 1973.No longer availableDim. 17 x 25.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#54“Strandzicht”. Een aquarel op papier, onderaan onduidelijk gesigneerd, gedateerd 1997.
#291Capodimonte“De schakers”. Een porseleinen groep met drie figuren, onderaan gemerkt.
"The chess players." A porcelain group with three figures, marked at the bottom.No longer availableDim. 21 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#494Rigobert Haeck“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
#486TabrizEen handgeknoopt tapijt, 375 x 265 cm.
#338Meriden B. Company, U.S.A.Een 5-delig quadrupel pleet koffie en theestel, gemerkt Meriden B. Company, U.S.A., op een bijpassend maar niet oorspronkelijk dienblad.
#45GlamorEen vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#457Een Chinese bronzen strijkpan. XVIIIe eeuw.
A Chinese bronze incense burner. 18th century.No longer availableDim. l 18 cmEstimate: € 160 / 200 -
#89Sèvres ‘Chateau des Tuilleries”Een paar portretten, handgeschilderd op porseleinen tegel. Eind 19e eeuw. Getiteld en verso opschrift.
A pair of portraits, hand-painted on porcelain tile. Late 19th century. Titled and inscribed on the back.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 120 / 180