#506KashanEen Iranees handgeknoopt Kashan tapijt met geometrische patronen.
#622Een lot van vijf iconen met een varia aan heiligen.
A lot of five icons featuring a variety of saints.No longer availableDim. 26.5 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#649“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
#478Een lot van 7 Chinese blauw-witte porseleinen schoteltjes en bijgevoegd bord. Verschillende merktekens onderaan, waaronder Qing en Kangxi, 17e tot 19e eeuw.
A lot of 7 Chinese blue and white porcelain saucers with an accompanying plate. Various marks underneath, including Qing and Kangxi, 17th to 19th century.No longer availableDim. Ø: 10-25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#116Een XVIIIde eeuws notenhouten Hollands cabinet met gebombeerde laden en bronzen beslag.
#439Gaston Bogaert‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.
#610Een drie rijen parelhalssnoer met bijpassende armband en oorbellen.
A three-row pearl necklace with matching bracelet and earrings.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
A lot of three African items including: a wooden pot with a figure on the lid from Congo, a wooden mortar with pestle, and a gourd with carvings.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 40 / 60