#455Franck Robichez“E.W.”. Een gepatineerd rechthoekig stalen console. Bovenaan gesigneerd. Ontwerp door Franck Robichez, medio 2005.
"E.W.". A patinated rectangular steel console. Signed at the top. Designed by Franck Robichez, mid-2005.No longer availableDim. 80 x 30 x 80 cmEstimate: € 600 / 800 -
#469Kawanabe KyosaiPeriod: 1831-1889“Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Gesigneerd: Gyosai (Kyosai). Midden XIXde eeuw. Met Micca Dust.
#354Gommaar TimmermansPeriod: 1930-1923“Mijnheer pastoor”. Hoogdruk op papier. Getekend Got (Gommaar Timmermans, zoon van Felix). Genummerd 226/600.
#242Ed. d’Art de Rambouillet“Suzanne et les Vieillards”. Een wandtapijt naar een voorbeeld uit de XVIde eeuw.
"Suzanne and the Elders". A tapestry based on a 16th-century design.No longer availableDim. 170x140 cmEstimate: € 120 / 200 -
#45GlamorEen vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#218“Ste Marguerite”. Een polychroom houten beeld in gotische stijl.
"Ste Marguerite". A polychrome wooden sculpture in Gothic style.No longer availableDim. H. 139 cmEstimate: € 120 / 200 -
#200Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van +- 1,51 ct. JVVS1. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct. FVVS1.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 1.51 ct. FVVS1. And brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.58 ct. FVVS1.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 5000 / 5200 -
#206Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.
A solid wood hall cabinet with sculpted parts. Damage to one side.No longer availableDim. 193 x 117 x 63 cmEstimate: € 60 / 80