#616Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#285Albert PoelsPeriod: 1903-1984Een beeld in gips, Onze Lieve Vrouw met kind, getekend Poels.
#669Een vintage modernistisch schilderij, gesigneerd Y. Humbeeck en gedateerd 1964.
#105Een massief eiken kast met gesculpteerde paneeltjes op de deuren.
#297“Ons Land”. Een lot van 3 boeken met 4 krantenbundels; jaargang 1924-1927.
#646Een Indo-Hamadan loper van wol. Handgeknoopt.
An Indo-Hamadan wool runner. Hand-knotted.No longer availableDim. 337 x 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#678Een lot van drie helmen waarvan één Nederlandse MP helm en twee Bulgaarse M72 legerhelmen.
A lot of three helmets including one Dutch MP helmet and two Bulgarian M72 military helmets.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#476NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
#437Een kleine coupe van Imari porselein. Vroeg XIXde eeuw, diverse beschadigingen.
#128Een grote milieu-de-table in gesmeed brons en koper met vergulde delen en twee vogeltjes bovenop.
#670Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.
A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 40 / 60