Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

An 18 kt white gold ring set with black and white diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.
Dim. 4,92 g
SKU: 0503240220.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #433

    “Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.

    "Earthenware mask with light glaze. Signed on the back. Chinese work."
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #115
    Christian Dotremont
    Period: 1922-1979

    "Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging. nr 44/75, gesigneerd buiten de plaat.

    "Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 44/75, signed outside of the plate.
    No longer available
    Dim. 27.5 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #529

    Een handgeschilderde Japanse scroll met een landschap, aquarel op papier.

    A hand-painted Japanese scroll of a landscape, watercolor on paper.
    No longer available
    Dim. 140x68 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #588

    Een bronzen beeld van een neushoornvogel, Bobo, Burkina Faso. Op houten sokkel.

    A bronze statue of a hornbill, Bobo, Burkina Faso. On a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 23.5 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #345

    Een verlichte albasten zuil met dito verlichte schenkkan. Het bovenste deel van de kan is op meerdere plaatsen gerestaureerd.

    An illuminated alabaster column with matching illuminated pitcher. The top part of the pitcher has been restored in several places.
    No longer available
    Dim. h 150 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #654

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #128

    Een grote milieu-de-table in gesmeed brons en koper met vergulde delen en twee vogeltjes bovenop.

    A large centerpiece in forged bronze and copper with gilded parts and two little birds on top.
    No longer available
    Dim. h 44 x l 37 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #352

    Een piëdestal in gegoten kunststof met hierop een buste van een jong meisje.

    A pedestal in cast plastic with a bust of a young girl on top.
    No longer available
    Dim. h 98 cm (enkel zuil)
    Estimate: € 60 / 80
  • #225

    Een Engelse armfauteuil met mahonie frame en gestoffeerde zitting, op 4 wieltjes. Laat Victoriaanse stijl.

    An English armchair with mahogany frame and upholstered seat, on 4 wheels. In late Victorian style.
    No longer available
    Dim. 105 x 78 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #178
    Mappin & Webb, London & Sheffield

    Een set van twee zilveren theepotten gemerkt Mappin & Webb Ltd., De grootste op warmhouder gemaakt in London, 1919 met een gewicht van 2050 gram, de kleinste gemaakt in Sheffield in 1934 met een gewicht van 810 gram.

    A set of two silver teapots marked Mappin & Webb Ltd., The largest on a warmer made in London, 1919 weighing 2050 grams, the smaller made in Sheffield in 1934 weighing 810 grams.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 1800 / 2400
  • #634
    P. Plaetinck

    “De betrapte pater.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "The Caught Father." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #207

    Een bronzen beeld van een elegante jongedame op een zwarte geaderde marmeren sokkel. Draagt handtekening.

    A bronze statue of an elegant young lady on a black veined marble pedestal. Signed.
    No longer available
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More