#341Een grote gedreven koperen kandelaar.
A large ornate copper candle holder.No longer availableDim. h 59 cmEstimate: € 30 / 50 -
#623Een bronzen beeldje van een liggende Boeddha.
#546Een eikenhouten bureau genre American desk.
#93Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. Schade aan de bovenrand.
A vase of cut crystal, colored green throughout. Marked. Damage to the top edge.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 45 / 60 -
#602Een Oosters handgeknoopt tapijt. Bidjar motief.
#154Edward Charles BarnesPeriod: 19e eeuw‘Vader en dochter in rouw’, olieverf op doek, door Edward Charles Barnes. 19e eeuws. Herdoekt.
#36Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
#269Een spiegel met geslepen glas in houten verguld kader. Verso label genummerd.
#421Een paar Chinese porseleinen dekselpotjes met Guanyin.
A pair of Chinese porcelain lidded jars with Guanyin.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 120 / 130