#604Een zuil van zwart geaderd marmer.
#6Een niervormig bijzettafeltje met twee laden, met inlegwerk.
A kidney-shaped side table with two drawers, with inlay work.No longer availableDim. h 64 x l 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#373Een set van twee masief houten beeldjes uit Indonesïe.
#500Piaget Swiss QuartzEen 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.
An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.No longer availableDim. 89 gEstimate: € 4200 / 4500 -
#73Val Saint-LambertEen coupe op losse voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Niet gemerkt. Naar een model van 1890-1900, toegeschreven aan.
A footed bowl "Gary" made of cut crystal, red colored in the mass. Unmarked. Attributed to a model from 1890-1900.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#22Elysé Schuermans‘Voorname heer met bril’, een portret, olieverf op doek gesigneerd E. Schuermans en gedateerd 1941.
'Prominent gentleman with glasses', a portrait, oil on canvas signed E. Schuermans and dated 1941.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#409Ad van den Brink“Abstracte compositie”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition". A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 37 x 22,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#159Jules Van KeirsbilckPeriod: 1833-1896“De Stropers met hun buit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
#116Een XVIIIde eeuws notenhouten Hollands cabinet met gebombeerde laden en bronzen beslag.
A lot of two carved soapstone figurines of Chinese women and a vase with floral decoration, all on a base.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 80 / 120