#201Daum FranceEen vintage kristallen sculptuur van een dolfijn op gechromeerde staander, gemerkt.
A vintage crystal sculpture of a dolphin on a chrome stand, marked.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 250 / 350 -
#371Een Afrikaans houten beeld van een vrouw.
An African wooden statue of a woman.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#649“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
#699Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.
#351Een set van twee vergulde kemphanen, ca 1970.
#83Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#212Jules BoulezPeriod: 1889-1960“Stilleven met fruit.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life with fruit." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
A lot of two carved soapstone figurines of Chinese women and a vase with floral decoration, all on a base.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 80 / 120