Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

An 18 kt white gold ring set with black and white diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.
Dim. 4,92 g
SKU: 0503240220.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #279

    Een spiegel met lijst van dinanderie koperbeslag.

    A mirror with dinanderie copper mounts frame.
    No longer available
    Dim. 82 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #53
    Val Saint-Lambert

    Een bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt.

    A cut crystal bonbonnière with lid, colored green throughout. Marked.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #564
    Philippe Starck Driade

    “Costes”. Een lot van 4 vintage design stoelen uit multiplex en gefineerd eikenhout. Metalen frame op drie poten, leder en kunststoffen zitting. Ontwerp door Philippe Starck voor Driade. Gebruiksporen aanwezig.

    "Costes". A lot of 4 vintage design chairs made of plywood and veneered oak. Metal frame with three legs, leather and plastic seat. Designed by Philippe Starck for Driade.
    No longer available
    Dim. 80 x 47 x 58 cm
    Estimate: € 600 / 900
  • #392

    “Portret van een Dame”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat getiteld, gesigneerd en gedateerd 1978.

    "Portrait of a Lady." A lithograph on paper, titled, signed, and dated 1978 outside of the plate at the bottom.
    No longer available
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #635

    Een gefineerd achthoekige bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.

    A veneered octagonal side table, adorned with inlay work.
    No longer available
    Dim. h 55.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #352

    Een piëdestal in gegoten kunststof met hierop een buste van een jong meisje.

    A pedestal in cast plastic with a bust of a young girl on top.
    No longer available
    Dim. h 98 cm (enkel zuil)
    Estimate: € 60 / 80
  • #640

    Een zilveren zakhorloge met gegraveerde bloemen aan de achterkant.

    A silver pocket watch with engraved flowers on the back.
    No longer available
    Dim. 17,90 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #163
    Val Saint-Lambert

    Een eironde vaas “Cranberry Saurat” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt onderaan en met label. Model van Hubert Lega, cfr catalogus 1972.

    An oval-shaped vase "Cranberry Saurat" made of cut crystal, colored red throughout. Marked at the bottom and with label. Designed by Hubert Lega, see catalog 1972.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #378

    Een coupe van cloisonné op koper versierd met een bloemenmotief op donkerbruine fond. Chinees werk.

    A cloisonné enamel copper bowl decorated with a floral motif on a dark brown background. Chinese work.
    No longer available
    Dim. Ø 17,5 x 6,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #134

    Een Oriëntalistisch schilderij met handelslui en paard, olieverf op paneel. Draagt een monogram en gedateerd 1902.

    An Orientalist painting of merchants and a horse, oil on panel. Signed with a monogram and dated 1902.
    No longer available
    Dim. 50.5 x 40.5 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #360

    Een 14 kt wit en geelgouden art deco ring bezet met diamand oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    A 14 kt white and yellow gold Art Deco ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 2.55 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #249

    “Landschap met rivier”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan onleesbaar gesigneerd.

    "Landscape with River". A painting, oil on panel, signed illegibly at the bottom.
    No longer available
    Dim. 17 x 21,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More