#120Een 18 kt geelgouden zakhorloge met gegraveerde kast aan de achterkant.
An 18 kt yellow gold pocket watch with an engraved case on the back.No longer availableDim. Bruto: 25,50 gEstimate: € 250 / 30 -
#200Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van +- 1,51 ct. JVVS1. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct. FVVS1.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 1.51 ct. FVVS1. And brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.58 ct. FVVS1.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 5000 / 5200 -
#343Val Saint LambertEen set van drie kristallen kandelaars, Val Saint Lambert.
#146Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
#53Val Saint-LambertEen bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt.
#13Val Saint-LambertEen kleine art déco vaas van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Ongemerkt en met kleine schilfer onderaan.
#135Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
#688Een dienblad met vergulde delen, plexiglas handvatten en een spiegelblad. Gemerkt Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.
A tray with gilded parts, plexiglass handles, and a mirrored tray. Marked Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#536Een Perzisch handgeknoopt tapijt met meerkleurig geometrisch patroon.
A Persian hand-knotted carpet with a multicolored geometric pattern.No longer availableDim. 340x260 cmEstimate: € 200 / 300