Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

An 18 kt white gold ring set with black and white diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.
Dim. 4,92 g
SKU: 0503240220.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #333

    Een messingen inkt-en brievenstel met bijbehorende brievenopener. Stijl Lodewijk XIV.

    A brass inkwell and letter rack with accompanying letter opener. Louis XIV style.
    No longer available
    Dim. h 15, l 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #131

    Een bronzen paard in de geest van Botero.

    A bronze horse in the style of Botero.
    No longer available
    Dim. 33 x 26 cm
    Estimate: € 329 / 340
  • #685

    Een Engels bureautje met groen lederen blad in houtfineer. Negen laden. Met kleine fineerschade.

    An English desk with a green leather top in wood veneer. Nine drawers. With minor veneer damage.
    No longer available
    Dim. 77 x 122 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #196

    Bureaugarnituur bestaande uit bibliotheek, bureau en vier stoelen. Notenhout met zwarte houten details. Empire-inspiratie.

    Desk set consisting of a library, desk, and four chairs. Walnut wood with black wooden details. Inspired by the Empire style.
    No longer available
    Dim. Bibliotheek: 190x132x48cm Bureau: 80x151x90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #51

    Een lampje in koper en brons met een bloemvormig glazen kapje. Ca. 1900.

    A lamp in copper and bronze with a flower-shaped glass shade. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #95
    B. De Wit

    “Verdure met een stadsgezicht in de verte”. Wandtapijt naar de XVIIde eeuw. Gesigneerd rechtsonder. Uit de werkhuizen van De Wit te Mechelen.

    "Verdure with a cityscape in the distance". Tapestry from the 17th century. Signed lower right. From the workshops of De Wit in Mechelen.
    No longer available
    Dim. 124 x 183 cm cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #638
    Toy Nomura

    “Pinkee” the Farmer. Een vintage tin-can speelgoed wagentje met varkentje. Made in Japan, gemerkt.

    "Pinkee" the Farmer. A vintage tin-can toy cart with a pig. Made in Japan, marked.
    No longer available
    Dim. 17 x 23,5 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #403

    Een paar dekselvaasjes van cloisonné op koper. Versierd met bloesems en vogels. Chinees werk.

    A pair of cloisonné enamel on copper lidded vases. Decorated with blossoms and birds. Chinese work.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #544

    Drie Perzische tekeningen op kunststof in ingelegde kadertjes.

    Trois dessins persans sur plastique dans des cadres incrustés.
    No longer available
    Dim. 50 x 15 & 38 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #610

    Een drie rijen parelhalssnoer met bijpassende armband en oorbellen.

    A three-row pearl necklace with matching bracelet and earrings.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #489
    Gurami Hagemann Berutscha
    Period: 1945-2013

    “Trio”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan en verso gesigneerd, gedateerd ‘67.

    "Trio." A painting, oil on panel. Signed and dated '67 at the bottom and on the back.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 48,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More