Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

Een 18 kt witgouden ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

An 18 kt white gold ring set with black and white diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.
Dim. 4,92 g
SKU: 0503240220.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #404
    Hubert De Vries

    “Twee Clowns”. Een litho op papier, onderaan binnen de plaat gesigneerd en gemerkt EC N/S.

    "Two Clowns". A lithograph on paper, signed and marked EC N/S at the bottom within the plate.
    No longer available
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #22
    Elysé Schuermans

    ‘Voorname heer met bril’, een portret, olieverf op doek gesigneerd E. Schuermans en gedateerd 1941.

    'Prominent gentleman with glasses', a portrait, oil on canvas signed E. Schuermans and dated 1941.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #609

    Een Chinees porseleinen kalebasvaas. Blauw-wit met landschappen in het decor.

    A Chinese porcelain gourd-shaped vase. Blue and white with landscapes in the decoration.
    No longer available
    Dim. 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #168
    Boch Keramis

    Een vaas, Keramis Grès, genummerd D.652 en getekend Ch. Catteau.

    A vase, Keramis Grès, numbered D.652 and signed Ch. Catteau.
    No longer available
    Dim. h 23.5 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #19

    Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.

    A bas-relief in composite in a gilt frame depicting a young lady with a winged child.
    No longer available
    Dim. 31 x 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #411

    Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.

    A Chinese blue and white porcelain tulip vase.
    No longer available
    Dim. 23 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #556

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    A hand-knotted oriental wool rug.
    No longer available
    Dim. 237 x 170 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #189
    Albert Jurardus Van Prooyen

    “Weidezicht met koeien”. Een schilderij, olieverf op koper. Onderaan gesigneerd “AJV Prooyen”.

    "Meadow view with cows". A painting, oil on copper. Signed at the bottom "AJV Prooyen".
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 225 / 325
  • #633

    Een lot van 3 Indonesisch aardewerken schalen met symmetrisch patroon aan het randreliëf.

    A lot of 3 Indonesian earthenware bowls with a symmetrical pattern on the rim relief.
    No longer available
    Dim. 11 x Ø50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #599

    Een vroeg 20e eeuwse luchter, verre de France stijl, met metalen frame en florale details, een meerkleurig glaspasta centrale coupe en blakers met 4 lichtpunten.

    An early 20th-century chandelier, in the style of Verre de France, with a metal frame and floral details, a multi-colored glass paste central bowl, and sconces with 4 light points.
    No longer available
    Dim. 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #696
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen pique-fleur.

    A faceted crystal posy holder.
    No longer available
    Dim. 17 x Ø 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #365

    Een notenhouten kaarttafel, uitklapbaar gefineerd blad met vilten bekleding.

    A wooden card table, with folding veneered top and felt lining.
    No longer available
    Dim. 73 x 80 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More