#143“Ballerina”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, onleesbaar gesigneerd.
#150Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met 2 centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct. HVS2.
A pair of 18kt rose gold earrings set with 2 central brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.26 ct. HVS2.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#328AhuraEen Chinees koppel in wit porselein met gouden accenten, gemerkt Ahura. Made in Italy.
A Chinese couple in white porcelain with gold accents, marked Ahura. Made in Italy.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#95Een 18kt witgouden damesring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct. E VVS en diamanten princes cut met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. E. VVS.
An 18kt white gold ladies' ring featuring brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.77 carats, graded E VVS, and princess-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 carats, also graded E VVS.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#343Een Japanse bronzen vaas. Vroeg 20ste eeuw.
A Japanese bronze vase. Early 20th century.No longer availableDim. h 32,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#269Franz De Vadder“Klein Moldavië”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd, verso met opschrift, getitled en gedateerd 1892.
"Little Moldavia". A painting, oil on panel, signed at the bottom, with inscription on the reverse, titled and dated 1892.No longer availableDim. 14 x 22,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#250Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 2,76 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.92 ct. and sapphires totaling approximately 2.76 ct.No longer availableDim. 19,63 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#355“Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje.
#276Een massief houten gebombeerde secretaire met leeuwenpoten en gesculpteerde delen met florale motieven.
#297Een paar bronzen kandelaars gedragen door geklede aapjes, op arduinen voet.
A pair of bronze candle holders carried by dressed monkeys, on a marble base.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 80 / 120