#247Een 18e eeuws Catalaans schaaltje van blauw-wit geglazuurd aardewerk.
An 18th-century Catalan bowl of blue and white glazed earthenware. -
#103Christofle FranceEen vintage verzilverd metalen ijsemmer, onderaan gemerkt.
A vintage silver-plated metal ice bucket, marked at the bottom. -
#376Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.
A solid wood table in the style of Flamant. -
#84‘Stadszicht met brug’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend.
‘Cityscape with Bridge’, oil on canvas. Illegibly signed. -
#30Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,51 ct. GVS1
#9Twee geschilderde miniaturen met vrouwenportretten.
Two painted miniatures with female portraits. -
#126Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.
A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style. -
A mahogany painter's easel in Louis XV style, adorned with a rocaille at the top.