Similar lots by type
-
#388
Een gesculpteerd aardewerken vaasje met kikker ornamenten als handvaten.
-
#71
Een aardewerken dekselkan met Cyrano de Bergerac in het tafereel. Onderaan gemerkt. Herstelling aan de dekselrand. Medio 19e eeuw.
An earthenware covered jug with Cyrano de Bergerac in the scene. Marked at the bottom. Repair to the lid edge. Mid-19th century. -
#43
Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.
-
#53
Een dekselvaas in gecraqueleerd aardewerk en brons met engelen en mythologische figuren in het decor.
-
#117Fernand GysenPeriod: 1879-1943
“Cendulla”. Een terracotta buste van een dame met kap. Onderaan gesigneerd, vooraan getiteld.
-
#457Ruscha
Een vintage meerkleurg aardewerken beeldje van een stier.
Place a bid ›Estimate: € 150/200 -
#23
Een bolvaas, Boch Freres La Louviere door Raymond Chevalier. Handbeschilderd met een bloemendecor.
-
#351
Een set van 2 polychrome geglazuurde haanvormige terrines in majolica.
-
#93
Een set vazen in gecraqueleerd aardewerk en bronzen voet in Art-Nouveau stijl. Onderaan gemerkt JBT 1906.
-
#68
Een gepatineerd aardewerken buste van Jezus op marmeren voet. Verso gesigneerd.
-
#438Maurice JansegersPeriod: 1903-1989
“Gekneveld naakt”. Een Art Deco terracotta beeldje. Onderaan gesigneerd.
-
#397
Een meerkleurg vintage aardewerken kan met muzikanten in het decor. In de stijl van Gianni Tosin, Etruria decor. Verso gemerkt “Stile Roma” en “Italy”.
-
#91Stig Lindberg GustavsbergPeriod: 1916-1982
Een Zweeds aardewerken vintage design vaas uit de “Grazia” reeks, nr 221. Onderaan gemerkt.
-
#323
Een lot van 3 art-deco aardewerken stukken bestaande uit een pique fleur gemerkt Bergen, een karafje gemerkt Coceram en een kannetje van Dubois.
-
#97Raymond Chevalier
Een zeldzame art-deco vaas, Boch Frères Keramis, D. 5080, genummerd 2/250 en gemonogrammeerd R.C. (Raymond Chevalier).
-
#431
Een grote gietijzeren tuinvaas.
Un grand vase de jardin en fonte. -
#447Marie-Henriette BataillePeriod: 1913-2012
“Meisje met opgeheven handen”. Een vintage aardewerken schaaltje met gestileerd figuur in het reliëf. Verso gesigneerd.
Other lots in this auction
-
#67
Een verguld brons gesculpteerd beeld van een adelaar op tak, gemonteerd op een kasseisteen.
-
#308
Een tafellamp in gepatineerd messing met zes lichtpunten en bijhorende kapjes.
-
#51
Een vintage design, geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt, maker gesigneerd en genummer 203/280.
-
#368
Een lot van 2 Franse Gendarmerie Officier kepies, 1 blauwe en 1 zwarte.
-
#451
Een meerkleurig Tibetaans of Chinese, helmvormige trouwhoed. Versierd met diverse kralen, cabochons uit kopal en gestoffeerde voering. Op metalen staander.
-
-
#3Steiff, Germany
“Peggy”. Een vintage pluche penguin. Gemerkt met label.
-
#8
Een lot van 2 Bulgaarse M72 legerhelmen met hernieuwd lederen binnenwerk.
-
#378
Een lot van vier Franse kepi’s waaronder het vreemdelingenlegioen.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#401Arca
Een meerkleurig porseleinen lamp met beeld van 2 paradijsvogels. Bedrading manco. Bodem gesigneerd, verso gemerkt Arca, Italy.
-
#147Christofle
Een bestek van verzilverd metaal. Met oorspronkelijke doosjes. En een klein vaasje in visvorm. 81 stuks bestek: 12 grote lepels, 12 dessertlepels, 10 koffielepeltjes. 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 12 grote messen
Place a bid ›Estimate: € 800/1200 -
#11
Een massief eiken stuk wanddecoratie voorstellend twee hoornen des overvloeds met een overvloed van fruit.