Other lots in this auction
-
#530Een 18 K witgouden ring bezet met 12 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. rond een centrale saffier van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de 12 diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct. autour d'un saphir central de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 600 / 700 -
#650Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale robijn van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un rubis central de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 700 / 800 -
#663Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
Ancienne tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#86Een zeshoekig bijzettafeltje met beige marmeren blad en met verguld bronzen beslag.
Une table d'appoint hexagonale avec plateau en marbre beige et garnitures en bronze doré.No longer availableDim. 78 x 61 x 53 cmEstimate: € 50 / 80 -
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 199 cmEstimate: € 80 / 120 -
#568Een gepatineerd plaasteren beeld naar voorbeeld uit de XVe eeuw.
Statue en plâtre patiné d'après un exemplaire du XVe siècle.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 100 / 140 -
#449Dagmar Lampe“Zonder titel”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
"Sans titre". Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#502Een grote schouwspiegel van goudgepatineerd hout met een lauwerkrans in de kuif.
Grand trumeau en bois doré orné d’une couronne à lauriers.No longer availableDim. 118 x 101 cmEstimate: € 250 / 280 -
#121Een plaasteren wandreliëf in de vorm van een putto.
Un relief mural en plâtre en forme de putto.No longer availableDim. l : 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#653Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
Ancienne tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#8Twee verschillende zakhorloges te herstellen, een kleine dameszakhorloge, twee horlogekettingen, een fantasiehanger en twee penningen.
Deux différentes montres de poche à réparer, une petite montre de dame, deux chaînes, un pendentif de fantaisie et deux médaillons.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#454“Fun Gallery Exhibition 1983”. Een lithografie naar een werk van Keith Haring. Gelicensieerd door Artestar New York en genummerd 24/73.
« Exposition Fun Gallery 1983 ». Une lithographie d'après une oeuvre de Keith Haring. Sous licence Artestar New York et numéroté 24/73.No longer availableDim. 67 x 54 cmEstimate: € 260 / 300

