#117
Een bronzen beeld van een olifant op marmeren sokkel. Naar Milo.
A bronze sculpture of an elephant on a marble pedestal. By Milo.No longer availableDim. 31 x 15cmEstimate: € 150 / 250 -
#23
Een lot bestaande uit twee Brussels polychrome porseleinen postuurtjes naar de oudheid. We voegen er twee gelijkaardige vaasjes aan toe. Waarvan één polychroom in twee delen.
A lot consisting of two Brussels polychrome porcelain figurines referencing antiquity. We include two similar vases, one of which is polychrome and in two parts.No longer availableDim. h 31 - 11 cmEstimate: € 70 / 100 -
#607
Een gesculpteerd houten masker. Lega DRC.
A carved wooden mask. Lega DRC.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#90
An 18 kt yellow gold ring set with two small diamonds and a cabochon sapphire.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 180 / 250 -
Cartier
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#225
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#665
Een set van 3 bijzettafeltjes in Engelse stijl met gefineerd blad.
#21Delft
Een lot van 3 blauw en witte Delftse vazen.
A set of 3 blue and white Delft vases.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#336
Een massief houten paar begijnenstoeltjes. XIXde eeuw.
#581Flandria
Een oranje vintage stalen koersfiets van het Belgische merk Flandria, framemaat 58.
#575
Een Engelse mahoniehouten tafel met 3 verlengstukken.
An English mahogany table with 3 extendable pieces.No longer availableDim. 76 x 106 x 162 +(3x45)cmEstimate: € 100 / 120 -
#408
Een moderne witte glazen vaas met 4 verdiepen in cilindrische vorm.
A modern white glass vase with 4 tiers in a cylindrical shape.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 75 / 100