#368Royal Typewriter Co.Een ‘Royal Portable’ AZERTY schrijfmachine, in originele etui.
A 'Royal Portable' AZERTY typewriter, in original case.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#126Een gefineerde biedermeyer sécrétaire, periode 1820-1830. Met drie laden en klapblad, met galerij en laden binnenin.
A veneered Biedermeier secretaire, from the period 1820-1830. With three drawers and drop-down flap, featuring a gallery and drawers inside.No longer availableDim. 125 x 110 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#11Alberani VecchiottiEen oude pop in papier-maché gemerkt Alberani, Milano, Italy. 3 vingers manco, een barst in het aangezicht en arm alsook afschilferende verf. Ca. 1930.
#286Een staande klok uit kerselaar hout met gesculpteerde delen.
#201Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.
#86Een massief houtgesculpteerde Dagobert stoel met centraal een mannenportret.
A solid wood-carved Dagobert chair with a central portrait of a man.No longer availableDim. 108 x 66 x 50 cmEstimate: € 150 / 250 -
#92“Don Quichote de la Mancha”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 23/200.
"Don Quixote de la Mancha". An etching on paper, signed and numbered 23/200 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 62 x 77 cmEstimate: € 120 / 180 -
#193Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931Een houten vintage Mid-Century design sideboard. 3-deurs en 4 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
#143“Ballerina”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, onleesbaar gesigneerd.
#338Bassano, ItalyEen beeld van een Samurai in wit porselein met gouden accenten, onderaan gemerkt Bassano Italy.
#256Een set van 2 ladenkastjes in fineer, één met glazen blad.
A set of 2 veneer chest of drawers, one with glass top.No longer availableDim. 56 x 54 x 26 cmEstimate: € 40 / 60