#534Keth Haring FoundationPeriod: °1953
“Compositie met figuren”. Genummerd 85/150 en in de plaat gesigneerd met stempel en droogstempel.
"Composition with Figures." Numbered 85/150 and signed in the plate with stamp and embossed stamp.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#213Val Saint-Lambert
Een lot van 7 gegoten Val Saint-Lambert glazen, gemerkt. Bijgevoegd 4 Champagneglazen.
#671Lladro
‘A Cradle of kittens’, een Lladro beeld, modelnr 5784 in originele verpakking.
"A Cradle of kittens", a Lladro sculpture, model number 5784 in its original packaging.No longer availableDim. h 15.5 cmEstimate: € 30/50 -
#644Imari
Een Imari porseleinen vaas met flora en vogels in het decor.
#106
Een vintage design salontafel, medio 1960, label onderaan.
A vintage design coffee table, circa 1960, label underneath.No longer availableDim. 57 x 140 x 50cmEstimate: € 200/250 -
#394
“Godendeemstering IV”. Een kleurenets op papier. Getiteld en buiten de plaat onleesbaar gesigneerd, genummerd 4/5.
#99
“Vlaamse acteurs”. Een schilderij, olieverf op paneel.
#85
A French porcelain jardinière with floral decoration and dragon heads. 1 piece of dragon ear is missing.No longer availableDim. 42 x 23cmEstimate: € 100/150 -
#62Fernand Venckeleer
#359Leo JordaensPeriod: 1944-2000
#58
Een lot van 4 vintage keramische vazen in rood/oranje tinten.
A set of 4 vintage ceramic vases in red/orange tones.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 60/80 -
#371
Een vaas van meerkleurig glas.
A vase made of multicolored glass.No longer availableDim. 24cmEstimate: € 40/60