#563-
Een penseelkoker van blauw en wit Chinees porselein met een drakendecor.
A brush holder of blue and white Chinese porcelain with a dragon decoration.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100/120 -
#396
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 138 x 230cmEstimate: € 100/150 -
#24Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“L’Escaut á Anvers”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 66/100.
#107
Een opgezette zeeotter in presentatiekist.
#220
#247
#698
Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
#142Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908
“Landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886.
#401
Een Murano vaas van meerkleurig Italiaans glas met een millefleurdecor.
#413
Een terracotta beeld van een Boeddha hoofd.
#15
Een set van vier kristallen glaasjes met groene kelk en rode voet.
#539
Een Balinese Tanka, begin 20ste eeuw. Met afbeelding van de viering van het bereiken van nirvana.
A Balinese Tanka, early 20th century. Featuring an image of the celebration of attaining nirvana.No longer availableDim. 128 x 148 cmEstimate: € 550/650