#479Harry BuyckPeriod: 1928-2017
“Portret”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd.
#251Les etains des potstainiers hutois
Een lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany. Gemerkt met label “Les etains des potstainiers hutois”.
#76
Een whitewashed houten vitrinekast met deur en 2 niveau’s.
A whitewashed wooden display cabinet with door and 2 levels.No longer availableDim. 107 x 60 x 60cmEstimate: € 100/150 -
#317
Een kristallen kelkvaasje, groen en kleurloos, met een zeer kleine schilferschade.
A crystal chalice vase, green and colorless, with very minor flake damage.No longer availableDim. h 25.5 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30/50 -
#410
Een zilveren ketting met hanger bezet met diamand oude slijp, +- 0,20 ct.
A silver chain with pendant set with old cut diamonds, approx. 0.20 ct.No longer availableDim. 8,54 gEstimate: € 150/200 -
#586
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#531
Een paar houten armstoelen met gesculpteerd floraal decor.
#529Fred BervoetsPeriod: °1942
“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 2/50 buiten de plaat.
"Composition". Color lithograph. Signed and numbered 2/50 outside the image.No longer availableDim. 54 x 67 cmEstimate: € 200/300 -
#656
Een lot van 6 salonstoelen met gestoffeerde fluwelen zitting.
#136
#516
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 375 x 255cmEstimate: € 120/180 -
#63Boch Frères
Een lot van 51 borden, 50 model Ronda en 1 Keramis.
A lot of 51 plates, 50 Ronda model and 1 Keramis model.No longer availableDim. Ø26cmEstimate: € 40/60