#653
“Lezend meisje met kat.” Een beeldje, galvanoplastie.
#267Lladro
‘Agressive Goose’, een Lladro beeld, modelnr 1288 in originele verpakking.
'Aggressive Goose', a Lladro sculpture, model number 1288 in original packaging.No longer availableDim. h 21.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#161Anton Nelson
“Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.
#337
Beeld van kunststof op glas, de achterkant van een naakte dame.
#55
Een paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemdecor.
#494Hubert De Vries
“Vlaams Strandzicht.” Litho. Gesigneerd in potlood ‘binnen’ de plaat. 59/99
"Flemish Beach View." Lithograph. Signed in pencil 'within' the plate. 59/99No longer availableDim. 55 x 37 cmEstimate: € 90 / 120 -
#266
#325
Een houten trapbankje voor een schoenpoetser, met lederen bekleding en 1 lade.
#177Delvaux
Een zwart lederen handtas met lange verstelbare schouderriem. Model Madame.
#454Harry BuyckPeriod: 1928-2017
“Portret van zwevende gezichten”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Portrait of Floating Faces." A painting, oil on paper. Signed and dated '87 at the bottom.No longer availableDim. 25 x 35cmEstimate: € 100 / 200 -
#613Sheffield Cutlery
Een verzilverd Sheffield in origineel mahoniehouten etui. 1 vork manco.
#432
“Naakt”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Nude". A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 46 x 36cmEstimate: € 120 / 180