#355Een paar vintage design draaistoelen met faux leder bekleding en gechromeerde voet. Sporen van slijtage.
A pair of vintage design swivel chairs with faux leather upholstery and chrome base. Signs of wear.No longer availableDim. 79 x 40 x 41cmEstimate: € 40 / 60 -
#194Salvador Dali“Le Vaisseau fantôme”. Een droge naald ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 101/145.
#613Sheffield CutleryEen verzilverd Sheffield in origineel mahoniehouten etui. 1 vork manco.
#113AsterixEen lot van 70 Asterix strips. Diverse titels en uitgaven. Meerdere 1e drukken en meervoudige exemplaren.
A lot of 70 Asterix comics. Various titles and editions. Multiple first editions and multiple copies.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#346Een massief houten paraplu-of wandelstokkenhouder in Engelse stijl.
A solid wooden umbrella or walking stick holder in English style.No longer availableDim. 72 x 42 x 26cmEstimate: € 20 / 40 -
#111Bouret“De Herderin”. Bronzen beeld. Gesigneerd.
#397Een lot van 8 Chinese gesculpteerde beeldjes uit jade, bestaande uit fohonden, Boeddha’s, zwaardjes, etc.
A lot of 8 Chinese carved jade figurines, including foo dogs, Buddhas, swords, etc.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#121ValEen vaas, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt Val St Lambert, MPU 79/922.
A vase, Val Saint Lambert in green and colorless crystal, marked Val St Lambert, MPU 79/922.No longer availableDim. h 24 x Ø 16 cmEstimate: € 150 / 200 -
#483-Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van olifanten met blauw-groen patina.
A pair of bronze bookends in the shape of elephants with a blue-green patina.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 450 / 500 -
#394“Godendeemstering IV”. Een kleurenets op papier. Getiteld en buiten de plaat onleesbaar gesigneerd, genummerd 4/5.
"Pals forever", a Lladro figurine, model number 07686 in original packaging.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 50