#359Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘5 bomen op de heide’, olieverf op paneel, getekend Jordaens.
#9“Antwerps Straattafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Street scene". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 19 x 9cmEstimate: € 25 / 50 -
#630Een kleine zakhorloge met horlogeketting.
A small pocket watch with watch chain.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#1Lladro‘Birds Resting’, een Lladro beeld, modelnr 1298 in originele verpakking.
'Birds Resting', a Lladro figurine, model number 1298 in original packaging.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#59J. Cuvelier“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#627Een gesculpteerd houten masker. Kwele Congo-Brazzaville.
#659Een lot van 6 gesculpteerde houten stoelen met rieten bekleding. Waarvan 1 met een beschadigde poot.
#503Een Chinees beeldje met twee kinderfiguren van blauw en wit porselein.
A Chinese figurine with two child figures made of blue and white porcelain.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 220 / 240 -
#263Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa, met label gemerkt.
#510Een 18 kt geelgouden zakhorloge.
#129“Bedrieger in het kaartenspel.” Olieverf op doek. Vroeg 19de eeuw.
"Cheater in the card game." Oil on canvas. Early 19th century.No longer availableDim. 30 x 37 cmEstimate: € 120 / 180