#556Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.
#70Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
A pair of 18 kt yellow gold earrings, each set with a pearl.No longer availableDim. 5,17 gEstimate: € 280 / 350 -
#55Een paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemdecor.
A pair of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#452“Compositie.” Gehoogde litho. Draagt een handtekening buiten de plaat: Hartung.
"Composition." Heightened lithograph. Wears a signature outside the plate: Hartung.No longer availableDim. 16,5 x 22 cmEstimate: € 400 / 600 -
#447Een Art Deco koperen hanglantaarn met gesculpteerd glas.
#174Jules Van KeirsbilckPeriod: 1833-1896“De Stropers met hun buit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
#79Willem‘Zicht op het kerkplein’, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd Willem.
#489Jef Van Tuerenhout“Abstract Damesportret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 88/190.
"Abstract Ladies Portrait." Lithograph, signed outside the plate. Numbered 88/190.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#637‘La Gloire’, een zamakken beeld met een engel en een lopende dame, naar Moreau.
'La Gloire', a zamak statue featuring an angel and a walking lady, after Moreau.No longer availableDim. h 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#467Een Chinees cloisonné ei met bloemendecor in reliëf. Op houten sokkel.
#170Een halssnoer van zoutwaterparels met zilveren slot.
A necklace of saltwater pearls with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#257Een wassen hoofd van een kind op houten sokkel, achteraan gemerkt Bacchus, SV-4, made in France.
A wax head of a child on a wooden pedestal, marked Bacchus, SV-4, made in France.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 80 / 120