#11Een glaspasta lampje met landschapdecor.
#337Beeld van kunststof op glas, de achterkant van een naakte dame.
#163Jean Lambert RuckiPeriod: 1888-1967Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.
#220Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,75 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.75 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#305Een schouwklok met het beeld van een vaandeldrager, vergulde en albasten delen.
A mantel clock with the image of a flag bearer, gilded and alabaster parts.No longer availableDim. 40 x 35 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#657Lladro‘Recital ballerina’, een Lladro beeldje, modelnr 5496 in originele verpakking.
#517-Een art deco beeld van een Oosterse vrouw voor een witmarmeren muurtje versierd met sfinxen.
An Art Deco sculpture of an Oriental woman in front of a white marble wall adorned with sphinxes.No longer availableDim. H. 51 x 26 cmEstimate: € 650 / 700 -
#121ValEen vaas, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt Val St Lambert, MPU 79/922.
A vase, Val Saint Lambert in green and colorless crystal, marked Val St Lambert, MPU 79/922.No longer availableDim. h 24 x Ø 16 cmEstimate: € 150 / 200 -
#343Een roodkleurige vaas met vergulde band en tafereel in het reliëf.
A red-colored vase with a gilt band and relief scene.No longer availableDim. 24 x Ø12cmEstimate: € 15 / 30 -
#482“Abstract”. Een collage, gemengde techniek. Achterzijde met signatuur. Vermoedelijk Rudy Pijpers. Lichte verfschade.
"Abstract". A collage, mixed media. Signature on the back. Presumably by Rudy Pijpers. Light paint damage.No longer availableDim. 29 x 39cmEstimate: € 300 / 400 -
#226Een houten marqueterie buikcommode met laden, bronzen hengsels, putti’s en florale elementen ingelegd.
A wooden marquetry chest of drawers with bronze handles, putti, and inlaid floral elements.No longer availableDim. 92 x 130 x 56cmEstimate: € 200 / 300 -
#42LE. Linnig & J.M. Austin.“Ijspret bij de windmolen en Oude achtertuin”. Twee miniatuur aquarellen. Gesigneerd.
"Ice fun at the windmill and old backyard." Two miniature watercolors. Signed.No longer availableDim. 5 x 8 cm en 7,5 x 5 cmEstimate: € 80 / 120