#146Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#476NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
An Iranian hand-knotted Naïn carpet with floral motif.No longer availableDim. 305 x 200cmEstimate: € 275 / 325 -
#356Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
#181Lladro‘Three sisters’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1492, 1078/3000 in originele verpakking.
#517-Een art deco beeld van een Oosterse vrouw voor een witmarmeren muurtje versierd met sfinxen.
An Art Deco sculpture of an Oriental woman in front of a white marble wall adorned with sphinxes.No longer availableDim. H. 51 x 26 cmEstimate: € 650 / 700 -
#345Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.
A necklace with natural pearls with a silver clasp. And a variety de cou with colored pearl. Neue Goldsmiede Augsburg.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#246Een eikenhouten tafel, verlengstukken manco. Fraai gesculpteerde voet versierd met 2 honden, vos en hert.
#457Een Chinese wierookbrander in speksteen met in totaal 7 leeuwen spelend met een bal.
#678Een grote decoratieve schelp met parelmoer in reliëf.
#489Jef Van Tuerenhout“Abstract Damesportret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 88/190.
"Abstract Ladies Portrait." Lithograph, signed outside the plate. Numbered 88/190.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120 / 200