#580Een 18 kt geelgouden ring bezet met een briljant en en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a brilliant-cut diamond and rubies with a total weight of approximately 0.45 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 500 / 600 -
#352Een antieke massief houten koffer.
#671Lladro‘A Cradle of kittens’, een Lladro beeld, modelnr 5784 in originele verpakking.
"A Cradle of kittens", a Lladro sculpture, model number 5784 in its original packaging.No longer availableDim. h 15.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#613Sheffield CutleryEen verzilverd Sheffield in origineel mahoniehouten etui. 1 vork manco.
#468Een paar Imari porseleinen vazen als olielamp. Op koperen voet. Met kapjes van geëtst glas.
A pair of Imari porcelain vases converted into oil lamps. On a copper base. With etched glass shades.No longer availableDim. h 39 cm (+ 17 cm)Estimate: € 100 / 120 -
#18Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Jaren 60.
#637‘La Gloire’, een zamakken beeld met een engel en een lopende dame, naar Moreau.
'La Gloire', a zamak statue featuring an angel and a walking lady, after Moreau.No longer availableDim. h 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#144“Maria op de maansikkel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Vlaamse school, 19e eeuw.
"Maria on the Crescent Moon". A painting, oil on panel. Flemish school, 19th century.No longer availableDim. 54 x 67cmEstimate: € 300 / 400 -
#499“Moeder met kroost”. Een schilderij, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#693Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60