#137Deux de DelvauxEen khaki lederen handtas.
A khaki leather handbag.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#451“Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.
#145Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#620Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,84 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.84 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 800 / 900 -
#122Emmanuel NotermanPeriod: 1808-1863“ L'enseignement de la Vierge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"The Teaching of the Virgin." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 33cmEstimate: € 125 / 175 -
#401Een Murano vaas van meerkleurig Italiaans glas met een millefleurdecor.
A Murano vase made of multicolored Italian glass with a millefiori decoration.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#420Een 18 kt geelgouden en zilveren ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold and silver ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 280 / 320 -
#180Een 18 kt witgouden ring bezet centrale parel en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,36 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central pearl and brilliant cut diamonds with a total weight of 0.36 ct.No longer availableDim. 6,50 g Ø 1 cmEstimate: € 850 / 950 -
#591Hans BodyEen Harp Zither. Een houten snaarinstrument in koffer meet toebehoren, binnen in gemerkt met label: Hans Body Innsbruck.
A Harp Zither. A wooden string instrument in a case with accessories, marked inside with label: Hans Body Innsbruck.No longer availableDim. 77 x 43cmEstimate: € 100 / 120 -
#256Een gefineerd fruithouten stereomeubel. Klep bovenaan, tweedeurs met 1 lade en 2 valse laden.
A veneered fruitwood stereo cabinet. Top flap, two doors with 1 drawer and 2 false drawers.No longer availableDim. 129 x 58 x 44cmEstimate: € 60 / 80 -
#616Een lot van 2 handgeknoopt Perzische tapijtjes.
#251Les etains des potstainiers hutoisEen lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany. Gemerkt met label “Les etains des potstainiers hutois”.
A lamp base with a stained glass shade in the style of Tiffany. Marked with the label "Les etains des potstainiers hutois".No longer availableDim. 61 x 41cmEstimate: € 80 / 120