#30Een 14 kt geelgouden broche bezet met fijne pareltjes.
#616Een lot van 2 handgeknoopt Perzische tapijtjes.
#139Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Heidezicht bij storm.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#375Een hoge staande lamp met blauwe glaspasta coupe.
A tall floor lamp with a blue glass pasta shade.No longer availableDim. h 205, Ø 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#308Hans G. KressePeriod: 1950“Eric de Noorman”. Een lot van 27 vintage strips, eerste drukken uitgegeven door Het Laatste Nieuws medio 1950.
"Eric the Norseman". A lot of 27 vintage comic strips, first editions published by Het Laatste Nieuws in the mid-1950s. In Dutch.No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#57Twee blauw witte porseleinen dekselvazen.
#476NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
An Iranian hand-knotted Naïn carpet with floral motif.No longer availableDim. 305 x 200cmEstimate: € 275 / 325 -
#147DelvauxEen zwart lederen handtas. Model Railway.
#526Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#296Een houten Frans halkastje, handbeschilderd met florale elementen en 3 laden.
#559BeloutsjEen handgeknoopt Oosters zadeldeken.
A hand-knotted Oriental wool carpet.No longer availableDim. 188 x 93cmEstimate: € 40 / 50