#483-Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van olifanten met blauw-groen patina.
A pair of bronze bookends in the shape of elephants with a blue-green patina.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 450 / 500 -
#114“Landschap met personages”. Olieverf op paneel.
"Landscape with Figures". Oil on panel.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#403Een lot van 3 kleine en 1 grote Chinees cloisonné kommen. Diverse taferelen in het decor.
A lot of 3 small and 1 large Chinese cloisonné bowl dishes. Various scenes in the decoration.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#334Een paar kandelaars in de vorm van korinthische zuilen van verzilverd metaal.
A pair of candle holders in the shape of Corinthian columns made of silver-plated metal.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#147DelvauxEen zwart lederen handtas. Model Railway.
#424Georges De Meerschman Sonja Rosalia Bauters“Geometrisch abstract”. Een lot van 3 schilderijen, gemengde techniek op papier. Duaal werk, dragen monogram, waarvan 2 gesigneerd op achterzijde. Bijgevoegd boekje.
#372Faeq Hassan“Pijproker”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Lichte schade bovenzijde papier.
"Pipe smoker." A drawing, mixed media on paper. Slight damage to the top of the paper.No longer availableDim. 39 x 29Estimate: € 75 / 125 -
#563-Een penseelkoker van blauw en wit Chinees porselein met een drakendecor.
A brush holder of blue and white Chinese porcelain with a dragon decoration.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#398Max VerboeketEen set van 2 vintage glaspasta vazen gesigneerd Max Verboeket, Maastricht en beide genummerd.
#178van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti’s en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt
#648Een blauwe glaspasta lamp.
A blue glass paste lamp.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 40 / 60