#33Een koperen lessenaar met boek Iliade.
A copper lectern with book Iliad.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#497-Een paar Chinese gemberpotten van blauw en wit porselein.
#40Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,18 ct. F VS1.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond 0.18 ct. F VS1.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 500 / 600 -
#13Een wijwatervat van biscuit versierd met engelen. Gemerkt.
A holy water font made of biscuit, decorated with angels. Marked.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#552Een paar verzilverd metalen kandelaars met drie lichtpunten in lijn. Gemerkt.
A pair of silver-plated metal candlesticks with three aligned light points. Marked.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 120 / 200 -
#18Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Jaren 60.
A set of 11 handcrafted vintage tiles. Monogrammed. Era: 1960s.No longer availableDim. 7,5 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#697Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
#262A. Zwanenberg“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#268Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met blauw in de massa.
A vintage crystal Val Saint Lambert vase with blue in the glass.No longer availableDim. 23 x 12,5cmEstimate: € 80 / 120 -
#355Een paar vintage design draaistoelen met faux leder bekleding en gechromeerde voet. Sporen van slijtage.
A pair of vintage design swivel chairs with faux leather upholstery and chrome base. Signs of wear.No longer availableDim. 79 x 40 x 41cmEstimate: € 40 / 60 -
#357Lladro‘Kiyoko Geisha’, een Lladro beeld, modelnr 1450 in originele verpakking.
"Kiyoko Geisha", a Lladro figurine, model number 1450 in original packaging.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#423Een vintage keramische West-Germany vaas met bolvoet en 5 ‘ringen’, oranje en bruintinten.
A vintage ceramic West-Germany vase with a bulbous foot and 5 'rings', orange and brown tones.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 75 / 125