#302
#644Imari
Een Imari porseleinen vaas met flora en vogels in het decor.
#325
Een houten trapbankje voor een schoenpoetser, met lederen bekleding en 1 lade.
#285
Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#246
#477Falks
Een vintage Engels industriële spotlamp. Gemerkt aan de voet.
#530
An 18 kt yellow gold brooch set with emerald with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 13,35 gEstimate: € 400/500 -
#665
Een set van 3 bijzettafeltjes in Engelse stijl met gefineerd blad.
A set of 3 side tables in English style with veneered tops.No longer availableDim. 49 x 57 x 43 cmEstimate: € 30/50 -
#666
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 100 x 160Estimate: € 40/60 -
#456
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#627
Een gesculpteerd houten masker. Kwele Congo-Brazzaville.
#345
A necklace with natural pearls with a silver clasp. And a variety de cou with colored pearl. Neue Goldsmiede Augsburg.No longer availableEstimate: € 150/200