#592Rigobert Haeck“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
#272Gerhard Bochmann Kaiser“Twee vechtende pauwen”. Een porseleinen beeld, gesigneerd “G Bochmann”. Ondergaan gemerkt Kaiser.
#251Les etains des potstainiers hutoisEen lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany. Gemerkt met label “Les etains des potstainiers hutois”.
A lamp base with a stained glass shade in the style of Tiffany. Marked with the label "Les etains des potstainiers hutois".No longer availableDim. 61 x 41cmEstimate: € 80 / 120 -
CartierEen ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#16Een bijzettafeltje met rond marmeren blad, 3 ijzeren poten met brons gesculpteerde bokkenhoofden en hoeven.
A side table with a round marble top, 3 iron legs with bronze sculpted goat heads and hooves.No longer availableDim. 53 x Ø40cmEstimate: € 80 / 100 -
#430Een 18 kt witgouden ring bezet met een briljant van +- 0,25 ct. en vier kleine briljantjes.
An 18 kt white gold ring set with a brilliant cut diamond of approximately 0.25 ct. and four small brilliant cut diamonds.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 400 / 450 -
#538Een Chinees porseleinen balustervaas met blauw-wit floraal decor.
#456Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 232 x 336Estimate: € 120 / 180 -
#518-Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met blauw en witte versiering.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white decoration.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 260 / 300 -
#126Een donker eikenhouten linnenkast. Tweedeurs met fraai snijwerk. Eind 19e eeuw. Kleine schade achteraan de kroon.
A dark oak linen cabinet. Two doors with beautiful carving. Late 19th century. Small damage at the back of the crown.No longer availableDim. 205 x 146 x 58cmEstimate: € 150 / 200