#251Les etains des potstainiers hutoisEen lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany. Gemerkt met label “Les etains des potstainiers hutois”.
A lamp base with a stained glass shade in the style of Tiffany. Marked with the label "Les etains des potstainiers hutois".No longer availableDim. 61 x 41cmEstimate: € 80 / 120 -
#142Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908“Landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886.
#262A. Zwanenberg“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#209Een Griekse icoon, bestaande uit twee panelen met een mannelijke en een vrouwelijke heilige. XIXde eeuw.
A Greek icon consisting of two panels depicting a male and a female saint. 19th century.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#512Floris Jespers“Afrikaans naakt”. Een schilderij, olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jespers 50.
#357Lladro‘Kiyoko Geisha’, een Lladro beeld, modelnr 1450 in originele verpakking.
"Kiyoko Geisha", a Lladro figurine, model number 1450 in original packaging.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#162Paul Permeke“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Landscape with farmhouse". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 360 / 400 -
#607Een gesculpteerd houten masker. Lega DRC.
A carved wooden mask. Lega DRC.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#376Een Perzisch handgeknoopt tapijtje.
A Persian hand-knotted rug.No longer availableDim. 71 x 120cmEstimate: € 40 / 60