#493Tim Van SteenbergenTwee paar wit metalen hanglampen, modern design ‘Delta’. Model Metronome.
#643André Franquin“Franquin Collectie”. Een intergrale set Guust Flater albums deel 1 t/m 5 . In kunstleer gebonden luxe uitgave 1984-1985, door Rombaldi. Bijgevoegd de softcover strip “Zwartkijken Kompleet”, uitgave door Arboris.
"Franquin Collection". A complete set of Guust Flater albums, volumes 1 to 5. Deluxe edition bound in faux leather, 1984-1985, by Rombaldi. Includes the softcover comic "Zwartkijken Kompleet," published by Arboris.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#554Een inktstel met twee vierkante kristallen inktpotten (één met schade aan een hoek) op een gevlamd marmeren basis. Messingen bolpootjes.
#272Gerhard Bochmann Kaiser“Twee vechtende pauwen”. Een porseleinen beeld, gesigneerd “G Bochmann”. Ondergaan gemerkt Kaiser.
#670Een paar zilveren munten ter ere van het huwelijk van Prins Charles en Diana Spencer, 1981.
A pair of silver coins commemorating the wedding of Prince Charles and Diana Spencer, 1981.No longer availableDim. Ø 4 cm 58,78 gEstimate: € 60 / 100 -
#618ImariEen paar Imari porseleinen sierborden met floraal decor.
A pair of Imari porcelain decorative plates with floral decoration.No longer availableDim. Ø21,5cmEstimate: € 60 / 90 -
#158Lladro‘Springtime in Japan’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1445 in originele verpakking.
#153A. Gaudez“La déclaration”. Een gepatineerde bronzen groep. Gesigneerd Gaudez.
#530Een 18 kt geelgouden broche bezet met smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 kt yellow gold brooch set with emerald with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 13,35 gEstimate: € 400 / 500 -
#131DelheidEen art deco zilveren koffieset, gemerkt onderaan.
An Art Deco silver coffee set, marked at the bottom.No longer availableDim. 800‰ - 2855g brutoEstimate: € 500 / 800 -
#489Jef Van Tuerenhout“Abstract Damesportret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 88/190.
"Abstract Ladies Portrait." Lithograph, signed outside the plate. Numbered 88/190.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120 / 200