#475Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
#122Emmanuel NotermanPeriod: 1808-1863“ L'enseignement de la Vierge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"The Teaching of the Virgin." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 33cmEstimate: € 125 / 175 -
#385Een vintage goudkleurige bar-cart met 2 fumé glazen bladen.
#682Frans Van ImmerseelEen vierkant glasraam in houten lichtbak gemonteerd. Gesigneerd en met opschrift “De vrouw is het zout des levens daarom moet de man drinken”.
A square stained glass window mounted in a wooden lightbox. Signed and inscribed with the phrase "Woman is the salt of life, therefore the man must drink."No longer availableDim. 54 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#395‘Expo stoeltje’, een vintage kuipstoeltje in bruine skai op houten pootjes.
'Expo chair', a vintage molded chair in brown imitation leather on wooden legs.No longer availableDim. 72 x 62 x 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#423Een vintage keramische West-Germany vaas met bolvoet en 5 ‘ringen’, oranje en bruintinten.
A vintage ceramic West-Germany vase with a bulbous foot and 5 'rings', orange and brown tones.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 75 / 125 -
#441Een paar abstracte messingen ezels.
#419Harry BuyckPeriod: °1928“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
"Lying Nude." A painting, oil on board. Attributed to Harry Buyck.No longer availableDim. 22 x 28cmEstimate: € 100 / 120 -
#494Hubert De Vries“Vlaams Strandzicht.” Litho. Gesigneerd in potlood ‘binnen’ de plaat. 59/99
#198Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
"AEOL" An American Harp Zither. A wooden string instrument, marked inside with label; A.Eichler Company. Mid-1900s to 1925.No longer availableDim. 52 x 35,5cmEstimate: € 250 / 350