#431Een gesculpteerd houten masker. Baoule Ivoorkust.
#170Een halssnoer van zoutwaterparels met zilveren slot.
A necklace of saltwater pearls with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#85Een Frans porseleinen jardinière met floraal decor en drakenkoppen. 1 stukje van drakenoor manco.
A French porcelain jardinière with floral decoration and dragon heads. 1 piece of dragon ear is missing.No longer availableDim. 42 x 23cmEstimate: € 100 / 150 -
#352Een antieke massief houten koffer.
#334Een paar kandelaars in de vorm van korinthische zuilen van verzilverd metaal.
A pair of candle holders in the shape of Corinthian columns made of silver-plated metal.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#506Een handgeknoopt tapijt, 375 x 265 cm.
#471Een paar blauw enwit vierhoekig Chinees porseleinen theebussen met krijgstaferelen in het decor.
A pair of blue and white square Chinese porcelain tea caddies with battle scenes in the design.No longer availableDim. 33 x 18cmEstimate: € 180 / 220 -
#595GlamorEen vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
#282“De Rijdende Artillerist en zijn ouders”. Een schilderij, olieverf op doek.
"The Riding Artilleryman and his parents." A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 30 x 60cmEstimate: € 60 / 80