#117Een bronzen beeld van een olifant op marmeren sokkel. Naar Milo.
A bronze sculpture of an elephant on a marble pedestal. By Milo.No longer availableDim. 31 x 15cmEstimate: € 150 / 250 -
#406Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#82“Langgevelhoeve”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#80Een 18 kt geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee puntvormige saffieren samen +- 0,40 ct. en email.
An 18 kt yellow gold brooch set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and two pointed-shaped sapphires totaling approximately 0.40 ct., as well as enamel.No longer availableDim. 13 gEstimate: € 500 / 600 -
#269Devos“Vrouwelijk Naakt”. Een massief houten gesculpteerd beeld, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘78.
#618ImariEen paar Imari porseleinen sierborden met floraal decor.
A pair of Imari porcelain decorative plates with floral decoration.No longer availableDim. Ø21,5cmEstimate: € 60 / 90 -
#684Een antiek massief eiken bijzettafeltje.
#561Een Franse comtoise klok met opschrift op de wijzerplaat Moly ainé à Castelnau de Montratier in een houten kast met geschilderde bloemen versierd.
#46Een wortelhouten fineer salontafeltje met onderaan cannage tableau en met leeuwenpoten. Fineerschade aan het blad.
A carrot wood veneer coffee table with a caning panel at the bottom and lion feet. Veneer damage on the tabletop.No longer availableDim. 54 x 87 x 66cmEstimate: € 40 / 60 -
#390Een lot van oude zilveren munten in een zilveren bekertje, 190 gram zilver in totaal. 5 Franse francs uit 1876, 5 Belgische franken uit 1851, een halve Amerikaanse dollar uit 1951, 17 Belgische 1 frank stukken en 1 50 cent stuk allen vroeg 20ste eeuw.
#237“Reforme Urgente, Pitcher in Barbotine”. Een porseleinen karaf. Onderaan genummerd 741.
"Urgent Reform, Barbotine Pitcher." A porcelain carafe. Numbered 741 at the bottom.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 100 / 150