#19O. VernetEen lot van 2, een potloodtekening XVIIIde eeuw met amoureus koppel, Franse school. Gesigneerd “O Vernet”. En een schaduwportret op parelmoer, hoog kwalitatief, Parijse school.
#303Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en groen, getekend Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and green, signed Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#285Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#543Een verzilverd metalen koffie-en theeservies met een motief van getorste ribben. Koffie-en theepot, suiker-en melkpot. We voegen er een ronde verzilverd metalen plateau aan toe.
A silver-plated metal coffee and tea set with a twisted ribs motif. Coffee and tea pots, sugar and milk pots. We include a round silver-plated metal tray.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#363Een lot vintage poppenhuis huisraad, complete miniatuur inboedel. 4 dozen.
A lot of vintage dollhouse household items, complete miniature furnishings. 4 boxes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#499“Moeder met kroost”. Een schilderij, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#209Een Griekse icoon, bestaande uit twee panelen met een mannelijke en een vrouwelijke heilige. XIXde eeuw.
A Greek icon consisting of two panels depicting a male and a female saint. 19th century.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#79Willem‘Zicht op het kerkplein’, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd Willem.
#442“Dorpjes aan een Frans meer”. Een schilderij, olieverf op doek. Monogram bovenaan.
"Villages on a French lake." A painting, oil on canvas. Monogram at the top.No longer availableDim. 31 x 45cmEstimate: € 300 / 500 -
'5 trees on the heath', oil on panel, signed Jordaens.No longer availableDim. h 27 x b 22 cmEstimate: € 10 / 15