#610Een lange halssnoer met bruine tinten, etnische look. Gemerkt Rosa Lucia.
#384Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.
#531Een paar houten armstoelen met gesculpteerd floraal decor.
#492Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Figuren op het strand”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
"Figures on the beach." A painting, oil on canvas. Signed at the back.No longer availableDim. 70 x 50cmEstimate: € 500 / 700 -
#545Een vroeg 19e eeuwse massief houten koffer met ijzeren beslag en scharnieren.
#42LE. Linnig & J.M. Austin.“Ijspret bij de windmolen en Oude achtertuin”. Twee miniatuur aquarellen. Gesigneerd.
#87Een bronzen putto met lamp op groen marmeren sokkel, glaspasta kapje gemerkt ‘Schneider’.
#488-Een wandelende panter. Een bronzen beeld.
#371Een vaas van meerkleurig glas.
#185Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 1400 / 1600