#41Karel Van de WoestynePeriod: 1878-1929Een boek in papieren omslag, met 5 droge naaldetsen van Jules van Ael. Gedrukt op 300 genummerde exemplaren (ex. 42) op handgeschept papier. Originele uitgeverskaft en beschermdoosje
A book in paper cover, with 5 drypoint etchings by Jules van Ael. Printed in 300 numbered copies (ex. 42) on handmade paper. Original publisher's cover and protective box.No longer availableDim. 30 x 21cmEstimate: € 75 / 125 -
#200Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 1,10 ct. en kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central diamond of approximately 1.10 ct. and small brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#163Jean Lambert RuckiPeriod: 1888-1967Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.
#210Een 18 kt witgouden hanger met ketting, met een kwarts en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,17 ct.
An 18 kt white gold pendant with chain, featuring a quartz and brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.17 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#578Een zeskantige lantaarn met gebogen glas.
#485Een massief eiken tafel, de verlengstukken ontbreken.
#398Max VerboeketEen set van 2 vintage glaspasta vazen gesigneerd Max Verboeket, Maastricht en beide genummerd.
#441Een paar abstracte messingen ezels.
#366Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
#483-Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van olifanten met blauw-groen patina.
A pair of bronze bookends in the shape of elephants with a blue-green patina.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 450 / 500 -
#419Harry BuyckPeriod: °1928“Liggend naakt”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
"Lying Nude." A painting, oil on board. Attributed to Harry Buyck.No longer availableDim. 22 x 28cmEstimate: € 100 / 120 -
#340CartierTwee zijden sjaals.
Two silk scarves.No longer availableEstimate: € 150 / 200