#516
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 375 x 255cmEstimate: € 120/180 -
#384
Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.
#587
Een paar moderne ceramische blauwe vazen als lampenvoet.
A pair of modern ceramic blue vases as lamp bases.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 60/80 -
#569Kashgai
A hand-knotted Oriental wool carpet.No longer availableDim. 130 x 95cmEstimate: € 40/50 -
#244Hubertus
‘Stilleven met fazant aan feesttafel’, olieverf op doek, gesigneerd Hubertus en gedateerd 1-11-58.
#310
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,26 ct. F VS1.
#497-
Een paar Chinese gemberpotten van blauw en wit porselein.
#212
#354
#483-
Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van olifanten met blauw-groen patina.
A pair of bronze bookends in the shape of elephants with a blue-green patina.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 450/500 -
#519Georges De Meerschman Sonja Rosalia Bauters
“Geabstraheerd stilleven met flessen”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Dubbel signatuur en monogram.
"Abstract still life with bottles". A painting, mixed media on panel. Double signature and monogram.No longer availableDim. 51 x 53cmEstimate: € 300/500 -
#342
Een handbeschilderde delftse vaas met een decor van bloemen en vogels.
A hand-painted Delft vase with a floral and bird design.No longer availableDim. h 33 x Ø 27 cmEstimate: € 20/30