Similar lots by type
-
#777
Een Afrikaans houten masker. Fang, Gabon.
Un masque africain en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#834
Een lot van drie oude speculaasplanken en drie chocoladevormen.
Un lot de trois planches à spéculoos et trois moules à chocolat.No longer availableDim. l: 27 - 49 cmEstimate: € 100 / 140 -
#56
Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl.
Une table octogonal en chêne sculpté, style Renaissance.No longer availableDim. 75 cm Ø 68 cmEstimate: € 100 / 160 -
#542
Een 19 de eeuws icoon met de opdracht van Maria in de tempel. Links Jozef en Anna, rechts Zacharias.
Icône du XIXe siècle représentant la présentation de Marie dans le temple. A gauche Joseph et Anna, à droite Zacharie.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#575
Een antiek Afrikaans houten masker op plexiglazen staander.
Un masque africain antique sur support en plexi.No longer availableDim. 42 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#291
Twee gebeeldhouwd houten ornamenten, waarbij één in Lodewijk XV-stijl met en schelp.
Deux ornements en bois sculpté, dont un style Louis XV avec une coquille.No longer availableDim. l: 30 & 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#817
Een gefineerd kistje met vier kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Un coffret en bois de placage à quatre carafes en cristal. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#211
Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
Une table ronde à tablette en marbre rose, style Louis XV.No longer availableDim. Ø 88,5 cm h: 78 cmEstimate: € 420 / 480 -
#453
Een gefineerd likeurkeldertje, versierd met een vogel van marquetterie. Zonder inhoud. XIXe eeuw. Kleine beschadiging.
Un cabinet à liqueur en bois de placage, décoration d’un oiseau et marqueterie. Sans contenu. XIXème siècle. Petit dégât.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#532
Een 19de eeuw houten icoon ingelegd met een bronzen orthodox kruis met christusfiguur, geflankeerd door Maria, Maria Magdalena, Johannes en Longinus.
Icône du XIXe siècle comprenant un crucifix orthodoxe en bronze, flanqué de Marie-Madeleine, Marie, Jean et Longin.No longer availableDim. 45 x 37,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#107
Een vergulde en gepolychromeerde voorstelling van Maria met kind met ivoren hoofdje en handje. Drie handjes en het hoofd van Christus manco.
Une représentation de Marie et l’Enfant Jésus polychrome et dorée, main et tête en ivoire. Trois mains manquantes ainsi que la tête du Christ.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#279
Een karnton en een boterkarner met handmechanisme.
Une baratte et une baratte à beurre à mécanisme manuel.No longer availableDim. h: 61 & 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#565
Een Afrikaans masker van hout en stro. Op metalen staander.
Un masque africain en bois et paille. Sur support en métal.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#63
Een antiek houten huisaltaartje met een Madonna met kind. Omstreeks 1800.
Un petit autel domestique en bois antique et une Vierge à l’Enfant. Vers 1800.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#868A. Koztowski
“Zittende Christus”. Een gebeeldhouwd en gepolychromeerd houten kunstwerk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1998.
”Christ assis”. Une oeuvre-d’art en bois sculpté polychrome. Signature au dos et daté 1998.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#318
Een gepolychromeerd houten beeldhouwwerk in de vorm van een putto met kaars. Vermoedelijk Portugees.
Une sculpture en bois polychrome sous forme de putto avec une bougie. Probablement portugais.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 140 -
#553
“Vrouw met kom”. Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld. Luba, Congo.
”Femme et bol”. Une statue africaine en bois sculpté. Louba, Congo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#458
Twee antieke tabaksdoosjes en een kompas.
Deux boîtes à tabac antiques et un compas.No longer availableDim. b: 9 & 10 cm, Ø: 5 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#57
Een mahoniehouten reissecretaire met koper inlegwerk. Inclusief glazen inktpotjes. Kleine manco’s in het inlegwerk.
Un secrétaire de voyage en acajou et montures en cuivre. Récipients en verre inclus. Petit manquements dans les incrustations en cuivre.No longer availableDim. 36 x 28,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#467
“Reiziger met pijp”. Een Chinees beeldhouwwerk.
”Voyageur et pipe”. Une sculpture chinoise.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#324Alois Goetsbloets
“Interieur met stoel en koperwerk”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1923.
”Intérieur, chaise et cuivre”. Huile sur carton. Signé et daté 1923.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#455
Een houten inktstel met glazen inktpotjes en met een Napoleonbuste van geglazuurd aardewerk. We voegen er een brievenopener aan toe.
Un ensemble d’écriture à récipients en verre et un buste de Napoléon en faïence glaçurée. Nous ajoutons un coupe papiers.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 60 -
#719
Een salontafel in Lodewijk XVI-stijl met twee laden en twee uitschuifbare leggers onder het wit marmeren blad.
Une table de salon style Louis XVI à deux tiroirs et deux rallonges sous la tablette en marbre blanc.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#331
Twee glazen stolpen op met marquetterie versierde voet.
Deux cloches en verre sur pieds décorés de marqueterie.No longer availableDim. h: 54 & 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#717
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, een mandje, een schaal en een grote vaas. De vaas met randschilfers.
Un lot de cristal taillé incolore, comprenant une carafe, un panier, un plat et un grand vase. Vase avec éclats.No longer availableDim. h: 16 - 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#309
“Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#229Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 350 / 450 -
#707
Een hallantaarn van messing met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
Une lanterne de vestibule en laiton et une coupe en verre satiné.No longer availableDim. hoogte bol: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#705
Een gefineerd radiomeubeltje met twee kleine paneeldeurtjes onder het klapblad en ernaast een grotere deur.
Un petit meuble radio en bois de placage à deux portes sous la tablette rabattable et une plus grande porte à côté.No longer availableDim. 92 x 81 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#725
Een houten rekje in vier niveaus met onderaan vier kleine laden.
Une étagère en bois à quatre niveaux et quatre tiroirs en dessous.No longer availableDim. h: 111 cmEstimate: € 30 / 50