Similar lots by type
-
#271
“Engel met vis”. Een bronzen beeld als fontein. Bijgevoegd een piëdestal van kunststof in de vorm van een Corinthische zuil.
”Ange et poisson”. Une statue en bronze en fontaine. Nous ajoutons un piédestal en plastique sous forme de colonne corinthienne.No longer availableDim. h: 77 + 74 cmEstimate: € 300/500 -
#318
Een gepolychromeerd houten beeldhouwwerk in de vorm van een putto met kaars. Vermoedelijk Portugees.
Une sculpture en bois polychrome sous forme de putto avec une bougie. Probablement portugais.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100/140 -
#573
Een neushoorn van brons. Japans werk.
Un rhinocéros en bronze. Travail japonais.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 120/180 -
#807
Een bronzen doos in de vorm van een eend. Chinees werk.
Une boîte en bronze sous forme d’un canard. Travail chinois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/120 -
#279
Een karnton en een boterkarner met handmechanisme.
Une baratte et une baratte à beurre à mécanisme manuel.No longer availableDim. h: 61 & 45 cmEstimate: € 40/50 -
#238
Een paar cassolettes van oranjerood marmer, gedragen door drie verguld bronzen ramspoten met bovenaan drie ramskoppen. XIXe eeuw. Eén met manco bovenaan.
Une paire de cassolettes en marbre rouge-orange, portées par trois pieds dorés de bélier et à trois têtes de bélier au dessus.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/300 -
#798
Een tijger van brons. Aziatisch werk.
Un tigre en bronze. Travail asiatique.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 200/300 -
#231E. Laurent
“Pêcheuse”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
”Pêcheuse”. Une statue en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 1000/1200 -
#181
“De hofmaking”. Een bronzen groep met tweekleurig patina op zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Madrassi’.
”Courtiser”. Un groupe en bronze à patine de deux couleurs sur socle en marbre noir. Signée: ‘Madrassi’.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300/500 -
#317
Een bronzen lampenvoet in de vorm van een slang. Met glazen kap.
Un pied de lampe sous forme de serpent en bronze. Avec abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120/180 -
#223Graux-Marly, Paris
Een Franse schouwpendule van vuurverguld brons, getooid met een lezende engel op een gebroken fronton, gedragen door twee putti. gemerkt in de wijzerplaat. Sleutel en slingertje manco. Tweede helft XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée française en bronze de feu, décoration d’un ange qui lit sur un fronton cassé, portés par deux putti. Marque au cadran. Balancier et clé manquants. Deuxième partie du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 1200/1500 -
#781
Een zittende Bodhisatva van brons.
Un Bodhisatva assis en bronze.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/240 -
#583
Een bronzen hanglamp, versierd met leeuwen- en saterkoppen en met roze stoffen kap.
Une lampe en bronze, décoration de têtes de lions et de têtes de satyres et cape en tissu rose.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 100/180 -
#601
Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Zadkine.
Une grande statue cubique en bronze d’après Zadkine.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 2000/3000 -
#228
Een driedelig klokstel van rood marmer, versierd met verguld bronzen beslag. De pendule getooid met een zamakken voorstelling, getiteld ‘L’Univers’ van Jacob Petit en geflankeerd door twee vierarmige kandelaars met vijf lichtpunten, eveneens van donkergepatineerd zamak. Omstreeks 1910. Met sleuteltje.
Une garniture de cheminée en trois pièces en marbre rouge, décoration de montures en bronze. La pendule est décorée de représentations en régule nommé ‘L’Univers’ par Jacob Petit et flanqué de deux candélabres à cinq points lumineux, également en régule. Vers 1900. Avec clé.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 1500/2000 -
#847
Een klein Chinees plantenbakje van brons, versierd met motieven in reliëf.
Un petit bac à plantes chinois en bronze, décoration de motifs en relief.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 100/120 -
#56
Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl.
Une table octogonal en chêne sculpté, style Renaissance.No longer availableDim. 75 cm Ø 68 cmEstimate: € 100/160 -
#138
Een paar cassolettes van geaderd wit marmer en verguld brons, versierd met zwanen. XIXe eeuw.
Une paire de cassolettes en marbre blanc veiné et bronze doré, décoration de cygnes. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200/300 -
#879
Een paar bronzen vuurbokken en een messingen haardscherm in Lodewijk XV - stijl.
Une paire de chenets en bronze et un pare-feu en laiton style Louis XV.No longer availableDim. h: 74 x 67 cmEstimate: € 100/150 -
#261
Een verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en een paar vierarmige kandelaars. Werkje op batterij. glas van de wijzerplaat manco.
Une garniture de cheminée en bronze doré style Louis XV, comprenant une pendule et une paire de candélabres à quatre bras. Travail sur piles. Le verre du cadran est manquant.No longer availableDim. h: 48 & 53 cmEstimate: € 200/220 -
#211
Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
Une table ronde à tablette en marbre rose, style Louis XV.No longer availableDim. Ø 88,5 cm h: 78 cmEstimate: € 420/480 -
#753
Een bronzen kameel. Poten gerestaureerd.
Un chameau en bronze. Pattes restaurées.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/200 -
#627
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600 -
#313
Een bronzen stier.
Un taureau en bronze.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#24
Een lot van vier decoratieve reproducties met betrekking tot Minerva Automobiles.
Un lot de quatre reproductions en relation avec Minerva Automobiles.No longer availableDim. 57 x 50 40 x 60 en 22 x 36 cm x 2 cmEstimate: € 80/100 -
#892
Serie van vier art nouveau stoelen, subtiel ingelegd met parelmoer.
Une série de quatre chaises Art Nouveau, incrustations de nacre.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#666
Een machinaal geknoopt wollen tapijt. Frans werk.
Un tapis en laine nouée mécaniquement. Travail français.No longer availableDim. 301 x 196 cmEstimate: € 15/25 -
#877
Een serie van zeven tinnen maatbekers. Omstreeks 1900.
Une série de sept mesureurs en étain. +- 1900.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#461
Twee koppels van meerkleurig porselein. Eén met bakfout aan de basis.
Deux couples en porcelaine polychrome. Une avec une faute de cuisson à la base.No longer availableDim. h: 12 & 18 cmEstimate: € 40/60 -
#651
Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120/200 -
#701Stefaan TesselyPeriod: °1933
“Leielandschap met hoeves”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, la Lyse et fermettes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#834
Een lot van drie oude speculaasplanken en drie chocoladevormen.
Un lot de trois planches à spéculoos et trois moules à chocolat.No longer availableDim. l: 27 - 49 cmEstimate: € 100/140 -
#454
Vier aardewerken netsukes in de vorm van wijzen. Achteraan gemerkt. Eén handje manco, eentje beschadigd.
Quatre netsukes en faïence sous forme de sages. Marque au dos. Une petite main manquante, et une pièce avec dégâts.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 40/60 -
#801Athena
Een dekselvaasje van cloisonné op geel koper met een Fo-hond op het deksel.
Une ancienne poupée avec vêtements.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#887
Een olielamp van meerkleurig Frans porselein met een decor van speelkaarten in reliëf.
Une lampe à huile en porcelaine de France, décor de jeu de cartes en relief.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#889
Een lot geel en rood koper, bestaande uit een grote en een kleine haardketel, een brievenhouder, twee kandelaars, een jardinière, een schaal en twee gedreven paraplubakken.
Un lot de cuivre jaune et cuivre rouge, comprenant un grand chaudron, un petit chaudron, un porte-lettres, deux candélabres, une jardinière, un plat et deux bacs à parapluies repoussés.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40/60