#468Een bronzen beeldje van godin Uma, Cambodia, 16e eeuws.
#392‘Indisch tafereel met heilige en koe’, geschilderd op zijde.
'Indonesian scene with saint and cow', painted on silk.No longer availableDim. 72 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#488Een paar meerkleurig Satsuma porseleinen Komainu beelden.
A pair of multicolored Satsuma porcelain Komainu statues.No longer availableDim. 43 x 40 x 30 cmEstimate: € 150 / 250 -
#273Giovanni RonzanEen met de hand beschilderd keramisch beeld van een elegante zittende dame. Onderaan gemerkt Giovanni Ronzan. Minieme schade aan één teennagel. Turijn, ca. 1950.
A hand-painted ceramic sculpture of an elegant seated lady. Marked Giovanni Ronzan at the bottom. Minor damage to one toenail. Turin, circa 1950.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#72Een ovale spiegel in geslepen glas met verguld houten lijst en florale ornamenten.
An oval mirror in cut glass with a gilded wooden frame and floral ornaments.No longer availableDim. 126 x 81 cmEstimate: € 100 / 150 -
#306Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
#646Een gesculpteerd houten polychrome salontafel met marmeren blad in Louis-XVI stijl.
#386Een massief eikenhouten gesculpteerde consoletafel met één lade.
#530Een 18 kt witgouden hartvormige ring bezet met zwarte en witte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
An 18 kt white gold heart-shaped ring set with black and white diamonds with a total weight of approximately 0.64 ct.No longer availableDim. 4,15 g maat: 54Estimate: € 650 / 750 -
A wooden carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base depicting a lotus flower.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 200 / 300