#137Zuiltje van marmer (hersteld) met een duivel van verguld metaal en op een basis van kobaltblauw Sèvres porselein (onderaan gemerkt).
Une colonne en marbre (restaurée) avec un diable en métal argenté et sur une base en porcelaine de Sèvres bleu cobalt. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 200 / 250 -
#613Giovani Racca, BolognaEen Piano Melodico met zwengel. Te reviseren. Bijgevoegd een grote partij muziekboeken. XIXe eeuw. Deksel manco.
Un Piano Melodico à manivelle. A réviser. Nous ajoutons un lot de livres de musique. XIXème siècle. Couvercle manquant.No longer availableDim. 40 x 110 x 55 cmEstimate: € 200 / 260 -
#754Een whiskyservies van geslepen kleurloos kristal. Met karaf.
#687Een reclamehouder in de vorm van een slager in kunststof.
#173“Livre d’Or du Centenaire d l’Independance Belge. 1830 - 1930”. In zeer goede staat.
”Livre d’Or du Centenaire de l’Indépendance Belge. 1830 - 1930”. En très bon état.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#900Koll’s catalogus 2012
Le catalogue Koll’s 2012.No longer availableEstimate: € 12 / 14 -
#717Een vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.
#140Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van slangen bezet met gekleurde diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct en forme de serpents sertie de diamants colorés ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200