Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 19de eeuws Russisch icoon met twee heiligen.

“De Heiige Paraskeva en de Heilige Eudokia. Een 19de eeuws Russisch icoon met twee heiligen.

Une icône russe du 19ème siècle de deux Saints.
Dim. 17,5 x 12,5 cm
SKU: 2409190327.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #327
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #849

    Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.

    Un long vase cylindrique en verre incolore et un vase rond rouge à long col.
    No longer available
    Dim. h: 80 & 67 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #583

    Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.

    Une tête en bronze stylé en haut-relief d’après une oeuvre par Modigliani.
    No longer available
    Dim. 26 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #306

    Een gedraaid notenhouten kerkstoel.

    Une chaise d’église en noyer tourné.
    No longer available
    Dim. H. 87 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #852

    Een reeks van zes diepe en zestien platte borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van reigers in een landschap. Tijdperk Qianlong. Diverse schilfers en haarscheuren.

    Une série de six assiettes profondes et seize assiettes plates en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage. période Qianlong. Plusieurs éclats et cheveux.
    No longer available
    Dim. Ø 23,50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #747

    Een tinnen schotel met een reliëfdecor van arabesken. Frankrijk, vierde kwart XVIe eeuw.

    Un plat en étain à décor en relief d’arabesques. France, dernier quart du XVIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 44 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #139
    E. Ritburn (?)

    “Uil”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Hibou”. Aquarelle sur papier. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 75 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #848

    Een Duitse bajonet in schede. Tweede Wereldoorlog.

    Une baïonnette avec fourreau allemande. Deuxième Guerre Mondiale.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #480

    Een paar speculaasplanken.

    Une paire de planches à spéculaas.
    No longer available
    Dim. 36 x 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #153

    Een gedreven zilveren doos met barokke versiering. Op het deksel een scène naar David Teniers in reliëf. Hollandse keuren, tweede gehalte. Makersmerk EMB. Letsels aan twee pootjes.

    Boîte en argent repoussé à décor baroque. Sur le couvercle une scène d’après David Teniers en relief. Poinçons hollandais, deuxième titre. Orfèvre EMB. Dégâts à deux petits pieds.
    No longer available
    Dim. ± 265 g - 15,5 x 7 cm
    Estimate: € 280 / 320
  • #505

    Een gevarieerd lot strips met vakantieboeken van o.a. Suske en Wiske, promotiealbums, bijlagen, catalogi, enz.

    Un lot de bandes dessinées et albums de vacances de Suske et Wiske, des albums de promotion, catalogues, etc…
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #107

    Een boog met pijlen voor wipschieting. In draagtas en met koffertje met toebehoren.

    Un arc et flêches pour tir Papegai. Dans un sac et coffret à accessoires.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #166
    De Ias à Angleur

    Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.

    Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.
    No longer available
    Dim. 246 x 45 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More