#642
“Filmstrip”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Filmstrip". Mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 75 x 100cmEstimate: € 40 / 60 -
#21Delft
Een lot van 3 blauw en witte Delftse vazen.
A set of 3 blue and white Delft vases.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#663
Een grote coupe van bewogen vorm met een swirlmotief en op een rond voetstuk. Met drie albasten eitjes.
A large bowl with a dynamic shape, featuring a swirl pattern and resting on a round pedestal. It comes with three alabaster eggs.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 50 / 60 -
#217
#644Imari
Een Imari porseleinen vaas met flora en vogels in het decor.
#676
Een lot van 2 handgeknoopt Perzische tapijtjes.
#194Salvador Dali
“Le Vaisseau fantôme”. Een droge naald ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 101/145.
#182Frans Van Tongerloo
“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1921.
#700Chanel
Een zijden sjaal met het logo. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#114
“Landschap met personages”. Olieverf op paneel.
"Landscape with Figures". Oil on panel.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#684
Een antiek massief eiken bijzettafeltje.
#572
Een verchroomde vintage kapstok met parapluhouders.
Un porte-manteau vintage chromé avec des porte-parapluies.No longer availableDim. h: 159 cmEstimate: € 120 / 180