#108Een putto van gepolychroomeerd metaal.
#427Een Chinees stilleven van pietradura op paneel met jade en speksteen.
A Chinese still life pietradura on panel made of jade and soapstone.No longer availableDim. 72 x 27cmEstimate: € 100 / 150 -
#308Hans G. KressePeriod: 1950“Eric de Noorman”. Een lot van 27 vintage strips, eerste drukken uitgegeven door Het Laatste Nieuws medio 1950.
"Eric the Norseman". A lot of 27 vintage comic strips, first editions published by Het Laatste Nieuws in the mid-1950s. In Dutch.No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#684Een antiek massief eiken bijzettafeltje.
#327Een 19de eeuws prentenboek van Italiaans leder met grote slijtage.
#515Een moderne glazen vitrine met aluminium frame. Drie schabben.
#696FischnerEen wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
A white porcelain coffee and tea service with a swirl motif. Marked on the bottom. Cups and saucers, various plates, salt and pepper shakers, coffee, tea, and sugar pots, 2 milk jugs, 3 bowls, and a small dish.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#77Een laat 18e eeuwse parfumflacon met verzilverde delen in zijn originele etui.
#333Een koperen en een aardewerken vijzel met stampers.
#653“Lezend meisje met kat.” Een beeldje, galvanoplastie.
#483-Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van olifanten met blauw-groen patina.
A pair of bronze bookends in the shape of elephants with a blue-green patina.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 450 / 500