#662John LaenenPeriod: 1881 - 1965“Mortsel”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.
#548Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
Une paire de consoles en pierre sculptée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#468“Tante Filomeen”. Een albasten buste. Jaren dertig.
#71Een set van 2 verguld metalen kerkkandelaars rijkelijk versierd.
A set of 2 gilded metal church candlesticks richly decorated.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#496Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#493Een Chinees porseleinen Nanking vaas. Versierd met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
#631Rosenthal, Studio LiniEen kleurloos kristallen glasservies bestaande uit: 11 x Water, Rode wijn en Champagne, en 12 witte wijn glazen.
A colorless crystal glass set consisting of: 11 x water, red wine, and Champagne glasses, and 12 white wine glasses.No longer availableDim. H: 19-23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#129Charles BlinxckKanaalzicht, pastel op papier. Gesigneerd.
#81Een bronzen beeld van twee fazanten op twee-kleurig marmeren voet.
#773Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.
#7Likeurstelletje van verzilverd metaal en geslepen kristal met een karaf en zes borrelglaasjes.
Liqueur set made of silver-plated metal and cut crystal, including a decanter and six shot glasses.No longer availableDim. Karaf H: 20 cmGlaas H: 4 cmEstimate: € 60 / 80