#38Val Saint LambertEen karaf van geslepen kristal, met rood in de massa. Circa 1900.
#443DelftEen vroeg Delftse vaas met fijn schilderwerk en pagode. Onderaan gemerkt, oude collectie. Deksel manco. Begin 18e eeuw.
An early Delft vase with fine painting and pagoda. Marked at the bottom, old collection. Lid missing. Early 18th century.No longer availableDim. 28cmEstimate: € 100 / 125 -
#2“Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Onleesbaar Gesigneerd.
#76Een Biedermeier sofa met 2 rolkussens onder de armleuning, XIXde eeuws met walnotenhouten gesculpteerd frame en opnieuw gestoffeerd, chocolade bruin fluwelen bekleding.Koperen wieltjes apart te bevestigen, waarvan 1 gebroken en te herstellen.
#72Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Dorpslandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village landscape.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#375Een Aziatische gesp, verzilverd bezet met een halfedelsteen. Turkoois.
An Asian buckle, silver plated with a semi-precious stone. Turquoise.No longer availableDim. 19 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#338Een set magazine advertenties. Waaronder één van Cadillac en drie van Mobilgas.
#268AlessiEen lot Alessi bestaande uit 2 schalen King Kong, een melk en suikerpotje met lepel en dekseltje.
A lot of Alessi consisting of 2 bowls of King Kong, a milk and sugar bowl with spoon and lid.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#467Fang“Voorouderpaar”. Een dubbelzijdig beeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
#299Een set van 3 kristallen vazen waarvan 2 gekleurde.
A set of 3 crystal vases, 2 of which are colored.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 175 / 225 -
#106Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
Art Deco display cabinet with a paneled door at both sides, decorated with floral marquetry.No longer availableDim. 125 x 125 x 40 cmEstimate: € 200 / 300