#318Willy VandersteenEen lot van 18 strips van Suske en Wiske. Waaronder vijf eerste drukken: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”
A lot of 18 comics from Suske en Wiske. Including five first editions: Ijzeren Schelvis”, “De Gramme Huurling.”, “De Schone Slaper.”, “De Kaartendans.”, “Het sprekende testament.”No longer availableEstimate: € 90 / 100 -
#56Een paar houten Art Deco bijzettafeltjes.
A pair of side tables in Art deco style.No longer availableDim. 37 x 46 x 40cmEstimate: € 175 / 225 -
#19Luyckx“De kerk van Borsbeek”. Litho. Gesigneerd en genummerd 50/55.
“The Church of Borsbeek”. Lithograph. Signed and numbered 50/55.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 25 / 30 -
#644Jan Bosschaert“Duivels vandalisme.” Litho, buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 132/150.
“Devilish vandalism.” Lithograph, signed outside the plate. Numbered 132/150.No longer availableDim. 47,5 x 47,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#164Pol Craps“De lampist”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd binnen de plaat: James Ensor. Gedateerd 1880.
#456Een mahoniehouten opklapbaar kaarttafeltje met vilten cirkel op het tafelblad. En met gedraaide poot gesteund op 3 gesculpteerde leeuwenpoten.
A mahogany folding card table with felt circle on the table top. And with turned leg supported on 3 sculpted lion's feet.No longer availableDim. 78 x 40 x 20(+20)cmEstimate: € 100 / 120 -
#68HergéLes Avontures de Tintin. “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Hard cover. Ed. Casterman 1954. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. “Le Crabe aux Pinces d'Or”. hardcover. Ed. Casterman 1954. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
A brown leather handbag with matching pochette in diamond pattern. Light traces of wear.No longer availableDim. 35 x 35cmEstimate: € 60 / 100