#212Felix Eyskens“Winterlandschap met trekpaarden.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Winter landscape with draft horses.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#239Van Wauwel“Bloemenstilleven met kerstrozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘94.
“Flower still life with poinsettias.” Oil on canvas. Signed. Dated '94.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#235Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.
#124Peter ColfsPeriod: 1906-1983“Havenzicht”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd, achterzijde gemarkeerd “P. Colfs Antwerpen”
#343Een messingen staande lamp met kristallen pendeloques. Met vijf lichtpunten.
#225Een houten opbergkoffer met gesculpteerde elementen in reliëf.
#403Een grote Chinese porseleinen dekselvaas. Famille rose decor.
A large Chinese porcelain lidded vase. Family rose decor.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#5Val Saint-LambertEen kristallen schaal groen gekleurd in de massa.
A crystal bowl of Val Saint Lambert coloured green in the mass.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#150Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
#458Een Chinees porseleinen vaas, famille rose decor .
A Chinese porcelain famille rose vase.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100 / 120