#374“Abstract stilleven met fles.” Gemengde techniek op board. Draagt handtekening.
“Abstract still life with bottle.” Mixed technique on board. Bears signature.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 220 / 280 -
#508Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#294SarreguéminesEen wit porseleinen koffieservies met vergulde randen en details, 54 stuks. Onderaan gemerkt “Sarreguemines France”.
No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#514WiskemannEen lot van verzilverd Art-Deco theeservies waaronder Wiskemann.
A lot of silver plated Art Deco thee service, Wiskemann among others.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#624Een lot van zes XVIIIde en XIXde eeuwse polychroom houten ornamenten.
A lot of six 18th and 19th century polychrome wooden ornaments.No longer availableDim. 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#244Peter Olsen“Landschap met vijver en visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#102Arie Herkelman“Hollands wintertafereel met ijsschaatsers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#669Een staande lamp met getorste eiken voet en een melkglas kelk.
#174Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.
Lot of five silver beakers. 380 g.No longer availableEstimate: € 125 / 175 -
#205Een grote eikenhouten opbergkoffer.
#299Een set van 3 kristallen vazen waarvan 2 gekleurde.
A set of 3 crystal vases, 2 of which are colored.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 175 / 225 -
#444Vic Gentils“Twee naakten in de natuur.” & “Industrieel abstract.” Een paar lithos genummerd 46/60, gesigneerd buiten de plaat. Vochtschade aan de passe-partout .
“Two nudes in nature.” & “Industrial Abstract.” A pair of lithographs numbered 46/60, signed outside the plate. Moisture damage to the passe-partout.No longer availableDim. 43 x 31 cm x 2Estimate: € 100 / 120