#647Een polychroom houten Afrikaans kindermasker .
A polychrome wooden African child mask.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#487Een Afrikaans beeld op metalen sokkeltje van de Idoma stam uit Nigeria voorstellende een zwangere vrouw.
An African statue on a metal pedestal from the Idoma tribe of Nigeria depicting a pregnant woman.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#623Een viskom in Chinees porselein , onderaan gemerkt.
Chinese porcelain fish bowl, marked at the bottom.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 90 / 120 -
#364“Portret van een Cairn Terrier.” Gemengde techniek op papier. Draagt monogram H.B. Gedateerd 1908.
#425Een set van 2 Japanse draagkoffers voor voedsel .
#433Antoon AmorgastiPeriod: 1880-1942“Olifant”. Een Art Deco beeld van geglazuurd keramiek, gemerkt “Cerabelga” en gesigneerd.
#681Richard SapperEen fluitketel van Alessi genaamd Gun Kettle ontworpen door Richard Sapper .
#541Een gebronzeerde mannelijke torso .
A bronzed male torso.No longer availableDim. h 27,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#397Een snuff bottle van groen glas, met reliëf decor.
A green glas snuff bottle in glass decorated in relief.No longer availableDim. 8 cmEstimate: € 20 / 40 -
#34Pierre Hendrix“Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Gesigneerd.
“Flower still life.” Oil on board. Signed.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#432Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003“Steendorp”; “Waasmunster” & “Rupelmonde”. Drie inkttekeningen op papier. Alledrie gesigneerd en gedateerd 1971 & 1972.
“Steendorp”; “Waasmunster” & “Rupelmonde”. Three ink drawings on paper. All three signed and dated 1971 & 1972.No longer availableDim. 36 x 23 & 20 x 46 cmEstimate: € 60 / 70 -
#584Piet Van De WallePeriod: 1905-1980“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Getekend en gedateerd 1957.
“A still life with flowers”. Oil on panel, signed and dated 1957.No longer availableDim. h 70 x l 60 cmEstimate: € 80 / 120