#238Raymond CandriesEen gesculpteerd mahoniehouten beeld van Maria in gewaad met slang. Achteraan gesigneerd “Candries Raymond 22-11-77”.
A carved mahogany statue of a Holy Mary in a robe with a snake. Signed on the back "Candries Raymond 22-11-77".No longer availableDim. 59cmEstimate: € 200 / 240 -
#672Een halbankje in Bretoense stijl met eiken onderstel met gobelin bekleding.
A hall stool in Briton style. Oak frame and tapestry upholstery.No longer availableDim. 51 x 92 x 39cmEstimate: € 40 / 50 -
#666Een Louis XV zeteltje met gestoffeerde bekleding.
#114Felix Eyskens“Begijnenhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Beguinage.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#427Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor met een os en 6 figuren, met haarlijnscheurtje in de rand.
A Chinese porcelain vase with a multi-coloured design of an ox and 6 figures, with a hairline crack in the rim.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#38Val Saint LambertEen karaf van geslepen kristal, met rood in de massa. Circa 1900.
#656Een modern vierkante bijzettafel met rieten tablet en onderblad.
#493Een luchter van koper en kristal.
A chandelier of copper and crystal.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#417Een lot van 4 Chinese porseleinen borden.
A lot of 4 Chinese porcelain plates.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#296Arthur Etienne & ZusEen paar gesculpteerde houten stoelen, geherstoffeerd. Voorste poten met wieltjes. Door Arthur Etienne & Zus. 1870.
#350Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#104Juliaan De Vriendt“Dame met boek”. Olieverf op doek, gedateerd 1927, gesigneerd.
Lady with book. A painting, oil on canvas, dated 1927, signed "Juliaan De Vriendt".No longer availableDim. 85 x 53cmEstimate: € 120 / 140