#688Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#315CLJ SestleEen Art-Deco stijl lampje van een kindje gemerkt CLJ Sestle met een bal in glaspasta gemerkt France.
An Art-Deco style lamp of a child marked CLJ Sestle with a ball in glass paste marked France.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 45 / 55 -
#353La LouvièreEen crackleware vis, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
#595Een koppel vazen van gevlamd meerkleurig glas , vermoedelijk Verreries de Scialmont. 1 heeft een kleine randschilfer.
A pair of flamed multicolored glass vases, presumably Verreries de Scialmont. 1 has a small edge flake.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#141Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.
#544Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#203SecondoEen bronzen beeld van een vogel op marmeren voet. Gesigneerd “Secondo”.
#440Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en 10 kleine witte en 2 grote grijze parels.
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 0.60 ct and 10 small white and 2 large gray pearls.No longer availableDim. 12,95 gEstimate: € 850 / 950 -
#235Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.
#113Pierre-Jules Mène“Windhond”. Een bronzen beeld op marmeren voet.
"Lévrier". A bronze sculpture of a greyhound on a marble base.No longer availableDim. 37 x 29cmEstimate: € 400 / 600