#453Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
A peach-shaped Chinese porcelain ointment box after a famille-noire example. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23 x 32 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#34172 Amsterdamse huisjes van blauw en wit aardewerk uitgegeven door BOLS-HENKES voor KLM. Grotendeels verzegeld met waszegel.
#150Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
#72Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Dorpslandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village landscape.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#304A. Gudens“Interieur met vrouw.” Kleurengravure, genummerd op 164/300. Buiten de plaat gesigneerd.
“Interior with woman.” Color engraving, numbered 164/300. Signed outside the plate.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#283Een Tiffany tafellampje beige met groene rand.
“Mother and child on the beach, 63 times.” Oil on 63 canvases.No longer availableDim. 76 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#28Een gesculpteerd houten beeldje van Madonna en Kind, medio 19e eeuw.
A sculpted wooden figurine of the H. Virgin and Child, mid 19th century.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#127Joseph D’Aste“Fête aux village”. Een verguld brons gesculpteerd beeld op stenen voet. Getiteld en gesigneerd “J.D.Aste”.
#142Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
“Portrait of an old lady in mourning clothes.” Oil on canvas. Dated '40. Signed.No longer availableDim. 105 x 73 cmEstimate: € 120 / 200