#660Een salontafel met vergulde metalen poten met groen marmeren blad (licht beschadigd).
#634Een stuk koraal met houten sokkel.
A piece of coral with a wooden base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#273Een heksenbol van kwikglas.
A witch ball.No longer availableDim. Ø25cmEstimate: € 75 / 100 -
#645Een verzilverd metalen art deco coupe gemerkt Yarel.
#577Een aardewerken bonbonnière omstreeks 1940 gemerkt Guérin.
#452Een pietradura voorstelling met speksteen en met Aziatisch decor in reliëf.Enige schade bovenrand.
A pietra dura still life with soapstone and Asian decor in the relief. Some damage to top edge.No longer availableDim. 62 x 42cmEstimate: € 60 / 80 -
#292Jan Rudolf“Drie personages”. Litho. Gesigneerd en genummerd 129/129 buiten de plaat.
"Three Characters". Lithograph. Signed and numbered 129/129 outside the plate.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 35 / 45 -
#336Een Engels houten bijzettafeltje met rond tafelblad, driepotig.
#169Een groot formaat spiegel met houten lijst en gesculpteerde details in zilvertoon geschilderd.
A large format mirror with wood frame and sculpted details painted in silver tone.No longer availableDim. 169 x 90cmEstimate: € 160 / 180 -
#383Een lot van 3 Afrikaanse gesculpteerde houten beeldjes.
A lot of 3 African wood sculpted figurines.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 60 / 80