#554Een gepolychomeerd houten speelgoedpaard.
#243Een bronzen tuinornament.
#69G. Gilson“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Landscape with farm”. A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 25 x 32cmEstimate: € 80 / 100 -
#315CLJ SestleEen Art-Deco stijl lampje van een kindje gemerkt CLJ Sestle met een bal in glaspasta gemerkt France.
An Art-Deco style lamp of a child marked CLJ Sestle with a ball in glass paste marked France.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 45 / 55 -
#267KarlsbaderEen lot van twee aardewerken schalen en een bonbonnière (schilfer aan het deksel) gedecoreerd met romantische taferelen.
A lot of two earthenware bowls and a bonbonniere (flake on the lid) decorated with romantic scenes.No longer availableDim. Ø 32,5 cm en 12 cmEstimate: € 35 / 40 -
#607Een lot meerkleurig kristallen glazen bestaande uit drie afmetingen.
A lot of multicolored crystal glassware consisting of three sizes.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#495Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#292Jan Rudolf“Drie personages”. Litho. Gesigneerd en genummerd 129/129 buiten de plaat.
#501NaïnEen groot Iraans handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
A large Iranian hand-knotted Nain carpet of wool and silk.No longer availableDim. 2,5 m x 3,5 mEstimate: € 400 / 600