#226Een robuust houten, industriële design eettafel met zwart gelakt vierkant metalen poten.
A sturdy wooden industrial design dining table with black lacquered square metal legs.No longer availableDim. 80 x 220 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#620Een 14 kt geelgouden ring bezet met één klein briljantje.
#663Een tafellamp met een blauw-wit Chinees porseleinen voet, bronzen delen en oude kap.
A table lamp with a blue and white Chinese porcelain base, bronze parts, and an old lampshade.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#216Alberto Meda Alias, Italy“Highframe 40”. Een lot van 6 vintage gepolijst alumimium design armstoelen met zwart kunststoffen mesh zitting en rug. Ontwerp door Alberto Meda voor Alias, Italië.
#34“Hoevezicht bij avondrood”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd K. Verlinden.
"How view at sunset". A painting, oil on canvas, signed K. Verlinden.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#192Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Middelburg”, “Anvers”, “Hoeve Zeeland”, “Zeilboten”, “Gevel”. Een lot van 5 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Middelburg", "Antwerp", "Farm Zeeland", "Sailboats", "Facade". A lot of 5 small paintings, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24 x 34 & ... & 17 x 12,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#539Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted woolen carpet.No longer availableDim. 195 x 116 cmEstimate: € 60 / 80 -
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
#609Rik VersonnenPeriod: 1919-1997“Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘76.
"Still Life Flower Bouquet" - A painting, oil on canvas. Signed and dated '76 at the bottom.No longer availableDim. 78,5 x 38,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#402“Polderstroom met waterlelies”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gemonogrammeerd.
#184Rotella MimmoMimmo Rotella. “Portiere Di Notte”. Een effaçage op papier. Fondazione Mimmo Rotella. id 20041103184050, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘73.
"Portiere Di Notte". An effacement on paper. ID 20041103184050, signed and dated '73 at the bottom.No longer availableDim. 28.3 x 20.7 cmEstimate: € 2500 / 2800