#38Gesculpteerd houten beeld van een leeuw met wapenschild.
Carved wooden statue of a lion with coat of arms.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#346Een bijzettafeltje in Bretoense stijl met cannage en een rond glazen blad.
#95Een oude verguld bronzen luchter met kristallen bellen en 6 melkglazen bloemvormige blakers. 7 lichtpunten.
#658Een kleine pendule van marmer en zamak. Versierd met vogeltjes op een tak.
#609Rik VersonnenPeriod: 1919-1997“Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘76.
"Still Life Flower Bouquet" - A painting, oil on canvas. Signed and dated '76 at the bottom.No longer availableDim. 78,5 x 38,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#60Een 18 kt geelgouden en platina ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt yellow gold and platinum ring set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,51 gEstimate: € 450 / 500 -
#164Staf StientjesPeriod: 1883-1974“Winterlandschap bij avondval”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
"Winter landscape at dusk". A painting, oil on board. Signed and dated 1931 at the bottom.No longer availableDim. 57,5 x 92 cmEstimate: € 150 / 250 -
#358Een handbeschilderde porseleinen dekselvaas met florale motieven, afgewerkt met goudverf. Onderaan een merkteken en opschrift. Frans werk.
A hand-painted porcelain lidded vase with floral motifs, finished with gold paint. Mark and inscription at the bottom. French work.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#171Charles CatteauPeriod: 1930Een art-deco vaas, Boch Frères Keramis, Charles Catteau, F1053 en D1449. 1930.
#393Een lot van 3 Balinese Wayang Golek marionetten in hout en stof.
A lot of 3 Balinese Wayang Golek puppets in wood and fabric.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 60 / 80