#426Een vintage bijzettafeltje in Hollywood Regency stijl op een massief koperen onderstel en met verschillende steensoorten ingelegd blad met de voorstelling van een fluitspeler gezeten onder een boom.
A vintage side table in Hollywood Regency style with a solid copper base and a tabletop inlaid with various types of stone depicting a flutist sitting under a tree.No longer availableDim. 51 x 29 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#302“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Verso gesigneerd G. Carlier.
"Howevue". A painting, oil on board. Signed verso G. Carlier.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#84Claude WeisbuchPeriod: 1927-2014Een lot van 2 ingekaderde lithografien van Claude Weisbuch, genummerd 19/100 en 123/280.
#30Baume & Mercier GenèveEen vintage polshorloge, roestvrij staal met vergulde details. Binnen de wijzerplaat gemerkt.
A vintage wristwatch, stainless steel with gold-plated details. Marked inside the dial.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#166DurletEen design salon in grijs leder met metalen poten, bestaande uit een 3-zit en een 2-zit. Gemerkt; Durlet.
A design living room set in grey leather with metal legs, consisting of a 3-seater and a 2-seater. Marked; Durlet.No longer availableDim. 77 x 205 x 84 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#360Een 18 kt geelgouden en platina ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold and platinum ring set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,69 gEstimate: € 450 / 500 -
#498“5 Dolfijnen”. Een groot bronzen beeld met fontein.
"5 Dolphins". A large bronze sculpture with fountain.No longer availableDim. 183 cmEstimate: € 300 / 400 -
#446Een houten vintage design bijzettafeltje op drie poten met rond blad.
A wooden vintage design side table with three legs and a round top.No longer availableDim. 61 x Ø 65 cmEstimate: € 150 / 200 -
#313Wahl-Eversharp“Wahl-Eversharp Skyline”. Een vintage vulpen met 14kt gouden penpunt 585. In doosje.
"Wahl-Eversharp Skyline". A vintage fountain pen with 14kt gold nib 585. In box.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#316Een art-deco bijzettafeltje van eik en koper, Hollands werk.
An Art Deco side table in oak and copper, Dutch work.No longer availableDim. h 69 x Ø 55 cmEstimate: € 60 / 80