#310Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#684Een zwart gelakt design metalen frame, als wanddecoratie of kapstok.
A black lacquered design metal frame, suitable for wall decoration or coat rack.No longer availableDim. 72 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#374Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerde vogel”. Een kleurenlitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/100.
"Stylized bird". A color lithograph on paper. Signed and numbered 62/100 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 76 x 61 cmEstimate: € 100 / 200 -
#527Een handgeknoopt Iranees tapijt.
A hand-knotted Iranian carpet.No longer availableDim. 340 x 245 cmEstimate: € 180 / 240 -
#136Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met oranje gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80." A pair of design lounge swivel chairs with orange upholstered seat and chrome X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800 -
#145Spiegel. Grijs gebeitst en met gebeeldhouwde kroon.
Mirror. Grey painted and with sculpted top.No longer availableDim. 110x84 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#478Een scrollvormige Chinese sokkel van gebeeldhouwd hout. XIXde eeuw.
A scroll-shaped Chinese pedestal made of carved wood. 19th century.No longer availableDim. 34 x 180 cmEstimate: € 200 / 300 -
#626Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#124Mon GelperPeriod: 1930 - ....“Gezeten naakt”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Gelper en gedateerd ‘62.
"Seated nude". A painting, oil on panel, signed Gelper and dated '62.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 160 / 220 -
#178Een rijkelijk gebeeldhouwd en geajoureerd paneel.
A richly carved and pierced panel.No longer availableDim. 184 x 184 cmEstimate: € 1000 / 1200