#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
#508Een blauw-wit Chinees porseleinen tuinkruk met floraal motief.
#588“Pepsi-Cola”. Een telefoon met reclame.
"Pepsi-Cola". A telephone with advertising.No longer availableDim. 37 x 21 cmEstimate: € 70 / 80 -
#474Keith HaringEen litho, gesigneerd in de plaat ‘Keith Haring’ en genummerd 58/150, met reliêfstempel en extra stempel van The Keith Haring Foundation.
A lithograph, signed in the plate 'Keith Haring' and numbered 58/150, with embossed stamp and additional stamp from The Keith Haring Foundation.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 220 / 280 -
#448Een Roco HO diesel-elektro-lokomotive, serie 59, no 41523 en een wagon nr 4339D met bierreclame.
A Roco HO diesel-electric locomotive, series 59, no 41523 and a wagon no 4339D with beer advertisements.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#455Gerard van den BergEen vintage fauteuil uit gepatineerd grijs leder. Model “Mantis” door Gerard van den Berg.
#644Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#696DosemalteTwee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Two hand-knotted oriental rugs made of wool.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#134Jules PostelPeriod: 1867-1955“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Forest view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 69 x 91cmEstimate: € 200 / 300