Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 19de eeuwse zilveren hanger met klein Vlaams hart bezet met diamanten oude slijp.
Een 19de eeuwse zilveren hanger met klein Vlaams hart bezet met diamanten oude slijp.

Een 19de eeuwse zilveren hanger de achterkant 18 karaats geelgoud en met klein Vlaams hart bezet met diamanten oude slijp.

A 19th century silver pendant with the back 18ct gold with a small Flemish heart set with old cut diamonds.
Dim. 5,85 g
SKU: 2609230300.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #300
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #111
    Christofle

    Bestek van verzilverd metaal.

    Silver-plated metal cutlery.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #570

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,26 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.

    An 18 karat white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.26 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.
    No longer available
    Dim. 3 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #230

    Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een vlinder met filigraanwerk.

    An 18 carat yellow gold butterfly brooch with filigree work.
    No longer available
    Dim. 14,75 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #274

    “Winters tafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Naar Charles Leickert.

    "Winter scene". A painting, oil on panel. After Charles Leickert.
    No longer available
    Dim. 28 x 37cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #538

    Een mahonie en wortel gefineerde commode met bronzen putti en ornamenten in Louis XV stijl. 2 laden en marmeren blad.

    A mahogany and root veneered chest of drawers with bronze putti and ornaments in Louis XV style. 2 drawers and marble top.
    No longer available
    Dim. 88 x 120 x 53cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #462

    “Moeder met kinderen. Geïnspireerd op het werk van Heinrich Zille” Gemengde techniek op papier. Apocrief gesigneerd.

    "Mother with children. Inspired by Heinrich Zille" Mixed media on paper. Apocryphal signature.
    No longer available
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #306

    Een set van 3 Italiaanse bijzettafeltjes in plastic, groen en goudkleurig gepatineerd.

    A set of 3 Italian side tables in plastic, with a green and gold patina.
    No longer available
    Dim. 57 x 55 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1

    Een verzilverd metalen fazant als tafelversiering. Met glazen oogjes.

    A silver plated faisant as table decoration. With glass eyes.
    No longer available
    Dim. L. 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #279

    “Landschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op paneel.

    "Landscape with pond." A painting, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 26 x 39cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #626

    Een eikenhouten commode met 3 laden.

    An oak chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 91 x 113 x 50cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #326

    Een gesculpteerde eikenhouten armstoel met beige bekleding in Bretoense stijl.

    A carved oak armchair with beige upholstery in Breton style.
    No longer available
    Dim. 95 x 69 x 55cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More