Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 19de eeuwse zilveren hanger met klein Vlaams hart bezet met diamanten oude slijp.
Een 19de eeuwse zilveren hanger met klein Vlaams hart bezet met diamanten oude slijp.

Een 19de eeuwse zilveren hanger de achterkant 18 karaats geelgoud en met klein Vlaams hart bezet met diamanten oude slijp.

A 19th century silver pendant with the back 18ct gold with a small Flemish heart set with old cut diamonds.
Dim. 5,85 g
SKU: 2609230300.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #300
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #595

    Een grote Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met briefpanelen. Vermoedelijk 17e-18e eeuw.

    A large Flemish oak storage chest with letter panels. Presumably 17th-18th century.
    No longer available
    Dim. 72 x 145 x 55cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #683

    Een houten mand in de vorm van een kraanvogel, als wasmand gebruikt, ca.1950, Fujian, China.

    A wooden basket in the shape of a crane, used as a laundry basket, ca. 1950, Fujian, China.
    No longer available
    Dim. h 59 x Ø 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #161

    Een 19e eeuwse Boulle cartelklok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messingen ornamenten. De slinger ontbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.

    A 19th century Boulle cartel clock with matching console, marked Breuer Liege, with gilded and brass ornaments. The pendulum is missing and the numbers 12 and 60 have been restored.
    No longer available
    Dim. 55 x29 x 13 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #685

    Een gesculpteerd bijzettafeltje op driepoot met een rond blad.

    A carved side table with three legs and a round top.
    No longer available
    Dim. h 75 x Ø 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #19

    “Carte de Camps”. Een paar landkaartlitho’s op papier. Opschriften “De La Bussiere et de Fegnies” & “De Bavay et de Kievrain”.

    "Carte de Camps". A pair of lithographic maps on paper. Inscriptions "De La Bussiere et de Fegnies" & "De Bavay et de Kievrain".
    No longer available
    Dim. 37 x 32cm & 27 x 37cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #537

    Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.

    A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #53

    Een mahoniehouten schrijfnecessaire. Begin XXste eeuw. Binnenin opnieuw met rood vilt bekleed.

    A mahogany writing desk set. Early 20th century. Interior reupholstered with red felt.
    No longer available
    Dim. 10 x 30 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #522
    Raymond De Baux

    “Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.

    "Cattle herder and his herd in a vast valley landscape." Oil on canvas. Signed and dated 1848.
    No longer available
    Dim. 46 x 75 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #549
    Louis Halflants
    Period: 1898-1984

    “Kinderen aan de ontbijttafel”. Een schilderij, pastel op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.

    "Children at the breakfast table". A painting, pastel on canvas. Signed and dated 1931 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 80 x 100cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #497

    Een grote Chinese vloervaas met de afbeeldingen van dames in kimono en bloemen, alsook goudkleurige draken.

    A large Chinese floor vase with images of women in kimono and flowers, as well as gold-colored dragons.
    No longer available
    Dim. h 94 x Ø 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #408

    Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.

    A statue of a Chinese dragon in soapstone on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 19 x l 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #154
    Franz De Vadder
    Period: 1862-1936

    “Heidelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd “1901”.

    "Heath landscape". A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom "1901".
    No longer available
    Dim. 53 x 73cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More