Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 19de eeuwse zilveren hanger met klein Vlaams hart bezet met diamanten oude slijp.
Een 19de eeuwse zilveren hanger met klein Vlaams hart bezet met diamanten oude slijp.

Een 19de eeuwse zilveren hanger de achterkant 18 karaats geelgoud en met klein Vlaams hart bezet met diamanten oude slijp.

A 19th century silver pendant with the back 18ct gold with a small Flemish heart set with old cut diamonds.
Dim. 5,85 g
SKU: 2609230300.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #300
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #541

    Een brons gesculpteerd beeld van Bodhisattva Indra in rusthouding. Vermoedelijk 19e eeuws.

    A bronze sculpted statue of Bodhisattva Indra in a resting posture. Presumably from the 19th century.
    No longer available
    Dim. 31 x 25cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #420

    Een set van 8 oude munten deels zilver bestaande uit een 1 dollarstuk uit 1873, een Britse 1 dollar voor handel in de Orient uit 1911, een Indo-Chinese munt uit 1905, een 5 Lire munt uit 1873, 50 Egyptische Plates uit 1907, een Canadese Crown uit 1937, een Da Vinci herdenkingsmunt en een One dollar uitgebracht voor Waitangi day in 1977.

    A set of 8 old coins, partly silver, consisting of a 1 dollar coin from 1873, a British 1 dollar trade dollar from 1911, an Indo-Chinese coin from 1905, a 5 Lira coin from 1873, 50 Egyptian Plates from 1907, a Canadian Crown from 1937, a Da Vinci commemorative coin, and a One dollar coin released for Waitangi day in 1977.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #169
    Henry Schouten

    ‘Twee honden’, een schilderij, olieverf op doek (herdoekt), gesigneerd ‘Henry Schouten’.

    'Two dogs', a painting, oil on canvas (repainted), signed 'Henry Schouten'.
    No longer available
    Dim. h 53 x b 65 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #384
    Willem Vermandere

    “Les orchidées sauvages”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 14/30.

    "Wild Orchids". An etching on paper. Signed and numbered 14/30 at the bottom outside the plate.
    No longer available
    Dim. 38 x 28cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #7
    Limoges France

    Een lijst met een op porselein geschilderd tafereel van een man in een bootje op het meer, gemerkt Faure Limoges 6/8.

    A frame with a porcelain-painted scene of a man in a boat on the lake, marked Faure Limoges 6/8.
    No longer available
    Dim. h 12 x b 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #495

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #696
    Dosemalte

    Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.

    Two hand-knotted oriental rugs made of wool.
    No longer available
    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #520

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,44 ct.

    An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.44 ct.
    No longer available
    Dim. 3,60 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #59

    “Noordwijk strand”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Noordwijk beach". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 36cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #659

    Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.

    A wooden armchair with madras version, upholstered and restored.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #131

    ‘Klokke Roeland’, een schaalmodel naar de legendarische Gentse klok in een houten houder, gedateerd 1948.

    'Klokke Roeland', a scale model after the legendary Ghent clock in a wooden holder, dated 1948.
    No longer available
    Dim. 27 x 42 x 25 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #402
    Teurelinck

    Een icoon naar Grieks voorbeeld. Gesigneerd.

    An icon following the Greek tradition. Signed.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More