#251Een geslepen kleurloze kristallen vaas met bloemendecor. Boheems.
A cut colorless crystal vase with floral decoration. Bohemian.No longer availableDim. h 40 cm Ø 23,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#681Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#388Een lot van vijf boeken voor verzamelaars met name twee boeken over Art Nouveau/Jugenstil, een boek over Magritte, een prijs gids van oud speelgoed en een boek over tinnen speelgoed.
A lot of five books for collectors, specifically two books on Art Nouveau/Jugendstil, a book on Magritte, a price guide of antique toys, and a book on tin toys.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#549Louis HalflantsPeriod: 1898-1984“Kinderen aan de ontbijttafel”. Een schilderij, pastel op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
#658Lopez y MorenoEen paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.
#385Een lot van 5 armstoelen in diverse stijl en uitvoering.
#215Een groot wandtapijt met jonkheren te paard in het bos.
#10Een 9 karaats roze gouden vingerhoed.
A 9 carat rose gold thimble.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 40 / 60 -
#11“History of the golf club” & “The development of the golf ball”. Een paar houten bureau deco pennendoosjes met golf gerelateerde ornamenten.
"History of the golf club" & "The development of the golf ball". A pair of wooden desk decorative pen boxes with golf-related ornaments.No longer availableDim. 11 x 26cmEstimate: € 75 / 125 -
#54Georgette Huet“La Renardière au Roeulx”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1938. Gegevens op de achterzijde.
"La Renardière au Roeulx". Oil on board. Signed and dated 1938. Details on the reverse.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 80 / 120