#454“Expressionistische muzikanten.” Olieverf op doek.
"Expressionist musicians." Oil paint on canvas.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 120 / 160 -
#141Een schouwklok met een bronzen beeld van een zittende romein op een zwart marmeren voet. De wijzerplaat draagt het opschrift R. Robin à Paris. De email wijzerplaat heeft schade op meerdere plaatsen, alsook het glas achteraan heeft een barst en een hoekje van de marmeren voet is hersteld.
#536BidjarEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#18Vier diverse versierde dozen. Eén ovale van metaal, één beschilderd met een kasteellandschap genre vernis martin, één met een gekleefd geometrisch motief en een kleintje voor postzegels met leder bekleed.
Four various decorated boxes. One oval metal, one painted with a castle landscape in the style of Vernis Martin, one with a glued geometric motif, and a small one for stamps lined with leather.No longer availableDim. L. 47 cmEstimate: € 35 / 50 -
#376Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#482JW“Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.
"Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 100 / 120 -
#157A. Rolle“Nar.” Bronzen beeld. Gesigneerd. Duitse school.
"Nar." Bronze sculpture. Signed. German school.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 500 / 600 -
#303Een lot van 5 oude houten hoedenvormen.
#373“Gezin met vogeltje.” Polychroom porseleinen groep in goede staat. Draagt Meissen merk onderaan.
"Family with Bird." Polychrome porcelain group in good condition. Bears Meissen mark at the bottom.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 80 / 120