#473Een blauw en wit Chinees porseleinen tegel met decor van een strijder te paard.
A blue and white Chinese porcelain tile with a decoration of a mounted warrior.No longer availableDim. 19,5 x 19,5 cmEstimate: € 25 / 45 -
#175Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“De Brugse Reien.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#385Een lot van 5 armstoelen in diverse stijl en uitvoering.
#337Een lot van drie boeken met telkens een gebundelde jaargang van ‘De Stad Antwerpen’, deel 1 van maart 1929 tot maart 1930, deel 2 van maart 1930 tot maart 1931 en deel 3 van maart 1931 tot maart 1932.
A lot of three books, each containing a bundled year of 'De Stad Antwerpen', part 1 from March 1929 to March 1930, part 2 from March 1930 to March 1931, and part 3 from March 1931 to March 1932.No longer availableDim. h 38 x b 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#605Een massief eikenhouten tafel met 2 verlengstukken.
A solid oak table with 2 extensions.No longer availableDim. 77 x 200 x 81cmEstimate: € 80 / 120 -
#491Een Chinees porseleinen vaas in famille noire decor met zwaluwen. Onderaan gemerkt.
#571BidjarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
#425Een massief eikenhouten secretaire. 3 laden onderaan. 12 kleine laden binnenin.
A solid oak secretary. 3 drawers at the bottom. 12 small drawers inside.No longer availableDim. 124 x 105 x 51cmEstimate: € 60 / 80 -
#520Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,44 ct.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.44 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 650 / 750 -
"Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.No longer availableDim. 51 x 65cmEstimate: € 200 / 300