#68Rode Pelikaan Ambal Metal de DuffelEen groot cilindervormige koffie doos met opschrift “Café Torréfié” & “Le Pélican Rouge”. Gemerkt “Ambal Metal de Duffel”.
A large cylindrical coffee tin with the inscription "Café Torréfié" & "Le Pélican Rouge". Marked "Ambal Metal de Duffel".No longer availableDim. 50 x Ø31cmEstimate: € 60 / 80 -
#157A. Rolle“Nar.” Bronzen beeld. Gesigneerd. Duitse school.
"Nar." Bronze sculpture. Signed. German school.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 500 / 600 -
#594Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Rokende man voor het haardvuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Smoking man by the fireplace." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 64 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#644Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#634Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Winterlandschap.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#635Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#623Twee pique-fleurs van blauw wit porselein. Gemerkt.
#284Charles Swyncop“Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.
#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
#56Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#15Een groot lot glas en kristallen likeurglaasjes in diverse vorm en formaat. 95 stuks.
A large lot of glass and crystal liqueur glasses in various shapes and sizes. 95 pieces.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#555Een chest-on-chest met 3 schuifladen onderaan en 6 bovenaan.
A chest-on-chest with 3 drawers at the bottom and 6 at the top.No longer availableDim. 170 x 103 x 52cmEstimate: € 200 / 300