Een 19de eeuwse zilveren hanger met Vlaams hart bezet met één diamant oude slijp.

A 19th century silver pendant with the back 18ct gold, with Flemish heart set with one old cut diamond.
Dim. 10,70 g
SKU: 2609230250.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #250
Estimate: € 500 / 600

  • #251

    Een geslepen kleurloze kristallen vaas met bloemendecor. Boheems.

    A cut colorless crystal vase with floral decoration. Bohemian.
    Dim. h 40 cm Ø 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #681

    Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.

    A glass paste vase in two shades of blue.
    Dim. h: 23 cm Ø 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #5

    Fifteen crystal glasses, one of which is light green. 1950s. (one flake).
    Estimate: € 40 / 50
  • #651
    Karel Biddeloo

    Willy Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo. De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979) Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986) De koraalb(..)

    Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.
    Estimate: € 40 / 60
  • #388

    Een lot van vijf boeken voor verzamelaars met name twee boeken over Art Nouveau/Jugenstil, een boek over Magritte, een prijs gids van oud speelgoed en een boek over tinnen speelgoed.

    A lot of five books for collectors, specifically two books on Art Nouveau/Jugendstil, a book on Magritte, a price guide of antique toys, and a book on tin toys.
    Estimate: € 20 / 30
  • #549
    Louis Halflants
    Period: 1898-1984

    “Kinderen aan de ontbijttafel”. Een schilderij, pastel op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.

    "Children at the breakfast table". A painting, pastel on canvas. Signed and dated 1931 at the bottom.
    Dim. 80 x 100cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #658
    Lopez y Moreno

    Een paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.

    A pair of Spanish made porcelain figurines.
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #385

    Een lot van 5 armstoelen in diverse stijl en uitvoering.

    A set of 5 armchairs in various styles and designs.
    Estimate: € 50 / 75
  • #215

    Een groot wandtapijt met jonkheren te paard in het bos.

    A large tapestry with noblemen on horseback in the forest.
    Dim. h 195 x b 220 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #10

    Een 9 karaats roze gouden vingerhoed.

    A 9 carat rose gold thimble.
    Dim. 4,20 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #11

    "History of the golf club" & "The development of the golf ball". A pair of wooden desk decorative pen boxes with golf-related ornaments.
    Dim. 11 x 26cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #54
    Georgette Huet

    "La Renardière au Roeulx". Oil on board. Signed and dated 1938. Details on the reverse.
    Dim. 46 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 26 & 27 September 2023

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00