#683Een houten mand in de vorm van een kraanvogel, als wasmand gebruikt, ca.1950, Fujian, China.
A wooden basket in the shape of a crane, used as a laundry basket, ca. 1950, Fujian, China.No longer availableDim. h 59 x Ø 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#589Een spiegel met een vergulde houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. h 107 x b 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#686Een vierkante massief eiken salontafel.
#698Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.
#674HamadanEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een centraal medaillon.
#539Pier Antonio GariazzoPeriod: 1879-1963“Zeelui”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Sailors". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 87 x 119cmEstimate: € 150 / 250 -
#17Een vaas in groen en kleurloos kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
#536BidjarEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#32Pillecyn“Pijprokende man.” Houtskool op papier. Gesigneerd.
#128Val Saint LambertEen lamp in groen en kleurloos kristal uit de jaren 60 van de vorige eeuw, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert en genummerd.
A lamp in green and colorless crystal from the 1960s, signed Val Saint Lambert and numbered at the bottom.No longer availableDim. h 26 x Ø 18 cmEstimate: € 250 / 350 -
#428Een plastic vintage klokje in chrome uitvoering op tulpvoet gemerkt Staiger West Germany.
A plastic vintage clock in chrome finish on a tulip base marked Staiger West Germany.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 40 / 60