Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 19de eeuwse zilveren hanger met Vlaams hart bezet met één diamant oude slijp.
Een 19de eeuwse zilveren hanger met Vlaams hart bezet met één diamant oude slijp.

Een 19de eeuwse zilveren hanger, aan de achterkant 18 karaats geelgoud en met een Vlaams hart bezet met één diamant oude slijp.

A 19th century silver pendant with the back 18ct gold, with Flemish heart set with one old cut diamond.
Dim. 10,70 g
SKU: 2609230250.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #250
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #498
    Gold Imari

    Een kaststel met twee vazen en één dekselvaas van handgeschilderd Imari porselein.

    A set of two vases and one lidded vase made of hand-painted Imari porcelain.
    No longer available
    Dim. h 47 & 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #88
    Etabl. J.Schuybroek. S.A. Hoboken-Anvers

    Een groot halfcilindervormig koffieblik, met opschrift “Café Biggelaar”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.

    A large semi-cylindrical coffee tin, with inscription "Café Biggelaar". Red, black, and gold colors. Manufactured by "Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers".
    No longer available
    Dim. 49 x 36cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #589

    Een spiegel met een vergulde houten kader.

    A mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. h 107 x b 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113
    Val Saint Lambert

    Een coupe, rood en kleurloos kristal, gemerkt Val Saint Lambert met zijn originele doos.

    A coupe, red and colorless crystal, marked Val Saint Lambert with its original box.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 25,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #530

    Een 18 karaats geelgouden halsketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,29 ct.

    An 18 karat yellow gold necklace with pendant, set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.29 carats.
    No longer available
    Dim. 3,30 g
    Estimate: € 550 / 600
  • #271
    May Claerhout

    Een aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.

    A terracotta wall sculpture, signed.
    No longer available
    Dim. 26 x 20cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #159
    Henri De Smeth
    Period: 1865 - 1940

    ‘Portret van Romain Looymans’, olieverf op paneel, getekend Henri De Smeth en gedateerd 87.

    'Portrait of Romain Looymans', oil on panel, signed by Henri De Smeth and dated '87.
    No longer available
    Dim. h 32 x b 27 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #547
    Compte D’Artois Limoges

    Een handbeschilderd Limoges porselein servies. Medio ‘50, gesigneerd D’Artois. 66 stuks, 5-tal kopjes met lichte breuklijn en enkel bordje met schilferschade aan de rand.

    A hand-painted Limoges porcelain dinner set. From the mid-1950s, signed D'Artois. 66 pieces, including 5 cups with a slight crack and only one plate with chipped damage on the edge.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #293

    Een houten crucifix met corpus.

    A wooden crucifix with corpus.
    No longer available
    Dim. 98 x 50cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #567

    Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.

    A modern earthenware service consisting of 8 cups, 4 cups, 7 saucers, 7 bowls, 4 medium bowls, 7 dinner plates, 7 long plates. Marked PTMD. Included 6 plates with embossed surface, unmarked.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #607

    Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.

    A mask in carved wood, Punu, Gabon.
    No longer available
    Dim. h 34 x b 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #608

    Een masker van gesculpteerd hout, Dogon, Mali.

    A mask of carved wood, Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. h 47 x b 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More