Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 19de eeuwse zilveren hanger met Vlaams hart bezet met één diamant oude slijp.
Een 19de eeuwse zilveren hanger met Vlaams hart bezet met één diamant oude slijp.

Een 19de eeuwse zilveren hanger, aan de achterkant 18 karaats geelgoud en met een Vlaams hart bezet met één diamant oude slijp.

A 19th century silver pendant with the back 18ct gold, with Flemish heart set with one old cut diamond.
Dim. 10,70 g
SKU: 2609230250.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #250
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #454

    “Expressionistische muzikanten.” Olieverf op doek.

    "Expressionist musicians." Oil paint on canvas.
    No longer available
    Dim. 50 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #567

    Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.

    A modern earthenware service consisting of 8 cups, 4 cups, 7 saucers, 7 bowls, 4 medium bowls, 7 dinner plates, 7 long plates. Marked PTMD. Included 6 plates with embossed surface, unmarked.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #141

    Een schouwklok met een bronzen beeld van een zittende romein op een zwart marmeren voet. De wijzerplaat draagt het opschrift R. Robin à Paris. De email wijzerplaat heeft schade op meerdere plaatsen, alsook het glas achteraan heeft een barst en een hoekje van de marmeren voet is hersteld.

    A mantel clock with a bronze statue of a seated Roman on a black marble base. The dial is inscribed R. Robin à Paris. The enamel dial has damage in multiple places, and the glass at the back is cracked. A corner of the marble base has been repaired.
    No longer available
    Dim. 45 x 63 x 23 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #536
    Bidjar

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.

    A hand-knotted Oriental carpet made of wool.
    No longer available
    Dim. 296 x 204 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #18

    Vier diverse versierde dozen. Eén ovale van metaal, één beschilderd met een kasteellandschap genre vernis martin, één met een gekleefd geometrisch motief en een kleintje voor postzegels met leder bekleed.

    Four various decorated boxes. One oval metal, one painted with a castle landscape in the style of Vernis Martin, one with a glued geometric motif, and a small one for stamps lined with leather.
    No longer available
    Dim. L. 47 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #233

    Een Majolica aardewerken bord. Eind 18e eeuw. Barst tot halverwege midden.

    A Majolica earthenware plate. Late 18th century. Cracked halfway down the middle.
    No longer available
    Dim. Ø26cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #376

    Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.

    An oak commode with three drawers. The top keyhole uncovered.
    No longer available
    Dim. 75 x 99 x 44cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #207

    “Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een harem danseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.

    "Big Windy Day". A bronze sculpted figurine of a harem dancer with an unfurling skirt. After Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #482
    JW

    “Romantisch portret met fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gemonogrammeerd JW.

    "Romantic portrait with fruit." A painting, oil on panel. Monogrammed JW.
    No longer available
    Dim. 40 x 30cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #157
    A. Rolle

    “Nar.” Bronzen beeld. Gesigneerd. Duitse school.

    "Nar." Bronze sculpture. Signed. German school.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #303

    Een lot van 5 oude houten hoedenvormen.

    A lot of 5 old wooden hat molds.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #373

    “Gezin met vogeltje.” Polychroom porseleinen groep in goede staat. Draagt Meissen merk onderaan.

    "Family with Bird." Polychrome porcelain group in good condition. Bears Meissen mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More