#340Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#502Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Havenzicht”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Harbour View". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 34cmEstimate: € 125 / 175 -
#48Christofle, FranceTwaalf kreefthaakjes, twaalf koffielepeltjes en een serveerlepel van verzilverd metaal. Gemerkt en in oorspronkelijke doosjes
#366Een donkere eikenhouten bijzettafel met 1 lade.
#623Twee pique-fleurs van blauw wit porselein. Gemerkt.
#29“Kadezicht met vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#130Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een turkoois cabochon.
#551KashgaiEen handgeknoopt Oosters bidkleed van wol.
A brass floor lamp with green painted parts, circa 1950, with 3 fish head feet.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#323Lekturama Rooie OortjesEen collectie strips 8 stuks, “Rooie Oortjes” verzameling in originele doos.
A collection of 8 comics, "Rooie Oortjes" collection in original box.No longer availableEstimate: € 60 / 80