Similar lots by type
-
#188
Een karafje met 5 borrelglaasjes in blauw glas met een geemailleerd bloemdecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#50
Een lot van 5 Hollandse en andere porseleinen tegels. Verschillende uitvoeringen en decor.
A lot of 5 Dutch and other porcelain tiles. Various designs and decorations.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 13 x 13cmEstimate: € 25 / 50 -
#44
Een paar vintage aardewerken tafellampen op houten voet. 1 voet met barst.
A pair of vintage earthenware table lamps on wooden base. 1 base with crack.No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. 36 x Ø17cmEstimate: € 40 / 60 -
#227
Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 22,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#233
Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#37
Een Grés kruikje in het typische grijs en blauw.
A stoneware jug in the typical gray and blue.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 32 cmEstimate: € 10 / 20 -
#124Guerin, Bouffioulx
Een aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
An earthenware jug with twisted handle and fish ornament in relief, labeled and marked Guerin Bouffioulx, circa 1930.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 23cmEstimate: € 50 / 60 -
#138
Een 19e eeuwse bidstoel met een versleten gobelin zitting met de afbeelding van het Lam Gods en bovenop de leuning de afbeelding van een apostel.
A 19th-century prayer chair with a worn tapestry seat depicting the Lamb of God and an apostle image on the backrest.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 86 x 45 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#145
Een 19e eeuws massief eiken spaarpot/kastje, 1 lade met 2 sloten, sleutels ontbreken.
A 19th century solid oak piggy bank/cabinet with 1 drawer and 2 locks, missing keys.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 56 x 53 x 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#82
Een vintage aardewerken buste van een jong meisje.
A vintage earthenware bust of a young girl.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 20cmEstimate: € 40 / 60 -
#158
Een pispot met alziend oog, Moulin des Loups, France. Met opschrift “A la Marieé”.
A chamber pot with an all-seeing eye, Moulin des Loups, France. Inscribed with "To the bride".No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 13 x Ø 21.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#13
Een Satsuma vaas met 3 figuren.
A Satsuma vase with 3 figures.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h 31 cmEstimate: € 10 / 20 -
#119Quimper
Een set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
A set of 2 plates with musicians/dancers, Henriot Quimper.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. Ø 26 cmEstimate: € 25 / 50 -
#28
Een set van 2 19e eeuwse kandelaars in rood koper.
A set of 2 19th century candlesticks in red copper.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#29
Een set van 2 19e eeuwse rood koperen kandelaars waarvan 1 met schade aan de kraag.
A set of 2 19th-century red copper candlesticks, one of which has damage to the collar.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 21.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#14
Een laat 19e eeuwse opaline vaas met geëmailleerde motieven.
A late 19th-century opaline vase with enameled motifs.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h 29 cmEstimate: € 10 / 20 -
#226
Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#619
“Nieuwsgierig Aagje”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 48 x b 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#133
Een piëdestal van bordeauxrood aardewerk, onderaan op meerdere plaatsen schilferschade.
A Bordeaux red faience pedestal, with multiple areas of flaking damage at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h 88 cmEstimate: € 30 / 50 -
#120RAM
Een set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
A set of 3 plates depicting views of Kortrijk, Delft Blue, Plateelbakker RAM.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#16
Een art-deco vaas, Amphora Riessner, Czechoslovakia met papegaaien en bloemen in het decor. Heeft een barst van de voet tot bijna aan de hals.
An art-deco vase, Amphora Riessner, Czechoslovakia with parrots and flowers in the decoration. Has a crack from the base to almost the neck.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#130
Een paar koperen petroleum lampen met glazen bol en hoftafereel in reliëf. Barst in 1 bol en 1 bovenaan in glazen wiekglas.
A pair of copper oil lamps with glass globe and court scene in relief. Crack in 1 globe and 1 in the top of the glass wick holder.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 65cmEstimate: € 40 / 60 -
#77
Een polychroom aardewerken Art Deco cache-pot.
A polychrome earthenware Art Deco cache-pot.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 20 x Ø24cmEstimate: € 20 / 40 -
#11
Een gevarieerd lotje bestaande ui 2 kleine solifleurs in biscuit en een art deco bonbonnière gemerkt Bergen.
A varied lot consisting of 2 small biscuit vases and an art deco bonbonnière marked Bergen.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 12 cmEstimate: € 10 / 20
Other lots in this auction
-
#108
Een grote retro vaas met onderaan een sticker ‘Maredsous’.
A large retro vase with a sticker on the bottom that says 'Maredsous'.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#166
Een bronzen emmertje, naar middeleeuws voorbeeld.
A bronze bucket, based on a medieval design.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 21,5Estimate: € 20 / 30 -
#23A. Camos, Valauris
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#72
Een gevarieerd lot van 8 postzegelboeken.
A varied lot of 8 stamp books.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#270
Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
Large porcelain pipe bowl. With traces of gilded decor. Metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#143
Een koperen paraplubak met in reliëf een decor van een breugeliaanse koninklijke feestdis.
A copper umbrella stand with a relief decoration depicting a Bruegelian royal feast.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h 60.5 x Ø 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#215
Een eikenhouten bijzettafeltje.
An oak side table.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 88 x 45cmEstimate: € 30 / 40 -
#207
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 20 / 25 -
#242
Een koperen cache-pot. Barst in het handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x Ø30cmEstimate: € 20 / 40 -
#287Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Clown”. Een plaasteren reliëf met goudkleurig patina. Op acht exemplaren.
"Clown". A plaster relief with gold-coloured patina. On eight copies.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#224
Een metalen tafellamp.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cm -
#246
Een lot van 3 houten opbergkoffertjes met slotje, handvat en koperen strips belegd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 40 x 16 x 30cm grootsteEstimate: € 40 / 80