Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.

Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.

A 19th-century plate with floral decoration and a feather, has a hairline crack on the edge.
22
Ø 30 cm
Estimate: 1020
Catalogue #22
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #178
    May Claerhout

    Een aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.

    A terracotta wall sculpture, signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 20cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #2

    Een terracotta beeldje van een zittend meisje, getekend Geert Kunen.

    A terracotta statue of a sitting girl, signed Geert Kunen.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #81

    Een lot van 6 Japans Imari porseleinen borden met divers decor.

    A set of 6 Japanese Imari porcelain plates with various designs.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø21,5cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #185

    Een Chinese Satsuma vaas, meerkleurig met vergulde handvaten, floraal decor en vogels versierd. Onderaan gemerkt.

    A Chinese Satsuma vase, multicolored with gilded handles, adorned with floral decor and birds. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #83

    Een lot van 7 blauw-wit porseleinen borden met divers decor.

    A set of 7 blue and white porcelain plates with various decorations.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø25cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #259

    Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .

    A Mediterranean dishwarmer in earthenware.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 11 , diam 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #244
    Paul Sersté

    Een lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.

    A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #50

    Een geglazuurde majolica cache-pot met een decor van bloemen, ca 1900. Heeft een haarlijnscheurtje aan de boord en kleine schilferschade.

    A glazed majolica cache-pot with a floral decor, circa 1900. Has a hairline crack on the rim and minor chipping.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 39 x Ø 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #246
    T. G. Green & Co.

    “Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.

    "Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #89

    Een lot antiek aardewerken tegels.

    A lot of antique ceramics tiles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #234
    Val Saint Lambert

    Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.

    Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #133

    Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt Merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.

    A set of 2 vintage earthenware vases/pitchers, one with a geometric pattern marked Merkelbach Goebel salzglasur, the other bears the monogram WK.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #3
    Bay Keramik

    Een vintage keramische vaas, Bay-keramik, West-Germany.

    A vintage ceramic vase, Bay-keramik, West-Germany.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 x Ø 9 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #235

    Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.

    Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 à 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #233
    Delfts blauw Chemkefa.

    Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.

    Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 39,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #87

    Een lot van 6 porselein varia. Bestaande uit een theekannetje, kopje, potje en enkele schoteltjes.

    A lot of 6 porcelain variations. Consisting of a teapot, cup, pot, and several saucers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #199

    Een gevarieerd lot bestaande uit: een zwarte W. Germany vaas, een blauw porseleinen vaasje, een roze opaline vaasje, een kobaltblauwe bonbonniere, een speldenhouder, een oud boekje, een speculoosplankje en een biscuit wijwatervat met de beeltenis van een engel waarvan de vingers van 1 hand afgebroken zijn.

    A mixed lot consisting of: a black W. Germany vase, a blue porcelain vase, a pink opaline vase, a cobalt blue bonbonniere, a pin cushion, an old booklet, a speculoos baking mold, and a bisque holy water font featuring an angel with broken fingers on one hand.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 30 cm (wijwatervat)
    Estimate: € 20 / 30
  • #39

    Een oud handtasje met metalen beugel en zwarte stof.

    An old handbag with a metal frame and black fabric.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 21 x b 24 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #248

    Een Brussels porseleinen handgeschilderd waterreservoir, met decor van vissers. Midden 19 eeuw.

    A Brussels porcelain hand-painted water reservoir, with fishermen's decor. Mid 19th century.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #132

    Een set van twee 19e eeuwse rood koperen kandelaars.

    A set of two 19th-century red copper candlesticks.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #162

    Een lot van 2 Chinese Satsuma vazen met divers decor. 1 met opening boven en onderaan, vermoedelijk als staande lamp deco.

    A lot of 2 Chinese Satsuma vases with assorted decorations. 1 with opening at the top and bottom, possibly for use as a standing lamp decoration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 & 41cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #254
    Mouzin Lecat Boch Frères Keramis

    Een lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.

    A lot of blue and white porcelain consisting of 2 plates marked Mouzin Lecat & Cie - Nimy, and a tureen marked Boch Frères Keramis 1855.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm H: 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #78

    Een lot van 6 Aziatisch porseleinen borden, gemengd decor.

    A lot of 6 Asian porcelain plates, mixed design.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø25cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #251
    Moustier

    Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.

    Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #92

    Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.

    A bronze candlestick, Ashanti genre. Senegal.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #119

    Een paar koperen kandelaars.

    A pair of copper candlesticks.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #195

    Een lot varia, zilver, verzilverd metaal, tin, aardewerk enz.

    A lot of miscellaneous items, including silver, plated metal, pewter, pottery, etc.
    No longer available
    Online only
    Dim. cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #23
    A. Camos, Valauris

    Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.

    An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #241

    Houten klokje.

    Wooden clock.
    No longer available
    Online only
    Dim. h35cm b23cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #49

    Een gevarieerd lot van oude koperen snuisterijen bestaande uit: 2 tafellampjes, een klokje, 2 flessenhouders, een briefopener, een flesopener in de vorm van en tennisracket, een oosters slotje met sleutel, een kokertje met vingerhoed, naale en garen en een auto.

    A varied lot of antique copper trinkets including: 2 table lamps, a clock, 2 bottle holders, a letter opener, a tennis racket-shaped bottle opener, an oriental lock with key, a tube with thimble, needle, and thread, and a car.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #144

    Een Chinees porseleinen vaas, meerkleurig met floraal decor en vogels versierd.

    A Chinese porcelain vase, multicolored with floral decor and decorated with birds.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #11

    Een koffiemolen op hoge voet met opschrift ‘Domenico Attanasio Napoli 1725’.

    A coffee grinder on a high stand with the inscription "Domenico Attanasio Napoli 1725."
    No longer available
    Online only
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #111

    ‘Leopold Premier, Roi des Belges.’ Een bronzen herdenkingmunt.

    "Leopold Premier, King of the Belgians." A bronze commemorative coin.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø4cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #4

    Een gietijzeren beeldje van een Moorse jongen.

    A cast iron figurine of a Moorish boy.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #30
    St. Ghislaine Belgique

    Een polychrome porseleinen cachepot met art nouveau bloemdecor. Gemerkt onderaan. Met barstje aan de bovenrand.

    A polychrome porcelain cachepot with Art Nouveau floral decoration. Marked on the bottom. With a small crack on the upper rim.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 21, Ø 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #100

    Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.

    A wooden sculpture of a crouching figure. African artwork.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 409 / 60
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More