Similar lots by type
-
#30
Een meerkleurig vintage aarderwerken vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#17
Een beeldje van een rondborstige dame, Samson porselein, ca 1900.
-
#87
Een lot van 6 porselein varia. Bestaande uit een theekannetje, kopje, potje en enkele schoteltjes.
A lot of 6 porcelain variations. Consisting of a teapot, cup, pot, and several saucers. -
#2
Een religieus kadertje met een geschilderd miniatuurtje omringd door homen en dieren. 19e eeuws huisvlijt.
-
#40
Een set van twee vazen in Torhouts aardewerk met de voorstelling van hanen.
-
#242
Een paar etsen op papier met 19e eeuws Antwerps thema.
A pair of etchings on paper with a 19th-century Antwerp theme. -
#25
Een bloemvormig gesculpteerd zilveren broche.
-
#9
Een 19e eeuws porseleinen beeldje/solifleur voorstellend een meisje met hond.
-
#298
Een rijkelijk gedecoreerde aardewerken schenkkan. Gebarsten aan het handvat.
A lavishly decorated earthenware pitcher. Cracked at the handle. -
#8
Twee sets vazen in Vlaams aardewerk, van elke set is één van de vazen bovenaan gebarsten.
-
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
-
#26Vazolini
Een Italiaans majolica klokje, gemerkt.
An Italian majolica clock, marked. -
#4
Een lot van geglazuurd barbotine aardewerk bestaande uit een schaal gemerkt Sarreguemines en twee ongemerkte vazen. Eén van de vazen is bovenaan gerestaureerd/gelijmd. Ca 1900.
-
#233Delfts blauw Chemkefa.
Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal. -
#79Bergen
Een lot van twee stuks art-deco keramiek gemerkt Bergen bestaande uit een vaasje en een schenkkannetje.
-
#57
Een vintage wanddeco design plaaster beeldje met bloempot.
-
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
Other lots in this auction
-
-
#64
Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
-
#85
Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
-
#47
Een vintage Chinees gesculpeerd diorama met landschaps decor. In zwart gelakt houten kader met glas.
-
#168
Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
A set of 2 graceful zamac vases, 1 with damage. -
#42
Een boek over goud door Johann Willsberger.
A book about gold by Johann Willsberger. -
#167
Een lot van 2 kunststoffen bustes van een jongen en meisje met hoofddeksel.
A lot of 2 plastic busts of a boy and girl with headgear. -
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
-
#172
Een kunststoffen beeldje van een elfachtig wezen in floraal decor.
A plastic figurine of an Elf-like creature in a floral setting. -
#300
“A calendar of Culture for 1918”, een scheurkalender voor het jaar 1918.
"A calendar of Culture for 1918," a tear-off calendar for the year 1918. -
#7
Een set van 2 cloisonné vaasjes, blauw met bloemendecor, één van de vazen is gedeukt.
-
#165
Een kunststoffen buste van een jonge dame met hoofddeksel.
A plastic bust of a young lady with a headpiece.