Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 19e eeuws massief eikenhouten Mariabeeld afkomstig uit een klooster. Het beeld is op meerdere plaatsen gebarsten.
Een 19e eeuws massief eikenhouten Mariabeeld afkomstig uit een klooster. Het beeld is op meerdere plaatsen gebarsten.
Een 19e eeuws massief eikenhouten Mariabeeld afkomstig uit een klooster. Het beeld is op meerdere plaatsen gebarsten.
Een 19e eeuws massief eikenhouten Mariabeeld afkomstig uit een klooster. Het beeld is op meerdere plaatsen gebarsten.

Een 19e eeuws massief eikenhouten Mariabeeld afkomstig uit een klooster. Het beeld is op meerdere plaatsen gebarsten.

A 19th-century solid oak statue of Mary from a monastery. The statue has cracks in multiple places.
Dim. h 56 cm
SKU: 0503240107.
Categories: Beeld, Hout, XIXe eeuw.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #107
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #699

    Een meerkleurig porseleinen beeld van een zittende Boeddha.

    A multicolored porcelain statue of a seated Buddha.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #351

    Een set van twee vergulde kemphanen, ca 1970.

    A set of two gilded fighting cocks, circa 1970.
    No longer available
    Dim. h 20.5
    Estimate: € 30 / 50
  • #685

    Een Engels bureautje met groen lederen blad in houtfineer. Negen laden. Met kleine fineerschade.

    An English desk with a green leather top in wood veneer. Nine drawers. With minor veneer damage.
    No longer available
    Dim. 77 x 122 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #211
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850-1915

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.

    A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #670

    Een Chinees uit speksteen gesculpteerd beeldje van een oude wijze.

    A Chinese sculpture carved from soapstone of an old sage.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #165

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    No longer available
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #675

    Een schouwgarnituur van zamak met een klokje en twee beeldjes op een sokkeltje. Met de voorstelling van paarden en paardenmenners naar Coustou.

    A fire surround set in zamak with a clock and two figurines on pedestals. Featuring horses and equestrians.
    No longer available
    Dim. h 38 x b 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #525

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #587

    Een groot Capodimonte beeld van vier jonge kaartspelers en een toeschouwer. Gesigneerd en genummerd. Minieme schade.

    A large Capodimonte sculpture of four young card players and a spectator. Signed and numbered. Minor damage.
    No longer available
    Dim. 29 x 49 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #515
    Heerenhuis

    “Sputnik Table”. Een grote eet-vergadertafel met berkenmultiplex blad en hairpin legs. Ontwerp door Heerenhuis.

    "Sputnik Table". A large dining-conference table with birch plywood top and hairpin legs. Designed by Heerenhuis.
    No longer available
    Dim. 75 x 250 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #585
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Vrouw met hoofddoek”. Een uit albast gesculpteerde buste op marmeren voet. Verso gesigneerd.

    "Woman with headscarf." A bust sculpted from alabaster on a marble base. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 21 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542

    Een bronzen beeld op marmeren voet, naar L’Âge d’Airain van Rodin.

    A bronze sculpture on a marble base, after Rodin's "The Age of Bronze."
    No longer available
    Dim. 54 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #552

    Een houten tafel met ovalen blad en gechromeerd stalen poten.

    A wooden table with an oval top and chrome-plated steel legs.
    No longer available
    Dim. 70 x 210 x 110 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #547

    Een bronzen beeld van een panter.

    A bronze sculpture of a panther.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 43 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #340

    Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.

    A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.
    No longer available
    Dim. l 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #605
    Poul Kjærholm E Kold Christensen
    Period: 1929-1980

    “PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.

    "PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 204 x 102 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #208

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #225

    Een Engelse armfauteuil met mahonie frame en gestoffeerde zitting, op 4 wieltjes. Laat Victoriaanse stijl.

    An English armchair with mahogany frame and upholstered seat, on 4 wheels. In late Victorian style.
    No longer available
    Dim. 105 x 78 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #216

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #558

    Een paar vintage design armfauteuils met lederen zitting en houten frame.

    A pair of vintage design armchairs with leather seats and wooden frames.
    No longer available
    Dim. 75 x 73 x 75 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #206

    Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.

    A solid wood hall cabinet with sculpted parts. Damage to one side.
    No longer available
    Dim. 193 x 117 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #694

    Een houten humidor/muziekdoos met een wapenschild en sigaar afgebeeld op het deksel.

    A wooden humidor/music box with a coat of arms and cigar depicted on the lid.
    No longer available
    Dim. 8.5 x 25.5 x 16.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #557

    “Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van Auguste Moreau. Draagt een handtekening.

    "Angels on a shell-shaped boat, pulled by dolphins." A bronze group on a red marble base inspired by a work by Auguste Moreau. Bears a signature.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #574
    Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali

    “Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.

    "Grace 411": A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chrome-plated metal frame with sled legs. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.
    No longer available
    Dim. 77 x 55 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #669

    Een vintage modernistisch schilderij, gesigneerd Y. Humbeeck en gedateerd 1964.

    A vintage modernist painting, signed Y. Humbeeck and dated 1964.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #245

    Een vergulde ovale spiegel met gesculpteerd ornament bovenaan de lijst.

    A gilded oval mirror with sculpted ornament at the top of the frame.
    No longer available
    Dim. 130 x 90 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #179
    Barend Cornelis Koekkoek
    Period: 1803-1863

    “Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.

    "Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 3000 / 3500
  • #291
    Capodimonte

    “De schakers”. Een porseleinen groep met drie figuren, onderaan gemerkt.

    "The chess players." A porcelain group with three figures, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 21 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #372
    Staf Daems

    ‘De kerk van Kessel’, gemengde techniek op papier, getekend Staf Daems en gedateerd 1973.

    'The church of Kessel', mixed media on paper, signed by Staf Daems and dated 1973.
    No longer available
    Dim. 17 x 25.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #650

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. In originele doos en met certificaat.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.20 ct in total. In original box and with certificate.
    No longer available
    Dim. 1,64 g
    Estimate: € 450 / 500
  • #470

    Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.

    A pair of 18 karat rose gold earrings set with diamonds with a total weight of ± 0.45 ct. and various colors of quartz with a total weight of ± 20 ct.
    No longer available
    Dim. 14 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #677

    Een marmeren inktstel met 2 verzilverd, gesculpteerde potjes, schaaltje en vloeiblok.

    A marble inkwell set with 2 silver-plated sculpted pots, tray, and blotter.
    No longer available
    Dim. 11 x 25 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #113
    Val Saint-Lambert

    Een eironde vaas “Saurat” van geslepen kristal, in de massa cranberryrood gekleurd. Gemerkt en “P.U.”.

    An oval vase "Saurat" made of cut crystal, colored cranberry red. Marked and "P.U.".
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #603
    Val Saint Lambert

    Een vintage vaas met swirl in reliëf. Draagt label.

    A vintage vase with swirl in relief. With label.
    No longer available
    Dim. 26 x Ø24 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #656
    Kirman

    Een Iraans handgeknoopt tapijt met certificaat, genummerd 5085.

    An Iranian hand-knotted carpet with certificate, numbered 5085.
    No longer available
    Dim. 120 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More