Similar lots by type
-
#30
“Antwerpen grondplan”. Een houtgravure op papier, 19e eeuw, handgekleurd.
"Antwerp city map". A wood engraving on paper, 19th century, hand-colored. -
#22
Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.
A 19th-century plate with floral decoration and a feather, has a hairline crack on the edge.
Other lots in this auction
-
#137De Porceleyne Fles, Delft
Een vintage Delft polychroom vaasje met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage Delft polychrome vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#38
Een grote porseleinen Imari schaal.
A large porcelain Imari bowl. -
#185
Een dienblad met spiegeltje met ijzeren arm in de vorm van een rozenstruik.
A mirrored tray with an iron arm in the shape of a rose bush. -
#11Limoges
Een lot Limoges porselein, bestaande uit een schrijfsetje met meerkleurig floraal decor en 2 inktpotjes. En een vaasje met floraal decor en vergulde lijnen. Onderaan gemerkt.
A lot of Limoges porcelain, consisting of a writing set with multicolored floral decoration and 2 inkwells. And a vase with floral decoration and gilded lines. Marked at the bottom. -
#283Ikea
Een lot van 3 stoeltjes met wit kunststoffen zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt.
3 chairs made of white plastic and metal. Marked underneath. -
#93
Een set van 14 borden in Engels porselein, Royal Tudor Ware, Staffordshire, bestaande uit 8 platte en 6 diepe.
A set of 14 plates in English porcelain, Royal Tudor Ware, Staffordshire, consisting of 8 dinner plates and 6 soup bowls. -
#139
“Gestilleerde watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Stylized watermill." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#52
Een kruik van Belgisch aardewerk met een grijsgroene glazuur in druiptechniek. Klein letsel aan de onderrand.
A jug made of Belgian earthenware with a gray-green glaze in drip technique. Small damage to the bottom edge. -
#100
Een paar koperen kandelaartjes in de vorm van eekhoorns.
A pair of copper candle holders in the shape of squirrels. -
#165Luc VerleePeriod: °1939
“Bosspel”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 40/80.
"Bosspel". An etching on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '92 and numbered 40/80. -
#84
Een keramieken kom in Art Deco stijl, onderaan met monogram.
A ceramic bowl in Art Deco style, marked with a monogram at the bottom. -
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip.