Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 19e eeuws Russisch icoon met diverse moeders des Gods.

Een 19e eeuws Russisch icoon met diverse moeders Gods.

A 19th-century Russian icon depicting various mothers of God.
Dim. 35 x 30 cm
SKU: 0503240081.
Categories: Hout, Icoon, XIXe eeuw.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #81
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #680

    Een piëdestal met marmeren blad en bronzen beslag in de vorm van guirlandes.

    A pedestal table with a marble top and bronze fittings in the shape of garlands.
    No longer available
    Dim. h 76 x Ø 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #340

    Een laat 19e eeuwse wandelstok in hout met een zilveren handvat, gemerkt 800.

    A late 19th-century wooden walking stick with a silver handle, marked 800.
    No longer available
    Dim. l 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #685

    Een Engels bureautje met groen lederen blad in houtfineer. Negen laden. Met kleine fineerschade.

    An English desk with a green leather top in wood veneer. Nine drawers. With minor veneer damage.
    No longer available
    Dim. 77 x 122 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #100

    Een 18 kt geelgouden schakelketting.

    An 18 kt yellow gold link chain.
    No longer available
    Dim. 38,40 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #595

    Een modern, zwart gelakte bureautafel met houten blad, op mat zwart metalen frame en poten.

    A modern, black lacquered desk table with wooden top, on a matte black metal frame and legs.
    No longer available
    Dim. 73 x 158 x 79 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #694

    Een houten humidor/muziekdoos met een wapenschild en sigaar afgebeeld op het deksel.

    A wooden humidor/music box with a coat of arms and cigar depicted on the lid.
    No longer available
    Dim. 8.5 x 25.5 x 16.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #525

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #552

    Een houten tafel met ovalen blad en gechromeerd stalen poten.

    A wooden table with an oval top and chrome-plated steel legs.
    No longer available
    Dim. 70 x 210 x 110 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #320

    Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.

    An 18 carat yellow gold pocket watch.
    No longer available
    Dim. bruto: 32,15 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #330

    Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.

    An oak gateleg table with 6 legs.
    No longer available
    Dim. 70x97x91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #615

    Een gesculpteerde eikenhouten bureau met één lade.

    A sculpted oak desk with one drawer.
    No longer available
    Dim. h 73 x 100 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #185

    Een eikenhouten buffetkast met opzet. Voorzien van gesculpteerde bloemen, leeuwenkoppen, fruit en enkele hoofden. XIXde eeuws.

    An oak sideboard with superstructure. Adorned with sculpted flowers, lion heads, fruit, and some faces. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 225 x b 156 x d 60 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #206

    Een massief houten hallkast met gesculpteerde delen. Schade aan één zijde.

    A solid wood hall cabinet with sculpted parts. Damage to one side.
    No longer available
    Dim. 193 x 117 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #531

    Een driedelig, verguld kunstbronzen schouwgarnituur met klok in Louis XV stijl op marmeren voet, gedragen door 2 putti’s en met beeldje van een haan bovenop. Bijgestaan door 2 sierkandelaars met 3 lichtpunten en putti’s in het decor.

    A three-piece, gilded art bronze fireplace set in Louis XV style with clock on marble base, supported by 2 putti and topped with a rooster statue. Accompanied by 2 decorative candelabras with 3 lights each and putti figures in the design.
    No longer available
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #515
    Heerenhuis

    “Sputnik Table”. Een grote eet-vergadertafel met berkenmultiplex blad en hairpin legs. Ontwerp door Heerenhuis.

    "Sputnik Table". A large dining-conference table with birch plywood top and hairpin legs. Designed by Heerenhuis.
    No longer available
    Dim. 75 x 250 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #558

    Een paar vintage design armfauteuils met lederen zitting en houten frame.

    A pair of vintage design armchairs with leather seats and wooden frames.
    No longer available
    Dim. 75 x 73 x 75 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #225

    Een Engelse armfauteuil met mahonie frame en gestoffeerde zitting, op 4 wieltjes. Laat Victoriaanse stijl.

    An English armchair with mahogany frame and upholstered seat, on 4 wheels. In late Victorian style.
    No longer available
    Dim. 105 x 78 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #700

    Een piëdestal met wit marmeren blad en een verguld houten onderstel.

    A pedestal table with a white marble top and a gilded wooden base.
    No longer available
    Dim. h 76 x Ø 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #605
    Poul Kjærholm E Kold Christensen
    Period: 1929-1980

    “PK 51”. Een vintage design tafel met gefineerd licht eikenhouten blad en geborsteld stalen frame. Ontwerp door Poul Kjærholm voor E Kold Christensen, 1957, Denemarken.

    "PK 51". A vintage design table with veneered light oak top and brushed steel frame. Designed by Poul Kjærholm for E Kold Christensen, 1957, Denmark.
    No longer available
    Dim. 68,5 x 204 x 102 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #235

    Een set van vijf gesculpteerde eikenhouten stoelen met een stoffen bekleding in goud met zwarte zwierige flora.

    A set of five carved oak chairs with a fabric upholstery in gold featuring swirling black flora.
    No longer available
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #195

    Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout met een marmeren blad. De poten hebben een decor van vissen met twee staarten en mythologisch aandoende gevleugelde katachtigen. XIXde eeuws.

    A round table of carved oak with a marble top. The legs are decorated with fish with two tails and mythological winged felines. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 116 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #690

    Een ladenkastje in gefineerd hout met 5 laden.

    A small chest of drawers in veneered wood with 5 drawers.
    No longer available
    Dim. h 74 x b 60 x d 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #216

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211
    Guglielmo Pugi
    Period: 1850-1915

    Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Verso gesigneerd. Medio 1900. Gemonteerd op een ovaal spiegeltje.

    A sculpted alabaster bust of a woman. Signed on the back. Circa 1900. Mounted on an oval mirror.
    No longer available
    Dim. 30 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #120

    Een 18 kt geelgouden zakhorloge met gegraveerde kast aan de achterkant.

    An 18 kt yellow gold pocket watch with an engraved case on the back.
    No longer available
    Dim. Bruto: 25,50 g
    Estimate: € 250 / 30
  • #325

    Een rechthoekige juwelendoos van verzilverd metaal met groene fluwelen binnenbekleding.

    A rectangular jewelry box of silver-plated metal with green velvet interior lining.
    No longer available
    Dim. 4,5 x 12 x 9,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #174
    Isidore Opsomer
    Period: Lier 1878 - Antwerpen 1967

    “Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "View of Lier". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #342

    Een butlertray in massief hout met opvouwbare voet.

    A butler tray in solid wood with folding stand.
    No longer available
    Dim. h 76 x l 79 x b 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #234
    R. Mulders

    “Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    "Street view" - A painting, oil on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 55 x 47cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #159
    Jules Van Keirsbilck
    Period: 1833-1896

    “De Stropers met hun buit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.

    "The Poachers with their Loot". Oil on canvas. Signed and dated 1890.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #561
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een ronde vintage design glazen tafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1987.

    "Nomos". A round vintage design glass table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1987.
    No longer available
    Dim. 74 x Ø 140 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #400
    Girard Perregaux Swiss Made

    Een herenhorloge van roestvrij staal en goud en met lederen polsband. Gemerkt.

    A men's watch made of stainless steel and gold with a leather wristband. Marked.
    No longer available
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #334

    “Le Coucher” & “Le Lever”. 2 Franse gravures op papier.

    "The Bedtime" & "The Morning". 2 French engravings on paper.
    No longer available
    Dim. 36 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #116

    Een XVIIIde eeuws notenhouten Hollands cabinet met gebombeerde laden en bronzen beslag.

    An 18th-century wooden Dutch cabinet with bombe drawers and bronze fittings.
    No longer available
    Dim. 212 x 156 x 56 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #250

    Een 18 kt geelgouden pillendoos met versiering van een zwaan bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt yellow gold pillbox adorned with a swan embellished with diamonds totaling approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 58,06 g
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #104
    Val Saint-Lambert

    Een eironde vaas “Saurat” van geslepen kristal, in de massa cranberryrood gekleurd. Gemerkt en met label.

    An oval vase "Saurat" made of cut crystal, colored cranberry red throughout. Marked and with label.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More