Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 19e eeuwse boulle klok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messing ornamenten en schildpadfineer. De slinger intbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.
Een 19e eeuwse boulle klok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messing ornamenten en schildpadfineer. De slinger intbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.
Een 19e eeuwse boulle klok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messing ornamenten en schildpadfineer. De slinger intbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.
Een 19e eeuwse boulle klok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messing ornamenten en schildpadfineer. De slinger intbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.

Een 19e eeuwse Boulle cartelklok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messingen ornamenten. De slinger ontbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.

A 19th century Boulle cartel clock with matching console, marked Breuer Liege, with gilded and brass ornaments. The pendulum is missing and the numbers 12 and 60 have been restored.
Dim. 55 x29 x 13 cm
SKU: 2609230161.
Categories: Brons, Hout, Klok, XIXe eeuw.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #161
Estimate: € 800 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #214

    Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.

    An icon on a panel with 4 images of religious scenes.
    No longer available
    Dim. 40 x 32cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #159
    Henri De Smeth
    Period: 1865 - 1940

    ‘Portret van Romain Looymans’, olieverf op paneel, getekend Henri De Smeth en gedateerd 87.

    'Portrait of Romain Looymans', oil on panel, signed by Henri De Smeth and dated '87.
    No longer available
    Dim. h 32 x b 27 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #205

    Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.

    A solid oak linen cupboard, two-door. Repair to small piece above hinge.
    No longer available
    Dim. 230 x 160 x 47cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #555

    Een chest-on-chest met 3 schuifladen onderaan en 6 bovenaan.

    A chest-on-chest with 3 drawers at the bottom and 6 at the top.
    No longer available
    Dim. 170 x 103 x 52cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #265

    Een massief eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.

    A solid oak chest of drawers with copper ornaments, 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 118 x 165 x 60cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #557

    Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.

    A porcelain dinnerware set with gilded edges. Limoges France.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #583

    Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.

    A room divider made of whitewashed bamboo with 4 panels.
    No longer available
    Dim. 197 x 200cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #164

    ‘Hoevezicht’, olieverf op paneel in vergulde kader, toegeschreven aan Louis Pulinckx.

    'Farm view', oil on panel in gilt frame, attributed to Louis Pulinckx.
    No longer available
    Dim. h 21 x b 30 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #275

    Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.

    An antique oak chest of drawers with copper ornaments, 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 129 x 148 x 62cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #564

    Een paar Empire bronzen kandelaars in de vorm van Sfinxen op zwart marmeren sokkels.

    A pair of Empire bronze candlesticks in the shape of Sphinxes on black marble bases.
    No longer available
    Dim. 22cm
    Estimate: € 225 / 250
  • #198

    Een houten vitrinekast met goudkleurige patina in Louis XVI stijl. 3 glazen schabben.

    A wooden display cabinet with a gold-colored patina in Louis XVI style. 3 glass shelves.
    No longer available
    Dim. 74 x 68 x 43cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #208

    Een geajouteerd schaaltje op voet van zilver. Keuren van Chester.

    A small silver gilded dish on a pedestal. Hallmarks from Chester.
    No longer available
    Dim. h:10 cm Ø 13 cm 123,70 g
    Estimate: € 35 / 45
  • #543

    Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.

    A large oak wardrobe, 2 doors with sculpted elements on the panels.
    No longer available
    Dim. 232 x 179 x 59cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #569

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø64cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #568

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø64cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #617

    Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.

    A mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #538

    Een mahonie en wortel gefineerde commode met bronzen putti en ornamenten in Louis XV stijl. 2 laden en marmeren blad.

    A mahogany and root veneered chest of drawers with bronze putti and ornaments in Louis XV style. 2 drawers and marble top.
    No longer available
    Dim. 88 x 120 x 53cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #222

    Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.

    An Italian mirror with sculpted frame and elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 110 x 57cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #169
    Henry Schouten

    ‘Twee honden’, een schilderij, olieverf op doek (herdoekt), gesigneerd ‘Henry Schouten’.

    'Two dogs', a painting, oil on canvas (repainted), signed 'Henry Schouten'.
    No longer available
    Dim. h 53 x b 65 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #563

    “De Denker”. Een roestkleurig gepatineerd beeldje, naar Rodin.

    "The Thinker". A rust-colored patinated statue, after Rodin.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #586

    Een massief houten eendeurs kleerkast.

    A solid wooden one door wardrobe.
    No longer available
    Dim. 203 x 109 x 64cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #607

    Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.

    A mask in carved wood, Punu, Gabon.
    No longer available
    Dim. h 34 x b 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #213

    Een blauw wit porseleinen sierbord met twee figuren in plant-en bosdecor. 18e-19e eeuws.

    A blue and white porcelain decorative plate with two figures in a plant and forest design. 18th-19th century.
    No longer available
    Dim. Ø33cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #528

    Twee grote Marokkaanse olielampen. Enkele barstjes op verschillende plaatsen in het glas.

    Two large Moroccan oil lamps. A few small cracks in different places in the glass.
    No longer available
    Dim. 110 x 37 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #200

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitaire briljant van +- 2 ct. Color H. Waarschijnlijk SI1.

    An 18 carat white gold ring set with a solitaire brilliant-cut diamond of approximately +- 2 ct. Color H, probably SI1.
    No longer available
    Dim. 3,25 g
    Estimate: € 8000 / 12000
  • #44

    “Kruisafname & Geboorte van Jezus”. Een paar gravures op papier. Naar P.P. Rubens.

    "Descent from the Cross & Birth of Jesus." A pair of engravings on paper. After P.P. Rubens.
    No longer available
    Dim. 66 x 55cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #417

    Een Chinees porseleinen dekselpot met fo hond, versierd met dierlijke figuren.

    A Chinese porcelain lidded pot with fo dog, decorated with animal figures.
    No longer available
    Dim. 18 x Ø19cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #604
    F. Winkler

    “Een winters boslandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "A winter forest landscape." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #521

    Een handbeschilderd Art-Deco periode porseleinen beeld van een olifant, onderaan het merkteken van Volkstedt-Rudolstadt en de datum 3-12-23.

    A hand-painted Art Deco period porcelain sculpture of an elephant, marked with Volkstedt-Rudolstadt and the date 3-12-23.
    No longer available
    Dim. H 33.5 x L 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #96

    Een rond Art Deco stijl tafeltje uit gefineerd walnoten hout.

    A round Art Deco style table made of veneered walnut wood.
    No longer available
    Dim. 57 x Ø72cm
    Estimate: € 200 / 225
  • #346

    Een pianokruk met ronde zitting, in hoogte verstelbaar, met groen fluwelen bekleding.

    A piano stool with a round seat, adjustable height, and green velvet upholstery.
    No longer available
    Dim. 46 x Ø36cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #81

    Een albasten Empire pendule met vergulde wijzerplaat en slinger. Er zijn meerdere beschadigingen aan het albast alsook de losse bovenplaat is meermaals gelijmd. XIXde eeuw.

    An alabaster Empire clock with a gilded dial and pendulum. There are multiple damages to the alabaster and the detachable top plate has been glued several times. 19th century.
    No longer available
    Dim. 49 x 25 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #391
    Carltonware

    Een lot van 10 porseleinen borden met kreeftdecor in reliëf. Gemerkt Carlton Ware Handpainted.

    A lot of 10 porcelain plates with lobster motif in relief. Marked Carlton Ware Handpainted.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 50
  • #179
    Perrault Léon Bazile

    “Liggende Cupido.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Lying Cupid." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 31 x 46 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #24

    “Een belooning der eerlijke en trouwe diensten”. Burgerlijk ereteken op karton met foto en 2 medailles.

    "A reward for honest and faithful services." Civilian decoration on cardboard with photo and 2 medals.
    No longer available
    Dim. h 65 x b 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More