Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 19e eeuwse Engelse reissecretaire in wortelnotenfineer .
Een 19e eeuwse Engelse reissecretaire in wortelnotenfineer .

Een XIXde eeuwse Engelse reissecretaire in wortelnotenfineer.

A 19th century English travel secretary in walnut veneer.
Dim. 40 x 43 x 30 cm
SKU: 2305230046.
Categories: Hout, XIXe eeuw.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #46
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #695

    Een bijzetmeubeltje met 1 lade en een marmeren blad.

    An occasional piece of furniture with 1 drawer and a marble top.
    No longer available
    Dim. 70 x 62 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #146

    Een houten bureau in Engelse stijl met 9 laden.

    An English style wooden desk with 9 drawers.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #186
    Period: 1985

    Een set gepatineerde Pitch pine houten vitrinekasten bestaande uit 6 delen. Modulair, naar Bauhaus ontwerp.

    A set of patinated Pitch pine wooden display cabinets consisting of 6 parts. Modular, after Bauhaus design.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 x 35cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #535

    Een houten sofa met gesculpteerd frame en stoffering in bloemenmotief.

    A wooden sofa with a sculpted frame and upholstery in a floral pattern.
    No longer available
    Dim. 85 x 185 x 63cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #693

    Een houten D-end tafel met rond blad bestaande uit 2 halve consoletafels met telkens 4 poten op wieltjes.

    A wooden D-end table with a round top consisting of 2 half console tables, each with 4 legs on wheels.
    No longer available
    Dim. 74 x Ø117cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #703

    Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.

    A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 226 x 89 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #205

    Een grote eikenhouten opbergkoffer.

    A large oak wood storage chest.
    No longer available
    Dim. 60 x 130 x 54cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #175

    Een gepatineerde eikenhouten reftertafel met twee laden. Vermoedelijk antieke copy.

    A patinated oak refectory table with two drawers. Presumably an antique copy.
    No longer available
    Dim. 79 x 205 x 75cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #182

    Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.

    A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.
    No longer available
    Dim. 12 x 16.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #215

    Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.

    A sculpted wooden Renaissance style cabinet with 2 drawers and 2 doors.
    No longer available
    Dim. 123 x 162 x 62cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #168

    Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.

    A walnut Art Deco design dining room table with extendable section.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 110 cm
    Estimate: € 250 / 500
  • #345

    Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.

    A wooden hall table with marbre top and one drawer.
    No longer available
    Dim. 72 x 85 x 34cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #701

    Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)

    A patinated wooden reception counter with different heights and shelves. (AID5852)
    No longer available
    Dim. 105 x 170 x 90 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #702

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #705

    Een paar hout gesculpteerde armchairs met gestoffeerde zitting, Luikse makelij. 1940.

    A pair of wood sculpted armchairs with upholstered seats, made in Liège. 1940.
    No longer available
    Dim. 105 x 67 x 55cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #179

    Een eiken kerkbank in gotische stijl met een bijhorend voetbankje .

    A gothic style oak pew with a matching footstool.
    No longer available
    Dim. 92 x 240 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #161

    Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.

    A mahogany empire secretaire, crowned with copper ornaments. 1 drawer at the top, folding writing flap in the middle and 2 doors below. 1 handle holder at the top drawer is missing.
    No longer available
    Dim. 136 x 81 x 41 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #156

    Een houten Art Deco stijl buffetkast. Lichte sporen van slijtage, sleutel linkerkast ontbreekt.

    A wooden Art Deco style sideboard. Light traces of wear, key left cabinet is missing.
    No longer available
    Dim. 93 x 145 x 45cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #176

    Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.

    A sculpted wooden roller top desk with 9 drawers.
    No longer available
    Dim. 147 x 142 x 65 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #344

    Een houten klaptafel met rond blad, 3-potig.

    A wooden folding table with round top and on three legs.
    No longer available
    Dim. 70 x Ø90cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #342

    Een rechthoekig, donkerbruin gebeitste salontafel met bamboe tablet en onderplaat.

    A rectangular, dark brown coloured coffee table with bamboo tablet and bottom plate.
    No longer available
    Dim. 43 x 120 x 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #225

    Een houten opbergkoffer met gesculpteerde elementen in reliëf.

    A wooden storage chest with sculpted elements in relief.
    No longer available
    Dim. 66 x 120 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #185

    Een eikenhouten commode met 4 laden en 3-delig geslepen spiegel opzet met 1 kleine lade.

    An oak chest of drawers with 4 drawers and a 3-part cut mirror on top with 1 small drawer.
    No longer available
    Dim. 179 x 112 x 53cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #525

    Een houten gesculpteerde sofa met rood fluwelen stoffering.

    A carved wooden sofa with red velvet upholstery.
    No longer available
    Dim. 80 x 165 x 69cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #675

    Een lot van 3 roze Val Saint-Lambert vazen uit de jaren 60 waarvan 2 met randschilfers .

    A lot of 3 pink Val Saint Lambert vases from the 1960s, 2 of which have chipped edges.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 50 / 90
  • #126

    Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .

    An English mahogany breakfront bookcase in two parts with four doors and two drawers.
    No longer available
    Dim. 201 x 110 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #311
    Val Saint Lambert

    Een lot van vier stuks gegoten kristal, waaronder twee vazen, een kandelaar, en een schaal. Rood, met één stuk groen.

    A lot of four pieces of cast crystal, including two vases, a candlestick and a bowl. Red, with one piece of green.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #476

    Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...

    A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
    No longer available
    Dim. 73 x 135 x 135 cm
    Estimate: € 750 / 1250
  • #396

    Een Lodewijk XVI stijl tafeltje met gesculpteerde ornament in verguld kunstbrons.

    A Louis XVI style side table with gilded bronze ornaments.
    No longer available
    Dim. 73 x 50 x 50cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #147
    Wolfers Fréres

    Een lot zilver bestaande uit 6 bestekdozen, Art-Deco, 96-delig, Wolfers Fréres, Bruxelles, gemerkt A800 met een totaalgewicht van 3900 gram.

    A lot of silver consisting of 6 cutlery boxes, Art-Deco, 96 pieces, Wolfers Fréres, Bruxelles, marked A800 with a total weight of 3900 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 1750 / 2250
  • #42

    Een gesculpteerd houten paneel met een schaars geklede dame met wijnkruik. Einde XIXde eeuw.

    A carved wooden panel with a scantily clad lady with a wine jug.
    No longer available
    Dim. 44 x 22cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #134
    Louis Victor Antoine Artan
    Period: 1837 - 1890

    “Zeezicht met vissersbootjes”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Artan”. Restoratie aan achterzijde.

    "Sea view with fishing boats". Oil on canvas, signed "Artan" at the bottom. Restoration at the rear.
    No longer available
    Dim. 34 x 54cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #233

    Een biscuit beeld van twee spelende engeltjes. Circa 1900.

    A biscuit sculpture of two playing angels. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. h 34,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #143

    Een zilveren bestek gemerkt 800 en gemonogrammeerd, met een totaalgewicht van 3275 gram.

    A silver cutlery marked 800 and monogrammed, with a total weight of 3275 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #254
    Stanislas Warnie
    Period: 1879-1958

    “Vijverzicht in de herfst.” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Pond view in autumn.” Watercolor on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 34 x 45 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #568

    Een polychroom porseleinen Chinese vaas. Medio XXste eeuw. Met sokkel. Onderaan gemerkt.

    A polychrome porcelain Chinese vase. Midcentury. With base. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More