Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 19e eeuwse linnenkast met 2 deuren en 2 laden, massief eikenhout.

Een 19e eeuwse linnenkast met 2 deuren en 2 laden, massief eikenhout.

A 19th-century linen cabinet with 2 doors and 2 drawers, made of solid oak wood.
Dim. 179 x 158 x 61 cm
SKU: 1911240206.
Categories: Hout, Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 19 November 2024 19:00
Catalogue #206
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #208

    Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.

    A solid wood bar cabinet with Gothic carvings and wrought iron fittings.
    No longer available
    Dim. 140 x 101 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #209

    Een massief houten ééndeurs vitrinekast.

    A solid wood single-door display cabinet.
    No longer available
    Dim. 153 x 75 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #196

    Een 19e eeuwse massief houten vitrinekast met 4 deuren en 1 lade, gesculpteerd ornament bovenaan.

    A 19th-century solid wood display cabinet with 4 doors and 1 drawer, sculpted ornament on the top.
    No longer available
    Dim. 241 x 138 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #178

    Een massief eikenhouten zitbank met bergvak en florale gesculpteerde motieven.

    A solid oak bench with storage compartment and floral carved motifs.
    No longer available
    Dim. 140 x 108 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #207

    Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.

    A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #187

    Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.

    A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century.
    No longer available
    Dim. 85 x 101 x 67 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #193
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Een houten vintage Mid-Century design sideboard. 3-deurs en 4 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    A wooden vintage Mid-Century design sideboard. 3 doors and 4 drawers with chrome metal handles and legs. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 85 x 240 x 50 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #216

    Een massief eikenhouten hoekkast met 4 deuren en besteklades binnenin. 19e eeuws.

    A solid oak corner cabinet with 4 doors and cutlery drawers inside. 19th century.
    No longer available
    Dim. 238 x 120 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #183

    Een niervormige kaptafel met 7 laden en 3 spiegels, gefineerd hout met inlegwerk. Op wieltjes.

    A kidney-shaped dressing table with 7 drawers and 3 mirrors, veneered wood with inlay. On casters.
    No longer available
    Dim. 180 x 122 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #173

    “De vier seizoenen”, een meergelaagd alegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.

    "The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.
    No longer available
    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #186

    Een vintage salontafel met geslepen glazen blad en 4 poten in gehard plexiglas met marmeren bol in het center. Schilfertje aan het blad.

    A vintage coffee table with a cut glass top and 4 legs in tempered plexiglass with a marble ball in the center. Small chip on the top.
    No longer available
    Dim. 41 x 170 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #214

    Een massief eikenhouten kist met gesculpteerde delen, 19e eeuws.

    A solid oak chest with carved details, 19th century.
    No longer available
    Dim. 67 x 125 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #177

    Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.

    A solid oak chest of drawers with 3 drawers, 19th century.
    No longer available
    Dim. 88 x 116 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #198

    Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.

    A solid oak secretary desk with 4 drawers.
    No longer available
    Dim. 105 x 98 x 48 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #218

    Een houten Art Deco ronde eettafel. Enige slijtage aanwezig.

    A wooden Art Deco round dining table. Some wear present.
    No longer available
    Dim. 77,5 x Ø 100 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #201

    Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.

    A two-piece 2-door Norman oak cabinet.
    No longer available
    Dim. 227 x 55 x 163 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #197
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    “Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    "Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #176

    Een Engelse mahoniehouten rolltop bureau in Victoriaanse stijl met binnenin uitschuifbaar werkblad en lederen bekleding, 6 kleine laden en 7 vakjes. Onderaan aan weerskanten 1 deurkastje, verrijdbaar.

    An English mahogany roll-top desk in Victorian style, with a retractable work surface and leather lining, 6 small drawers, and 7 compartments. At the bottom on each side, there is a mobile cabinet with a door.
    No longer available
    Dim. 122 x 73 x 150 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #213

    Een salon in Louis XV stijl bestaande uit een ruime 3-zit en 2 clubzetels in hout en rode velours.

    A Louis XV style living room set including a spacious 3-seater sofa and 2 club chairs in wood and red velvet.
    No longer available
    Dim. 86 x 251 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #158

    Een 4-laden commode Louis Phillipe, in notelaar.

    A 4-drawer Louis Philippe chest of drawers, in walnut.
    No longer available
    Dim. 108 x 53 x 111 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #211

    Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.

    A solid oak bookcase with 2 doors.
    No longer available
    Dim. 203 x 161 x 69 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #188

    Een massief houten antiek schoolbankje.

    A solid wooden antique school bench.
    No longer available
    Dim. 82 x 100 x 74 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #171

    Een massief eikenhouten kloostertafel met smeedijzeren beslag op de hoeken en 3 centrale poten.

    A solid oak monastery table with wrought iron fittings on the corners and 3 central legs.
    No longer available
    Dim. 78 x 300 x 102 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #331
    Triumph

    Een antiek houten accordeon, gemerkt Triumph, made in Germany. Te herstellen staat.

    An antique wooden accordion, marked Triumph, made in Germany. In need of restoration.
    No longer available
    Dim. 30 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #341
    Flavio Poli

    Een facet geslepen vaas, Murano Sommerso door Flavio Poli met groen en geel.

    A faceted vase, Murano Sommerso by Flavio Poli in green and yellow.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #319
    Deknudt

    Een vintage spiegel met facetgeslepen glas, lang rechthoekig kader en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.

    A vintage mirror with beveled glass, a long rectangular frame, and gilded details. Marked with label "Deknudt".
    No longer available
    Dim. 137 x 41,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #251

    Een grote Afrikaans aardewerken sierschaal. Restauratie aanwezig.

    A large African earthenware decorative bowl. Restoration present.
    No longer available
    Dim. 22 x Ø 71 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #281

    Een Hollywood regency tafellamp met een voet in messing voorstellend een luipaard met welp neerdalend vanop een boomstronk.

    A Hollywood Regency table lamp with a brass base depicting a leopard with a cub descending from a tree trunk.
    No longer available
    Dim. h 50 met kap
    Estimate: € 150 / 200
  • #231

    Een staande lamp met vergulde houtgesculpteerde voet.

    A floor lamp with a gilded wooden sculpted base.
    No longer available
    Dim. h 143 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #283
    Steiff, Germany

    Een beer, Geburtstags-Teddybär, Steiff, nr 670183, 1847 - 1997.

    A bear, Birthday Teddy bear, Steiff, no. 670183, 1847 - 1997.
    No longer available
    Dim. l 28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #352

    “Schaapjes op de heide”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt een plaatje ‘Ch Vandamme 1844 - 1898 en de initialen CVD.

    "Sheep on the Heath", a painting, oil on panel in a gilded frame, with a plaque 'Ch Vandamme 1844 - 1898 and initials CVD.
    No longer available
    Dim. 29 x 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #400

    Een zilveren beeldje van een clown, gemerkt 925. 80 gram.

    A silver statuette of a clown, marked 925. 80 grams.
    No longer available
    Dim. h 11.5 cm 925‰ 80 gr
    Estimate: € 40 / 60
  • #2
    DK

    “Jezus aan het kruis”, een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuws, gemonogrammeerd links onder DK en gedateerd 1839.

    "Jesus on the cross", a painting, oil on canvas, 19th century, monogrammed lower left DK and dated 1839.
    No longer available
    Dim. 41 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #235

    Een 18 kt witgouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,80 ct.

    An 18 kt white gold link bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 2.80 ct.
    No longer available
    Dim. 46,45 g
    Estimate: € 2800 / 3000
  • #37
    View-Master Sawyer’s Inc

    Een vintage View-Master 3-Dimension Model-E in originele doos met 13-tal thema’s, waaronder Mighty Mouse, Bonanza, etc.

    A vintage View-Master 3-Dimension Model-E in original box with 13 themes, including Mighty Mouse, Bonanza, etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Antiekveiling van 19 November 2024

Veiling volledig - 400 loten Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.

19 November 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More